Кога да сменя кошницата със столче за кола?

  • 3 205
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
Според мен е време да купите столче. Яна беше около 8 кг, когато започнахме да използваме столчето за кола  Peace

# 16
  • Мнения: 447
Ако крачетета й стърчат, е добре да се ориентираш към столче. Трябва да прецениш конкретно спрямо ръста на детето.
Peace
Ползавме столче на Maxi Cosi  доволна съм от него.

# 17
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Вече ви е време за столче. Ние на младежа му го сменихме като беше към 10 килца, някъде към 9-тия месец.

# 18
  • Мнения: 109
Време Ви е вече за столче. Моят съвет е да инвестирате в столче което да осигури максималния комфорт и сигурност на детето .

# 19
  • София
  • Мнения: 5 079
На 9 - 10 месеца спряхме да ползваме кошницата, умаля му страшно. Laughing

# 20
  • Мнения: 1 910
Да допълня, че препоръчват още да се премести детето, ако главичката му е почти достигнала ръба на кошницата.
Пак казвам, че това са съветите на Макси Кози. Но и те знаят какво точно пускат на пазара.

# 21
  • Мнения: 27 524
До годинка някъде и синът ми беше в кошница, но пък никога не се е возил с гръб към движението?  newsm78
Може и да остане в кошницата, може и в стол, както прецените, няма точен отговор  Simple Smile

# 22
  • Русе
  • Мнения: 2 354
От кошницата малко и стрърчат краката, а тъй като се пътува с гръб към движението краката и ще опират седалката.
Точно по тази причина и ние сме в процес на избиране на ново столче.

# 23
  • Мнения: 6 029
щом е над годинка, значи е достатъчно укрепнало за да се вози по посока на движението. сменяйте кошницата Grinning

# 24
  • Мнения: 2 908
Сега ще сменяме кошницата със столче,защото тя стана 10 кг и и отесня доста кошницата като гледам LaughingИмам чувството,че не се чувства удобно вече вътре,отделно дето крачетата и стърчат от 2 месеца някъде.А да попитам някой който ползва старият модел кошници на Чиполино:не са ли те до 9,а не до 13 кг?

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
щом е над годинка, значи е достатъчно укрепнало за да се вози по посока на движението. сменяйте кошницата Grinning


 Peace

# 26
  • Мнения: 2 677
Откакто започна да сяда, взехме столче.

# 27
  • Мнения: 5 178
Вземи столче, защотот кошниците са до 9 кг и ръст 68 см
Аз се чудя тя как иска още да се вози с гръб към движението.. Моя мрънкаше ужасно, изтърва шоуто. Сега в столчето си глеееда навън и не мрънка

# 28
  • Мнения: 2 274
Ние взехме стол на Джордани преди седмица и съм страшно доволна! Преди имахме кошница на Чико, която е до 13кг. /по-голяма е от новите модели на Чиполино/, но вече му беше леко тясна. За справка, синът ми е почти 10 кг. и 77см., а и сега като захладнее, с по дебели дрешки ще е абсурд да се събере в нея!
  Моето скромно мнение е че девойката ви е достатъчно голяма вече за столче, но все пак вие си преценявате  Peace!

# 29
  • Мнения: 3 116
Кошницата сменихме със столче, когато Майчето беше на около 11 месеца. То просто се вижда че детето се чувства некомфортно вътре  Thinking Взехме на Чико, много съм доволна  Hug

Общи условия

Активация на акаунт