Режим на Пиер Дюкан - 28 част

  • 23 886
  • 553
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 248
Аз да ви се оплача - свалила съм 1 кг, при това учудващо защото днес ми дойде цикъла, но newsm45 е с две седмици по-рано. Дали може да има нещо общо с диетата? Имал ли е някой подобни проблеми?
Аз днес съм на две кафета с мляко, една консерва риба тон, и едно кисело мляко на айрян. Може да е малко, но имам разни служебни проблеми и не ми е до ядене.
Честито на всички свалили, и на всички празнуващи.

# 511
  • Пловдив
  • Мнения: 245
Ина, явно задържаме точно пред МЦ и аз съм така. и като ми дойде мц-то направосвалям 2 надолу. по 2 кг чувството е още по-хубаво

# 512
  • София
  • Мнения: 807
Аз да ви се оплача - свалила съм 1 кг, при това учудващо защото днес ми дойде цикъла, но newsm45 е с две седмици по-рано. Дали може да има нещо общо с диетата? Имал ли е някой подобни проблеми?
Аз днес съм на две кафета с мляко, една консерва риба тон, и едно кисело мляко на айрян. Може да е малко, но имам разни служебни проблеми и не ми е до ядене.
Не се тревожи, не мисля, че е от диетата, а по-скоро може да има нещо общо с проблемите, за които споменаваш, служебните. По всяка вероятност ще се нормализира.
Аз съм като часовник и не се е променило нищо, откакто съм на режима  Grinning
Кри, бравоооооо!  Hug  bouquet

# 513
  • Мнения: 248
Мерси - успокоихте ме. Интересното е, че вчера уж протеинов ден, пък прегреших с домати. Всъщност, откакто съм на режима включвам като зеленчуци само краставици и домати, но пък винаги със сирене. Забелязвам, че ако нарушенията не са драстични, почти няма проблеми със свалянето. Явно се забързва метаболизма и редките нарушения не се усещат толкова на кантара.
Днес мисля да вечерям една голяма шопска салата, без мазнина и с малко  сирене, и да си дам почивка от месата - но само до утре сутринта, когато започвам със нови сили.

# 514
  • Пловдив
  • Мнения: 14 121
Здравейте ,аз искам да попитам дали ако направя 5 ударни и 5 смесени дни и после продължа примерно с монодиета,дали ще върна свалените кг-ми? newsm78
Благодаря ви предварително!
  bouquet

Кисче, вече веднъж се писа в Дюкан, след това ти писах цели романи на лични да ти обяснявам как, защо, по какъв начин и за колко време. Сто пъти поне на ден казваме, че Дюкан е дългосрочен режим, едва ли не начин на живот. И днес отново същото  - Дюкан за 10 дена , после гладуване. Ами ти си решаваш, но ако си прочела и половината, което постоянно сме ти отговаряли ще си отговориш сама!

# 515
  • София
  • Мнения: 2 613
Явно пълно щастие наистина няма Cry
Тъкно се зарадвах на новото белио, и след курса се оказа че на мултимедията е изгоряла крушката, която струва не знам си колко стотин долара ooooh! ooooh! ooooh!
Е, някой от курсистите явно е изгорил, ама по прнцип аз и колегите сме отговорни за тази техника, много ми е кофти Cry Cry Cry
Сега ще опирам аз вместо някои друг Cry Cry Cry
Извинявам се за спама, но исках да споделя Hug Hug

# 516
  • Пловдив
  • Мнения: 14 121
Къде изчезнахте всички?  newsm78 Повече от час никой не е писал в темата, още малко и на 2 страница ще заминем  Tired

# 517
  • Мнения: 402
Пиша веднага да поддържам огъня, Вещи имам нужда от твоята тупалка малко, вече 20 дни съм с Дюкан стриктно, снощи обаче се изкуших с две парченца от детската Милка, която детенце сладко си похапваше, много ми стана гадно после, не искам да нарушавам режима, искам да съм красива. Та така изповядах се, имам си леко оправдание, явно съм имала нужда от нещо сладко /тази нощ ми дойде МЦ/, обичайно освирепявам за сладко в този период, този път се разминах само с тези 2 блокчета, другия път едно, и от там НИТО ЕДНО.

# 518
  • Мнения: 1 314
Вещи, мислиме си , че не ни гледаш и се скатаваме, аз лично при тортата в хладилника Joy!

# 519
  • Мнения: 220
Ето ме и мен отново.Купих си днес книгата, а също така намерих в един диетичен магазин само пшеничени трици.Но в книгата никъде не видях да пише за тях.Само я попрегледах де,утре ще чета по обстойно.Или поради липсата на овесените,се замества с тях?Пък се гласех да си направя кейка.Може ли да стане и с тях?Нещо не ми е ясно.

# 520
  • Пловдив
  • Мнения: 14 121

# 521
  • Варна
  • Мнения: 2 782
Аз пък се разписах в Дира. Позволих си там да дам линк към тукашната тема с рецептите, че две желаещи дюканки има. Да ги подмамя  smile3508 искам.

# 522
# 523
  • Пловдив
  • Мнения: 14 121
Аз пък се разписах в Дира. Позволих си там да дам линк към тукашната тема с рецептите, че две желаещи дюканки има. Да ги подмамя  smile3508 искам.

Скоро не съм минавала натам, трябва да фърля едно око Simple Smile

# 524
  • Провинция
  • Мнения: 313
Vivitoo, Аз лично нямам овесени трици и си правя всичко с пшеничните и ми харесва горе-долу.Даже кексчето на Фоли съм го попухчила,ама стана много топящо се в устата.Ако му слагаш различни есенции става разкош.

Общи условия

Активация на акаунт