Рицарки на Бялото Кантарче 17.09.2007-24.09.2007

  • 11 889
  • 547
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 488
другата "Я да почваш да ядеш хляб"  Joy  Joy  Joy
С допълнението"Ти си кърмачка и трябва да ядеш от всичко" Не, че вчера не ми каза."Баба, почнала си да приличаш на себе си,ми ти беше станала една бучка!" Ми ко да правим,има два типа жени Клечки и Бучки,ние явно сме от бучките  Mr. Green

# 541
  • Мнения: 684
Благодаря Мечтаеща, ще търся превоз до там.
Нямам търпение.

# 542
  • Мнения: 5 873
ей,за срещата си хортувате ,а?
мисля да проверим в Арбанаси за нощуване.пък може и там да организираме срещата,ако искате.На спокойствие да се видим.Само предлагам.Миналия път не можах да видя всички,от силната музика не можах да чуя имената на хората.
Както решите.Давам линк-там има препратки и за търновски хотели.

# 543
  • Мнения: 1 369
Ванко  Hug
За мен лично няма значение, както реши мнозинството. Ако има проблем с транспортЯ от Търново до Арбанаси, ще го уредим   bouquet
И аз нямам търпение  Heart Eyes

Лекинка от мен  Hug

# 544
  • Мнения: 5 873
Ванко  Hug
За мен лично няма значение, както реши мнозинството. Ако има проблем с транспортЯ от Търново до Арбанаси, ще го уредим   bouquet
И аз нямам търпение  Heart Eyes

Лекинка от мен  Hug

моля ви да погледнете само-има по-скъпи места за нощувка,по-евтини...
ето ,това например е поносимо-  http://veliko.info/more/arbanassi/faklite/indexbg.html

Помислете,има още време.Ако си харесате нещо-може да си резервирате.
Мислете хора!Мислете.
Само да ви кажа,че на Арбанаси е божествено спокойно,има много манастири,конна база,чист въздух и красота...

# 545
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Съни, колко време преди умственото напряжение бива да смушкам някой въглехидрат - къмто два часа май беше  newsm78
Няма да съм понеделнишки режимна, ама ми е простено, надявам се. До утре! Дано и на вас бъде прекрасен денят утре!   bouquet

# 546
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Спортистите мушват по един шоколад малко преди състезание май...  newsm78

# 547

Общи условия

Активация на акаунт