Рицарки на Бялото Кантарче 17.09.2007-24.09.2007

  • 11 894
  • 547
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 531
значи, докато ви изчета, забравих на кого какво трябваше да отговарям.
първо - на ванчето честито намалени, нали така беше?  Heart Eyes
второ - за крампите - вие сте казали значи основната причина, а непуки е добавила другата - недобро оросяване, някакъв съдов проблем.
ако работите седнали, намирайта начин да ставате да се разхождате и през почивките да клякате, ставате, някак си да махате краци напред-назад и да качвате стълби.
ако е от липса на магнезий, варианти много - синтетичен (един куп добавки), сурови ядки, банани, сушени плодове.
изборът е ваш.
ако се претоварвате по време на спорт, то задължително пийте много минерална вода и някакви водно-солеви разтвори за спортисти, за да нямате крампи.
ако съм пропуснала нещо - питайте!

миракъл, ти какво правиш при тортите, бе жена? може ли да ти свия сърмите (с най-хубави чувства)? аз, дето съм луда на тема готвене, вече една година почти не съм се мяркала в оня форум. ще стискаш зъби и няма да влизаш.

# 526
  • Мнения: 5 873
миракъл, ти какво правиш при тортите, бе жена? може ли да ти свия сърмите (с най-хубави чувства)? аз, дето съм луда на тема готвене, вече една година почти не съм се мяркала в оня форум. ще стискаш зъби и няма да влизаш.

туй,за тортите,аз го писах,ама това е една друга история... newsm47

# 527
  • Мнения: 684
Абе и аз преглеждам другия форум, ама по малко  Embarassed
Ами пътя Разград Русе минава и през нашийо град, но не тоя главния, ами по - второстепенен. Това за Попчето, ако и сега не познае, ще пиша най-силния жокер.
Ванче и аз от това се опасявам, защото мен ме познават като външна за града, а аз макар и от 12 год. тук не мога да запомня всички, а и не се мъча.

# 528
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Завърнах се от питката.
Пък там - само сладки работи. И не те пускат, докато не си изядеш всичко. Като на детска градина Confused.
Ама аз се скатах малко - не ядох шоколадовите - нали кърмя Mr. Green...

# 529
  • Мнения: 684
Попче, мислиш ли?  Party Party Party

# 530
  • София
  • Мнения: 1 642
Мераче град Кубрат, алтернатива - Ветово или Сеново  Party

# 531
  • Мнения: 5 873
Завърнах се от питката.
Пък там - само сладки работи. И не те пускат, докато не си изядеш всичко. Като на детска градина Confused.
Ама аз се скатах малко - не ядох шоколадовите - нали кърмя Mr. Green...

аз се оправдах с алергиите си...хахах hahaha
ама мина номера,не пипнах изобщо Flutter

# 532
  • Мнения: 684
Мераче град Кубрат, алтернатива - Ветово или Сеново  Party
Браво печелиш дъвка с косъмче  Joy
Кубрат, нямаше нужда от алтернативи. Разконспирирана съм  Simple Smile

# 533
  • София
  • Мнения: 1 642
 Party Party Party Party Party Party Party Party
Ма много съм добра  Flutter bowuu и скромна както винаги  Joy

# 534
  • Мнения: 1 531
ох, гладна съм, а ми се полага малко храна тая вечер
обичам ви. да ви кажа, понякога много имам нужда да си поговоря с вас, много се разтоварвам.
миракъл, попче - нали ще дойдете на срещата? аз мога да взема някого от софия за нататък. ще съм с кола, най-вероятно.

# 535
  • Мнения: 406
Момиченца кокиченца добър вечер!  bouquetЛеле не съм влизала от цяла вечност и сте изпонаписали-запретвам ръкави и почвам да ви чета! Heart Eyes newsm51

# 536
  • Мнения: 684
Да аз мисля да дойда на срещата, но няма как да ме вземеш  Mr. Green , а и още не знам с какъв автобус ще се придвижвам.
Място определихте ли вече, че да търся най - удобния транспорт до там, защото нямаме кола, а може и да взема скъпия с мен. Ще има ли и други половинки на срещата?
Ама днес много хора липсват - това е защото аз имам време да чета, ама не е никак честно.

# 537
  • Мнения: 2 492
ох, гладна съм, а ми се полага малко храна тая вечер
обичам ви. да ви кажа, понякога много имам нужда да си поговоря с вас, много се разтоварвам.
миракъл, попче - нали ще дойдете на срещата? аз мога да взема някого от софия за нататък. ще съм с кола, най-вероятно.

Ако може мен да вземеш . Blush

# 538
  • Мнения: 1 488
Добра вечер от мене  Hug Ванче пиленцето стана муцка само дето мъжът ми не го дочакал да се зачерви,ама по добре щото иначе щеше да го изгори!Пак ще я повторим рецептата  Mr. Green.Сега разглеждам втория ти сайт = малий тез чудеса ти ли ги готвиш,аз само като ги гледам пълнея.
Ади отивам да чета рецепти

# 539
  • Мнения: 1 369
 Hug
Завърнал се.
Липсвахте ми  Hug
Мераче - място на срещата Велико Търново  Hug
Не чел подробно, ама посли ше чете Crazy
Два дни, с прегрешения, кантарят стабилен, значи всикчо е ок  Party
Днес се оцъклих  Crazy един младеж ми вика - аз на 55 кила няма да та харесвам, най-малко 60 та искам  Joy
Бабите ми са в потрес - кльощава съм била станала  ooooh!, едната вика "Ма ти да не пийш няк'ви хапчета, спирай са", другата "Я да почваш да ядеш хляб"  Joy  Joy  Joy Майка ми тактично отбива атаките, че аз ям хляб (един път на седмица - две, ама т'ва са излишни подробности  Joy)
Много работи искам да ви кажа, но отново не ми стигат думите. Обичам ви и благодаря, че ви има     bouquet
Спокойна нощ на всички  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт