Режим на Пиер Дюкан - 28 част

  • 23 885
  • 553
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 314
Цвети и с  пола си супер !!!  Hug
Ама не смея да си покажа снимката по бански, сега от морето! Embarassed
За моя ръст от 160см, има доста какво да се желае!

# 496
  • Мнения: 980
Цвети , ще успеем да станем такива , че като Баева с гордост да демонстрираме снимки по бански ! Не се отказваме ..отслабваме до дупка !!   Joy

# 497
  • София
  • Мнения: 2 613
Цвети, супер си  bouquet
Аз да се похваля- купувах си ситуен и боксерки Mr. Green Ама сутиена- пробвам размер 85Д, както досега съм носила, а той ми голям #Cussing out #Crazy Направо бюста се губи в чашката, та чак жената като ми даде 80Ц, все та ми стана, значи наистина съм свалила, ама и от б'ста за съжаление, явно за да си виждам ребрата, цената е и по-малък бюст Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Хайде обичам ви много, ама много, ама много всички- да не избовроявам, ама всички Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 498
  • Мнения: 523
Здравейте ,аз искам да попитам дали ако направя 5 ударни и 5 смесени дни и после продължа примерно с монодиета,дали ще върна свалените кг-ми? newsm78
Благодаря ви предварително!
  bouquet

# 499
  • Мнения: 831
а аз се чудя защо не ходя често до WC-то, а то...покрай киселия бебок не се наливам с вода, забравям....срам!

# 500
  • Мнения: 402
Е, Ралче и ние те обичаме  Hug Heart Eyes.
За бюста, хич да не ти пука, знаеш ли как добре стои дори по-малкия бюст на тъничка талия и нежно дупе, еми супер стои!
Споко, сигурно и така си хубава. Да ти е честито новото бельо и да си го носиш със съмочувствие.

Цвети, така като гледам много си приличаме и аз съм 1,60 м висока и тръгнах да свалям от 74 кг. надолу, аз лично започвам да се харесвам под 64 кг, когато стана, но смятам да спра на 60, живот и здраве. Така че, догодина живот и здраве след морето, ще демонстрираме красиви бански в красиви тела! Peace

# 501
  • Мнения: 980
Geri, май по скоро красиви тела в красиви бански ! Joy  Joy  Hug

# 502
  • Мнения: 1 314
Гери, тук всички са наблюдателни, да внимаваме какво пишем Joy!

# 503
  • Мнения: 402
Да бе, леле Блеки, каква глупост съм написала! Нямам думи, hahaha Joy, добре че ми го показа, та се посмях на мой гръб!  bouquet

# 504
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Стели, честит ви рожденник  Tada Много здраве, щастие и лудории му желая   bigdance2
Поци, честита годишнина, много любов и разбирателство   bouquet (ние също празнувахме тази година 10-годишнина)
Честито на свалилите  Hug Кри, траеш си, а  Party Виждам аз виждаааам, честито килце надолу  Heart Eyes
Кисче, едва ли някой може да ти отговори на въпроса  Rolling Eyes Нищо лично, но що не вземеш да хванеш някоя диета или режим и да си я караш до край, това прелитане от диета на диета едва ли е най-доброто за подрастващия ти организъм  Peace Сори за тона, може да ти се стори груб, но искам да кажа само да си по-внимателна и отговорна към тялото си. Заповядай, започни Дюкан, но го карай до край, иначе никой не може да ти даде никаква гаранция  Peace
Подпалих яко, извинете  Embarassed

# 505
  • Мнения: 980
Geri,  Hug  Hug  Hug

# 506
  • Пловдив
  • Мнения: 245
ето ме, да не ме забравихте! ама ви изчетох на спокойствие. момиченцето ми е болничко и днес малко вкъщи. и ние сме с ангина. изобщо кой какво прави на нас ние болно гърлото. ама ще се опрвим, къде ще ходим.
Виждам много нови лица - ДРЪЖЕСКИ ПРИВЕТ.
БУБЕ,  не се ядосвай, все сам стига до изводите, рано или късно.

Жужи, ама защо не ми отговаряш?

Тиси, влизам два пъти последните 3-4 дни и ти май и двата пъти беше свалилиа,а? Ако е така получаваш приятелско потупване по рамото!

Вещи, много работиш! На мен ми сподели /да ме подготви/ госпожата в градината на Хриси, че понеделник са на бойното поле. та вече сме ангажирали бабата да помогне /макар и рядка да се случва/.

Ядох една херинга, ама много кости в тая риба. то да ти се отяде!!!
Та бабата ни е на гости, моята майка, не ме беше виждала пове от месец и каза, че има голяма разлика в мен. Grinning Grinning Grinning

п.с. кой и какво писа за хомеопатични лекарства за ангината?

# 507
  • Пловдив
  • Мнения: 245
Реванширам се на празнуващитее!
Стели, честит ти рожденник! Да е много здравичък и усмихнат!  bouquet
Поци, Честита годишнина! Много да се обичате и всяко семейство от време на време да забравя за всекидневните проблеми.

Извинете за предишната публикациа, бая буквички съм изяла, ама то с тая риба гладна си останах.

# 508
  • Мнения: 5 873
Кри е с килце надолу! Party Party Partyбравооо! Hug

Искам си Дюканчооо. CryКога ще мога да ям месо на воля! Crossing Arms

# 509
  • Мнения: 3 202
Нин! Гладно си май  Wink
Аз реших-ще дакладвам килцата в понеделник вече.
               
             

                                                                     

Общи условия

Активация на акаунт