Слънце пече, дъжд вали юлчето от нищо не се бои

  • 9 811
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 433
Честит имен ден и от мен на всички мами с тези прекрасни имена bouquet
Днес щях да удуша едно момиченце на около 5 години,че и майка му с него  fightВ парка Алекс отиде и се хвана за една безпризорна количка от тези за кукли и изведнъж онова ти ми диване като го връхлетя отнякъде и го блъсна с все сила  и докато го хвана милият падна.А,майкта стои като овСъ настрани си пафка цигарата безучастно.Ах,какви дебелокожи животни има само #Sniper

# 16
  • София
  • Мнения: 688
Я да се запиша и аз, нищо, че е никое време.

Иси, мерси за темата   bouquet  bouquet  bouquet

Досега мих едни бурканчета за детската кухня, днес не ми ги приеха, защото имало лепило от етикетите отвън.

Яна днес за първи път си заспа сама следобед. Дадох й мляко и очаквам като друг път да си заспи към 14-14.30. Но тя като се раздивя, бесня с кошарата до 15.50. Като я гушна да я приспивам, се сърди и извива. Та я оставих и аз си прилегнах, а тя си игра, разглежда си списание, изхвърли си всички завивки навън, говори ми нещо, мама, мама, накрая вирна дупето и се отнесе  Heart Eyes. Това АМ дали няма прекалено много витамини, че така й действа  newsm78.

Аз като намалих кърменето, само един път имах малко напрежение в гърдите и после доста ми намаля кърмата, абе направо ми се опразни кърмаческия сутиен  Rolling Eyes.

Няма да се изказвам за работата, защото и за кърменето виках, че до следващото ще кърмя, а сега накъм отбиване вървим. А да не говорим, че на Ети давах съвети за цигарите, а сега си попушвам  Confused.

# 17
  • Мнения: 2 481
Джорджи пусни си обявката в отчетната по градове за Пловдив!Там мамите са по в центъра и може да знаят нещо!Аз не мога да ти помогна!А около ПУто винаги има налепени обяви за квартири или с вестника в ръка и ще намери! Peace

Ние се спекохме сега ще имаме запек! Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 512
Добро утро,
Eli83, радвам се че се е оправила Юлка  Hug
Кой друг беше болничък  newsm78 , дано никой вече да не е  Praynig
Цецко не ще и не ще да заспива сам, нито с играчка, нито с шише, нито никак и като го оставя в креватчето и му се спи, започва да реве и въобще не прави опити да заспи  Thinking
Вчера ме извикаха от яслата и като ми казаха в понеделник да го водя Цецко и ми се подкосиха краката, хем напирах да ни взимат, хем като стана работата и спекох  Rolling Eyes
Преди работа ходих да ми вземат кръв за васерман (искат го в яслата) и доки ми вика, абе само майки идват да дават кръв, къде са бащите, сигурно ги е страх  hahaha
Хайде лек ден Hug

# 19
  • Мнения: 590
Вчера Ева беше с 39 градуса температура. Иначе нито кашля, нито гърлото и е червено.  Отдолу зъбчето почти се е показало. Дано избие най-накрая да се успокои детето. Все се каня да ви питам като извадя киселото мляко от хладилника и го затоплям в микровълновата , ама винаги става  много рядко. ВИе как процедирате?

# 20
  • Мнения: 1 866
Искам със закъснение да честитя именния ден на празнуващите вчера! Нанче, много здраве и оптимизъм ти пожелавам!  bouquet

Все се каня да ви питам като извадя киселото мляко от хладилника и го затоплям в микровълновата , ама винаги става  много рядко. ВИе как процедирате?
Давам го направо от хладилника. И плодовите пюрета така.

Аз пък да ви се оплача от себе си, каква гъба съм. Вчера ходих да ми слагат една спирала Мирена се казва, сигурно сте чували, ако сте се интересували от спирали. И така се разврещях докато ми я слагаха, че се наложи да ме приспят, за да я сложат.  ooooh! Като излязох от упойка ме сложиха в една стая да си почина и на мен така ми хареса - бях вече добре, ама беше толкова спокойно в болницата, никой не ми викаше на главата и се изкуших да си полежа още половин час правейки се, че още упойката ме държи.  hahaha После се прибрах обратно вкъщи при моите зверчета. Сега се надявам поне да я понеса и да си оправя разните проблеми, които имам и по-скоро менструациятам, която меко казано е гадна.

Хайде да се оправят болничките деца! Сега се започва вече със сезона на вечните хреми и кашлици...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте Hug

Влизам само да ви кажа,че правихме теста за Лактозата.Според стойностите /и мен Confused/ е отрицателен,но лекарката още не ги е видяла.Не ми вдига телефона Close
После ще се включа дави опиша,какво точно стана.,че сега съм извън релси #Cussing out
Е...ти тъпите,гадни ,смотани и бунадясани и из......ни болници #Cussing out

# 22
  • Мнения: 1 866
Жоржи, и Пипи има много често разстройство. Случаят е почти идентичен с вашия. Сега последно - 2 седмици. Но всеки път му избиват зъби през този период. Може и това да е и въобще да не става въпрос за алергия.

# 23
  • Мнения: 326
Все се каня да ви питам като извадя киселото мляко от хладилника и го затоплям в микровълновата , ама винаги става  много рядко. ВИе как процедирате?

Аз го вадя един час преди ядене, но ние го ядем само за следобедна закуска.

Джорджи чакам с нетърпение повече инфо, а за  болниците сме на едно мнение  #2gunfire. Без коментар Crossing Arms

Лала и аз съм се замислила за спирала, че друго бебче не искаме (поне скоро), но не съм се интересувала по подробно. Много съм несериозна, още давже не съм ходила на преглед след раждането, чак ме е срам.  Embarassed Cry

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Грешно съм преценила,че са хубави изследванията Shocked
Сега говорих с докторицата и тя ми каза е било Лактозен дефицит.т.е. организма не преработвал лактозата и сега минаваме на НАН All110 ,и чак утре в 18.20 имаме час,в часната клиника ooooh!Часта педка ми каза,да ходя и при еднокриноложка и въобще вече незнам какво да правя smile3511 smile3515 smile3514
Като му дадоха тази Глюкоза да пие там,и аз после му  правих каша с НАН НА,и сега дриска като замаян doh,ама аз съм си за бой,трябваше веднага да отида,а не да чакам да се прибера и т.н. bash.искам детето ми ,да може да яде всичко,то милото така жално гледа и само 5 неща яде Cry....................

А за теста да кажа.
Сутринта се отива на гладно и се всема кръв.След това се пие Глюкоза и се засича,след половин час се взема пак кръв и след още половин пак.и накрая сравняват стойностите.нашите са в началото 4.0,на половиния час 4.4,и след още половин 4.2
Лаборантката ми каза че били нормални,а то...........

Незнам вече smile3518

Ще взема да пиша в Здравния Thinking

Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 12:13 от jorjito

# 25
  • Мнения: 1 294
Ох, Жоржи, дано педито ви е в грешка Praynig

mgizdova, и аз като Лала, го вадя от хладилника и директно давам.
Моя мъж като дете нито газирано е пиел, нито сладолед си е хапвал, нищо студено.Пазили са му гърлото защото е пеел в Детска Вокална Група "Дъга" hahahaВ резултат на това(предполагам), в ученическите си години си е заслужил от всякъде индианско име-"Седемте гнойни ангини"  Mr. GreenЗа една зима 7 ангини е изкарал и  сега продължава да е най-често разболяващия се в къщи.

Лала newsm62 малък  newsm48 си ти.То и аз ли да отида да си сложа една спирала, че да си почина малко  Whistling

Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 21:58 от Asya_

# 26
  • Мнения: 590
Благодаря за отговорите. А аз какво изречение съм съчинила, ужас направо Embarassed Embarassed Embarassed
Ще ме извинявате.

# 27
  • Мнения: 326
Джорджи  Hug миличка не е страшно. Знаеш, че ние се връщаме от там накъдето сте тръгнали с Друнди. Известно време диета и  нещата ще се нормализират.

Има капки за лактозата казват се Lactaid за съжаление ги има само в "развитите" страни. На мен ми ги изпращаха от Канада. Страуват около 10$. Има ги и в Англия, но са 10паунда.  Money.
Попитай вашата педка за някакви ензимни препарати. Криси много добре се повлияваше от такива (само забравих как се казваха  Embarassed). Ако се сетя ще пиша. ..... Сетих се казват се Креон. Те са вътре в капсолка много ситни топчета и ги разделях на 3 приема.т.е. една капсолка на ден.

Ние почти го преодоляхме за щастие, вече ядем всичко почти. Само прясно мляко не смея давам.  Naughty

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Мама Дани,я ми кажи моля те,аз до вчера давах разни млечно-кисели бактерии,да му оправим стомашната Флола,но май вече не са подходящи???
Ти как мислиш? Thinking
Гастро...... не ми вдига и незнам да продължавам ли да ги давам или не newsm78
Писах в Здравния и на Бърди,да видим Tired

Утре вечер след прегледа ще пиша,да видим капки ли ,какво ще давам ooooh!
Благодаря ти  bouquet

# 29
  • Мнения: 326
Джорджи според мен млечно-киселите бактерии не би трябвало да му вредят, но .... ние до преди месец не искахме и да вкусим кисело мляко бягаше катоопарен от него. Според педи а  и според мен ако детето отказва да яде нещо на този етап значи, не трябва да му се дава. Аз лично го спазвам на 100% този принцип и не съм грешила. Благодарение на това, че се слушвах преди всичко в желанията на Криси вече сме на финала на проблемите.
Моето скромно мнение е, че трябва да спреш всичко и да минеш за 2-3 дена само на Ал110. Ако е лактозна до 1-2 дена няма да има и помен от диарията и другите.

Общи условия

Активация на акаунт