Кога оставихте бебето за цяла нощ?

  • 4 088
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 854
Засега не съм го оставяла, нямам и намерение да стане скоро. Няколко пъти сме излизали с мъжо и майка ми идва да го гледа. Да не говорим, че още се кърмим, но и да не се, пак така щеше да е. А другата баба е на село и познайте кога ще й го оставя  Twisted Evil Мен и сестра ми рядко са ни оставяли при баби, смятам да процедирам по същия начин. Непрекъснато има хора около него, не е като да е само с мен. Обичам си детето и искам да си е при нас. Толкова бързо минава времето, че докато се обърна ще тръгне на градина Neutral Face

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 728
Нито баткото съм оставяла да спи далеч от мен, нито бебето ще дам. Само два пъти съм викала майка ми да ги гледа за няколко часа.Първия път беше на година и два, втория на две и два месеца. И то и двата пъти са били сами не повече от 5 часа. На свеки не съм го оставяла и нямам намерение поне докато не стане 4, за бебето важи същото. Свеки пред мен го удря през ръцете че си е изтрил шоколадовите ръце в дрехите, пък какво остава ако й го оставя сам!!!

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
много малък беше Ади...бебе още го кърмих. Оставихме го при едната баба заедно със замразена кърма. да е бил на 3 месеца Отспах си като за световно. И от този моемнт понеже ни хареса го оставяме от петък до неделя всяка седмица

# 18
  • София
  • Мнения: 39 773
аз оставих Дияна сама в стаята на 1.7г, по простата причина, че преди това бяхме на квартира в малка гарсониера Simple Smile

# 19
  • Мнения: 343
До този момент сме го оставяли два пъти, но.... Grinning
Номерър е следния: Каката отива при баба в събота следобяд. Бебо се кърми в 21 часа и се занася спящ пак на същата баба. Мама и тати отиват на кръчма и клуб. Към 2-3 часа сутринта минаваме през къщата на баба, взимаме си малчо (спящ) и се прибираме. В 6 сутринта - отново кърмене. Каката се взема в неделя следобяд.
Малко е сложничко, но за сега е единствения начин да поизлезем и да покупонясваме.  Grinning

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Досега не съм я оставяла - винаги нощува с нас. Един път ходихме с приятелки (мами от форума) на "Максимус" и тати я гледа, докато се прибера аз в 2.30 часа.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 623
Цитат на: boo
Не съм я оставяла. Но и да не кърмех, пак не бих я оставила. Може би след 2-2,5г ще я оставя евентуално...или пък не.
По 1-2 часа я оставям сега максимум  Twisted Evil

Същото се отнася и за мен. Още не мога да си представя детето ми да е далече от мене и през ноща като се събудя да не го виждам в креватчето. Наистина още сме мноооого мънички и се кърмим, но и аз съм на мнение, че след 3 години може би бих го оставила да пренощува. Иначе мам идва почти през ден в къщи и ако имам някаква работа и го оставям за 2-3 часа /до следващото хранене/ иначе ако не е тя в чудо ще се видя. На кандидат свекървата няма как да го оставя защото е чак в Плевен  Grinning

# 22
Досега сме си нощували заедно. Не се е налагало да го оставям при бабите. Не разбирам от какъв зор, да го оставям, почивам си достатъчно. Ако имам нужда тогава ще ги ползвам бабите, ама като нямам съм майка орлица, така ли? Simple Smile Хе-хе добре казано Grinning

# 23
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Не съм го оставяла и незнам дали скоро ще го оставя,просто не мога и това е Embarassed .Бабите вече изгарят от нетърпение,но едва ли скоро ще ги огрее Laughing

# 24
  • Мнения: 7 821
За първи път оставих големия на почти 3 м. беше Нова година, иначе и двамата след 6м. Не се притеснявам кой знае колко да ги давам, така всички сме доволни - децата получават много внимание и разнообразие, бабите огромно удоволствие , а аз и таткото малко тишина.

# 25
  • Мнения: 215
Снощи за първи път оставих Сиси да нощува у баба си, защото вкъщи сме в ремонт. Сигурно още няколко дни ще нощува там. Но да си кажа честно, цяла нощ се притеснявах и не спах добре без нея.

# 26
  • Мнения: 277
За пръв път го оставих на 9,5 месеца след като приключих с кърменето за една вечер на майка ми. От тогава сме го оставяли още два пъти.

# 27
  • Мнения: 2 258
Преди месец ни се наложи да отидем на сватба и я оставих на майка ми и баща ми.Беие ми много гадничко-като си дойдох на следващия ден чак плаках от радост-все едно не я бях виждала от векове:)

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Още не съм го оставяла за цяла нощ на никого!Оставяли сме го за по два-три часа два пъти, но го гледат в къщи.
И при мен бабите изгарят от желание да им го оставя за да си почина или да отида на дискотека, но нито съм се уморила, нито макар, че обожавам да танцувам, ми се е пританцувало толкова.
Не искам дечко да свиква само с мен, но живеем със сестра ми и мъжа й и от самото му раждане къщата не се е опразвала от събирания с приятели и не му липсват контакти с други хора. И аз чух определението "майка-орлица", но изобщо не ми пука- имаме дете, защото го искаме и искаме да си го гледаме със съпруга ми.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Ellypr
За първи път оставих големия на почти 3 м. беше Нова година, иначе и двамата след 6м. Не се притеснявам кой знае колко да ги давам, така всички сме доволни - децата получават много внимание и разнообразие, бабите огромно удоволствие , а аз и таткото малко тишина.

ами да, това е ключа от палатката Grinning  да  са ни живи и здрави бабите и дядовците

Общи условия

Активация на акаунт