www.promod.eu - 9

  • 14 947
  • 422
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 328
Ако се формира поръчка за София, бих искала да се включа. Моля, дръпнете ме за опашката с едно ЛС  Laughing

# 16
  • Мнения: 9 095
Аз когато кажете, че ще има поръчка, също ще се включа с прословутата жилетка и дънките, които ви показах  Hug

ами утре ще има, ама май е късно вече за превод newsm78 ако ри е спешно давай, ако не в петък нали пак ще поръчваме Wink

Ако се формира поръчка за София, бих искала да се включа. Моля, дръпнете ме за опашката с едно ЛС  Laughing

Финти поръчва за София, има такса 5 евро, ако искаш ти й пиши за да не се разминете Wink

# 17
  • Мнения: 92
Теди, пратих ти линка на лични. Благодаря много.   bouquet

# 18
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Мина мерси  Hug. А кога ще пристигне поръчката, 5 дни ли е срока? Ей, нямам търпение, дано съм нацелила размерите  Praynig

# 19
  • Мнения: 9 095
mdamz виждам че четеш, не се спотайвай, ами кажи какво купи Mr. Green  bouquet

# 20
  • Мнения: 4 451
Хайде и аз в новата темичка. Mr. Green Да ни е честита! Теди, и дветет неща са супер, обаче в жилетката ми останаха очите.
Айля, специални поздравления за твоите плетачни умения!  bouquet

# 21
  • Мнения: 375
Зачетох се в това : http://www.promod.eu/our-company/open-up-a-franchise Момичета, каквито специалистки сме станали, да вземем да си отворим едно магазинче и в България  Joy  Joy  Joy Каква ли отстъпка ще ни направят  newsm78

# 22
  • Мнения: 9 095
Хайде и аз в новата темичка. Mr. Green Да ни е честита! Теди, и дветет неща са супер, обаче в жилетката ми останаха очите.
Айля, специални поздравления за твоите плетачни умения!  bouquet

на мен всичките с шалчетата ми харесват Blush

Зачетох се в това : http://www.promod.eu/our-company/open-up-a-franchise Момичета, каквито специалистки сме станали, да вземем да си отворим едно магазинче и в България  Joy  Joy  Joy Каква ли отстъпка ще ни направят  newsm78


никаква Peace

# 23
  • Мнения: 2 199
Малко ОФФ но колко шалчета съм изплела не е истина  Whistling

 Hug

Крайно време е да стъпят и на българския пазар  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 375
Зачетох се в това : http://www.promod.eu/our-company/open-up-a-franchise Момичета, каквито специалистки сме станали, да вземем да си отворим едно магазинче и в България  Joy  Joy  Joy Каква ли отстъпка ще ни направят  newsm78


никаква Peace

Аааа, не може така, та ние сме такива консуматорки, то няма да остане стока за клиентите  Joy  Joy  Joy

Крайно време е да стъпят и на българския пазар  Crossing Arms

 newsm10

# 25
# 26
  • Мнения: 3 214

Шал е, с дължина 160 см и ширина 9 см  Peace

# 27
  • на пистата
  • Мнения: 5 839
не знам за вас ,но аз от сега започвам да заделям пари за януарските намаления smile3508

# 28
  • София
  • Мнения: 1 476
не знам за вас ,но аз от сега започвам да заделям пари за януарските намаления smile3508

и аз ги чакам с голямо нетърпение, толкова много неща искам, колкото по ниски цени, толкова по-вече неща  smile3521

# 29
  • София
  • Мнения: 971
Аз когато кажете, че ще има поръчка, също ще се включа с прословутата жилетка и дънките, които ви показах  Hug

ами утре ще има, ама май е късно вече за превод newsm78 ако ри е спешно давай, ако не в петък нали пак ще поръчваме Wink

Ако се формира поръчка за София, бих искала да се включа. Моля, дръпнете ме за опашката с едно ЛС  Laughing

Финти поръчва за София, има такса 5 евро, ако искаш ти й пиши за да не се разминете Wink

Ще правим поръчка тази седмица през уикенда сигурно, така че може да се включиш ако искаш.

Момичета - да споделя - вчера пуснах една поръчка, но една мама си беше поръчала нещо, което го даваха на сайта, а като се опитах да го сложа в кошницата системата каза, че в момента го няма в наличност и ще ми пуснат мейл като го заредят.
Някой да има опит с това - колко време би отнело и дали ги зареждат? Искам да ориентирам мамата, защото никак не е приятно така, но не знам ...

Общи условия

Активация на акаунт