H&M

  • 42 458
  • 165
  •   1
Отговори
# 150
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Аз пък си купувам от втора употреба на Н&М. И на други марки. Хич не ме е срам.  Mr. Green...

Мен също хич не ме е срам  Stop Повечето дрехи на детето са на тази марка, купувани от секънд хенд. Дрешките нямат нищо общо с боклуците, които се продават по магазините- на второто пране да се разшият, провиснат и обезцветят.

# 151
  • София
  • Мнения: 2 250
сега като разгледах в сайта им нещата /особено палтата и дънките/ и направо ми се доплака, че ги няма тук в БГ..  Cry няма поръчки за България нали?

# 152
  • Мнения: 45
Tова, че на някои етикети пише, че са made in Bulgaria  изобщо не означава, че са по- малко качествени от другите. Просто когато H&M дават определена поръчка да се изработи в някоя българска шивашка фирма, те винаги си доставят и материалите вкл. и прежда, плат и т.н.  

В нашата фирма например сме имали поръчки от H&M, C&A, дори D&G, i предимно немски марки от висок клас,чиито модели в магазините достигат цени от 300 -500 eu.  за един пуловер например.  
Затова искам да кажа, че като са изработвани на ишлеме в България, това не означава винаги, че са с ниско качество !!!!!					

# 153
  • Мнения: 7 947
Битсиани също се шие в Бг   Wink , но какво от това? Всички маркови дрехи отговарят на определени стандарти според фирмената политика и независимо къде се шият тези стандарти за качество се спазват.

# 154
  • Мнения: 4 528
Точно така е. Купувала съм си китайски обувки в Щатите и китайски обувки в Китай. Е, тези, дето са от Щатите, още не са мръднали.  Shocked Като нови са, ви казвам. 7 години вече! Едните ги хвърлих, защото им паднаха капачетата на токовете (в нашите разбити павета) и понеже са малко нестандартни, не знаех дали ще намеря такива. Изхвърлих ги просто, защото вече ми омръзна да ги нося. А си имам едни 'бързоходки' от там, сигурно с тях ще ме погребат.  Laughing (мале, да не дърпям дявола за опашката  Rolling Eyes). За сравнение - китайските ботуши, дето си ги купих в Китай, не ми изкараха и половината зима.  Rolling Eyes Боклук и половина, а не бяха много евтини.
Аз винаги се радвам, когато видя етикет 'made in Bulgaria', така съм сигурна, че е качетсвено.  Peace

# 155
  • Мнения: 707
Модата на H&M не ми допада. Да съм си купувала само няколко тениски и бельо от тях. Но за децата дрехите са практични и удобни.

# 156
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
50% от дрехите на дъщеря ми са от тази марка.
Доволна съм.

# 157
  • Мнения: 1 560
Харесвам ги, имам 5-6 дрешки от тях и съм доволна от качеството им. Peace

# 158
  • Мнения: 156
Дрехите им за деца са направо невероятни. Когато имам възможност , задължително пазарувам оттам. Дънки, блузи, аксесоари, последният път и пижами. Много съм доволна от качеството им. За мен все не остава време да разглеждам, но следващият път ....
И аз чакам с нетърпение да отворят тук магазин.

# 159
  • Мнения: 494
Не визирам никого,но просто ми се стори странно разочарованието на някои дами,че пишело на етикетите Made in Bulgaria, при положение, как винаги се твърди,че българинът предпочита българското newsm78

А иначе по темата, аз от години пазарувам в H&M. Преди няколко години наистина не бяха особено в час по отношение на модни тенденции и като цяло беше много разхвърляно,неугледно и старомодно. Но в последните години определено ме спечелиха като клиент. Обновиха филиалите,много модерни и светли,дрехите са подредени по цвят и размер и определено улучват да са в крак с времето. Иначе това е средна "марка", а не бутик,нито са много евтини,нито са скъпи,направени са за потребление на средната класа и според мен предлаганото качество напълно си отговаря на цените.

На мен особено ми харесват basic нетата,бельото и най вече детските дрешки.

# 160
  • Мнения: 421
да наистина детските дрешки са много сладки

# 161
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
80% от дрехите на дъщеря ми са от H&M. Много практични и удобни са. Аз имам само 2-3 неща от там. Много съжалявам обаче, че нямат магазин в България.

# 162
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз съм доволна от нещата, които съм си купувала от H&M. Честно казано само там си намерих прилични дрехи за бременни, които не бяха много скъпи. Определено ще си пазарувам и за в бъдеще от тях. C&A също много ми допадат. Купих доста дрехи на детко от там и то на сметка. В БГ не бих могла да напазарувам толкова много дрешки за същата сума.

А по отношение, на това че шият тук - много се радвам. Ако намеря дрешки от БГ на следващото си посещение и ми допаднат като моделл - не бих се поколебала да си ги купя!  Peace

# 163
  • Мнения: 402
Не само H&M, но всички световно известни марки за конфекция са изнесли производството си в третия свят или тук, на Балканите, но всичко се контролира. Не разбирам защо се очудвате и се разочаровате от това. В крайна сметка, за да може една такава марка да си позволи в края на сезона да обяви разпродажба от 50%, че и нагоре, продукцията трябва да има ниска себестойност. Това не значи, че дрехата е боклук. Аз пак казвам, че съм фен да обсъжданата марка, макар че е не мога да си купувам често от нея, по простата причина, че живея в Бг, но това, което ми изпращат от Испания, особено за детето, е страхотно. Имаме една карирана плисирана пола, жъне успех на всяка крачка Simple Smile.

# 164
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не само H&M, но всички световно известни марки за конфекция са изнесли производството си в третия свят или тук, на Балканите,
Права си... тази година понакупих доста не6та за дъ6теря ми от Бенетон и  само няколко бяха произведени в Италия останалото....  третия свят и Балканите....., а допреди  година  или две по4ти вси4ко на Бенетон си бе6е италианско...(става въпрос за фирмените магазини на марката))

Общи условия

Активация на акаунт