Качествен крем за околоочния контур?

  • 21 537
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 936


определено е страхотен крем !!!

обаче за дневен трябва друг....аз моят все още не съм го намерила  Sad
На кое казвате кремЮ Това е СЕРУМ> Слага се под крема. Не работи на повърността. Върху него се слага крем. Серума е дневен и нощен, независимо от името му. Слага се сутрин и ве4ер. Про4етете малко, преди да давате съвете, бе,моми4ета.... Не ви ли казаха консултантките, 4е се слага сутрин и ве4ер и 4е е серум, а не крем? Крем в шише виждал ли е някой?

аз на сляпо го поръчах,по собствена преценка и мнения тук от форума...

а и консултантът тук си ти ,Монде   Grinning

в смисъл за себе си говоря,че виртуално те питам и преценявам   bouquet

# 16
  • Мнения: 13 512
така и предположих- 4е сама си си го купила и самоназна4ила Wink
Дале4 съм от идеята да съм консултант, но в слу4ая е добрве да ме послушаш. Този серум, както и този за лицето са 4удесни продукти, които се задържаха дълго на пазара. Но това са серуми. Върху тях трябва да се слага крем, съобразен с нуждите на кожата. Хидратиращ или анти ейдж или УВ защита..

# 17
  • Мнения: 2 936
 Peace мерси,Монде!

за серумите за лице това го знам...но точно за този  Confused мислех че е крем  Embarassed

# 18
  • Мнения: 5 362
Мерси за полезната информация  Hug
Това за серума и аз не го знаех Embarassed

# 19
  • Мнения: 109
А  от тези кремчета ,които препоръчахте като цена до 15-18лв има ли?Аз съм виждала все над 20-25лв и отгоре.И колко време горе-долу се ползват ?Не съм ползвала изобщо ,а вече забелязвам нужда.

# 20
  • Мнения: 428
Извинете за лаишкия въпрос, но след каква възраст трябва да се ползва такъв крем?
Срещам различни мнения, а ставам на 28 и се чудя дали вече е време?

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 222


определено е страхотен крем !!!

обаче за дневен трябва друг....аз моят все още не съм го намерила  Sad
Не ви ли казаха консултантките, 4е се слага сутрин и ве4ер и 4е е серум, а не крем? Крем в шише виждал ли е някой?

Искам да ви предупредя, че не винаги може да се разчита на консултантките. Sick
И това го казвам от личен опит. И по повод точно този продукт.
На едното място консултантката беше силно притеснена от въпроса ми това дали е крем или серум, след дълбока концентрация ми каза, че е крем.
Съответно на другото място, пет минути по-късно консултантката беше озадачена от невежеството на колежката си / всички заедно били ходели по обучения, как било възможно и в този смисъл.../, но на свой ред ми каза, че този серум, ако ми е достатъчен, изобщо не е нужно да слагам крем върху него.
Не казвам кои са магазините съзнателно, не искам да правя антиреклама. Ще кажа само, че бяха на място където се очаква да получиш най-добрата възможна консултация.






# 22
Козметичката  ми препоръча околоочен на Биодерма за 15лв. но  още не съм го ползвала. аз лично също съм ползвала много околоочни - на лореал, ейвън ,виши, а в момента на люсерин, но понеже съм си "торбеста" по рождение, а в последствие окьоравях с -0,75 и нито съм за очила, нито за без тях - само присвивам очи да фокусирам надалече -та по тоя повод се сбръчквам допълнително и пръждевременно.  мисля да си сложа меки лещи и да пробвам после с лазерна за продмладяване в Борекс обаче - тия от Пикасо не дадоха желан ефект, нито за косми нито за подмладяване.

# 23
  • Мнения: 10 687
Днес си купих Sensibio очен контур на Bioderma   Grinning Чух добри отзиви за него, ще го видим как е.
Пише, че е подходящ за подпухнали клепачи, фини линии и бръчки тип "пачи крак"   Wink

# 24
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За подпухнали клепачи и отоци под очите-наистина работи,но не очаквай добра хидратация около очите,а това е най важно за кожата.Хубавото е,че не дразни на очите и сутрин се събуждам без торбички. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 25
За подпухнали клепачи и отоци под очите-наистина работи,но не очаквай добра хидратация около очите,а това е най важно за кожата.Хубавото е,че не дразни на очите и сутрин се събуждам без торбички. Simple Smile
А с какъв крем да си хидратирам торбичките, без да ги увелича newsm78?

# 26
  • Мнения: 3 410
Използвам крем за около очи на Форевър Ливинг - с алое и хиалуронова киселина. Доволна съм, икономичен е  bouquet
Ето линк http://www.aloebulgaria.com/index.php?option=com_content&tas … d=149&Itemid=

# 27
  • Мнения: 13 512
Мама Тин навсякъде върви и ръси линкове на продукти, на които е дистрибутор.
Дано да си заслужават

# 28
  • Мнения: 3 410
Извинявай Монда, но си много рязка, аз преди всичко използвам тези продукти. А ги използвам именно защото са качествени  bouquet

# 29
  • Мнения: 13 512
Извинявай Монда, но си много рязка, аз преди всичко използвам тези продукти. А ги използвам именно защото са качествени  bouquet
Извинявай, просто ми направи впе4атление, 4е в много теми съм те виждала да пропагандираш тези продукти- затова.

Общи условия

Активация на акаунт