помпа за кърма и стерилизатор - какви

  • 1 858
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 658
аз съм много доволна от помпата и стерилизатора за микровълнова на Авент. Парният е много скъп, все пак ти го ползваш само няколко месеца и не ти е нужно да свикваш детето на стерилна обстановка. Само че в него не мога да стерилизирам други шишета. Бяха ми подарили на Чико и то е по-високо и не се побира.

# 16
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
какво ви е мнението за BERTONI помпа за кърма с двойно гърло, нагревател за шишета и стерилизатора за микровълнова всичките неща са на доста поносима цена 20-30лв. са в В.Т.   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 328
Аз също съм за авент-ската помпа. Имах и серилизатор такъв, но не го ползвх и като беше бебо на 2 месеца го продадох. Ако кърмиш мисля че не трябва стерилизатор. Залъгалки примерно може и на котлона да си извари човек за няколко минутки. Шишета като почне да ползва, ще е голямо вече бебето да му се стерилизира.

# 18
  • Мнения: 630
Ние бяхме с изцедена кърма от самото начало, така че с чиста съвест ще кажа, че ако не беше помпата на авент, щях да полудея с толкова цедене. заслужаваше си всеки лев. Страхотна е. Стерилизаторът ми беше комбиниран 3 в едно на Филипс -стерелезера, подгрява и задушава. Това е другата супер смислена покупка, която съм правила.

# 19
  • Мнения: 629
Аз ползвам помпата на Avent. Ако не беше тя отдавна да сме приключили с кърменето. Сега сме на 9 месеца и половина и още се борим с неоценимата помощ на Avent. Може и други добри да има, но аз за тази мога да кажа - чудесна е. Само дето клапите й не издържат по много (аз все пак се цедя по 4-5 пъти на ден по 20-30 минути понякога) - около 2 месеца едната. Но пък могат да се подменят. Само си пази внимателно гаранционната карта, че без нея ако се наложи да подменяш нещо ще ти се дореве.
Стерилизатор не съм ползвала. Ако кърмиш вероятността да ти потрябва клони към нулата. Залъгалките се изваряват за 5 минути в каквото й да е. Шишетата ги изваряваш, като поизсъхнат си ги сглобяваш и затваряш и така до следващия ден. Все пак с кърмата към домашните гадове даваш добра защита, а и детето няма под стъклен похлупак да расте.
От банката за кърма даже ми казаха да спра да изварявам и гладя след 40-ия ден (а там персоналът е запознат с хигиената и нуждата от стерилност), ама аз от страх лозе пази си карах по-дългичко.

# 20
Помпа, шишета и стерилизатор на Авент - чудесни са. Без помпата нямаше да кърмя толкова дълго сигурно. Стерилзатора го ползвах до 5 месец. По повод гладенето не гладя от 4 месец.

# 21
  • София
  • Мнения: 843
Помпата ми е на Авент - безценно нещо. Peace Ползвам я като съм махнала силиконовия накрайник - цедя се за около 15 мин.  В родилното тази помпа ме спаси от мастит /тогава ми дадоха тяхната - родилното си имаха на разположение/ и не посмях да си купя друга а и не съжалявам.
 Стерилизатор ползвам на Чико за микровълнова  и съм безкрайно доволна побира и помпата побира и поне 3 шишета.  А с варианта "цедене - кърмене" помпата и стерилизатора са ми първи дружки.

# 22
  • Мнения: 139
Помпата - Авент. Макар да е най-скъпа май е най-добрата на пазар. Стерилизатори има много, но този на Джордани е около 18лв. и върши прекрасна работа. Стига да ти влиза във МВФ

# 23
  • Мнения: 547
И аз съм за електрическия стерилизатор на Филипс - вършеше ми страхотна работа, много по-удобен е при пътуване, има и приставка за подгряване на храна и приставка за готвене на пара, на която от самото начало приготвям пюретата и дори още я ползвам за храната на малкия. Страхотно улеснение. Това се оказа една от най-смислените ми покупки!
Помпа за кърма съм ползвала на Авент и също съм много доволна.

# 24
  • Мнения: 1 104
И за двете на Авент. Бяха ми подарили някакъв универсален електрически стерилизатор, който след две три изварявания на шишетата се развали. С този на Авент проблем нямам.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
помпа - AVENT ISIS - цена от 70 - 80 лв. Скъпа е, но всъщност е безценна поне за мен. В колко ситуации ме е спасявала. А и освен авентските шишета за нея стават и тези на Чико, каквито ползвам аз.
стерилизатор - за микровълнова на Чико. Аз поне съм супер доволна, миеш, пъхаш вътре и след 5 минути имаш стерилизирани две шишета и помпа, аз толкова успявам да напъхам....... Цена около 25 лева

# 26
  • Мнения: 268
 Аз съм много доволна от помпата на Pigeon.Тази марка предлага и стерилизатори-универсални,но аз не ползвам,защото имам микровълнова - ползвам ТОРБИЧКИ за микровълнова за 3 min. пак са на pigeon-готини продукти  Peace

# 27
  • Мнения: 219
Авент - нямам забележки.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт