Малка или голяма чанта?

  • 4 445
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 679
Не се влияя от модните тенденции,но предпочитам по-малка чанта

# 76
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз имам 2 малки и се оправям с тях. Mr. Green

Ти сериозно ли?
Аз имам поне 20 най-различни и пак се оглеждам за нова. Определено наблягам на големите чанти. Преди седмица бях на сватба и си купих чанта в тон с обувките която сина ми определи като моливник. Едва събрах телефона и червилото в нея, както и някакви дребни пари. Дори портфейла с документите ми не се побра та си го носих в чантата с резервни дрехи на малкия. Щом се прибрахме сложих в кутия обувките и чантата-моливник и ще ги извадя на следващата сватба ако ми пасват на тоалета.

# 77
  • Мнения: 281
http://www.net-a-porter.com/Content/1909/BagGuide - чантите на сезона + 6 страници идеи как да се носят. Аз съм на вълна стр. 6  Grinning

# 78
  • София
  • Мнения: 2 381
http://www.net-a-porter.com/Content/1909/BagGuide - чантите на сезона + 6 страници идеи как да се носят. Аз съм на вълна стр. 6  Grinning
Много са яки чантите, ама и с яки цени.  #Crazy
http://www.net-a-porter.com/Shop/Featured-Products/fwosevbags

# 79
  • София
  • Мнения: 4 588
От няколко години предпочитам по-големите чанти. Повече ми харесват те вече. Simple Smile

# 80
  • Мнения: 281

Е да...За съжаление.
Но затова са масовите марки, да следват тенденциите и да предлагат подобни чанти на много по-ниски цени. А този сайт ти поднася информация кое е актуално и как да го комбинираш - например ярък цвят чанта с дрехи и обувки в черно и т.н. Така че има какво да се приложи.
Да не говорим, че съчетаването на обувките и чантата като цвят (или да са комплект) не е необходимо. Но това е друга тема. Grinning

# 81
  • Мнения: 4 173
Голяма,защото можеш да събереш повече неща. Peace

# 82
  • София
  • Мнения: 786
Предпочитам среден размер чанти, просто съм доста ниска (153) и ако сложа голяма чанта, изглеждам така все едно съм някое дете откраднало чантата на майка си  Rolling Eyes

# 83
Не знам доколко са модерни, но аз нося голяма спортна чанта, с дълга дръжка,която ми стига малко под ханша.Още от ученичка нося такива чанти и съм свикнакла

# 84
  • София
  • Мнения: 2 381

Е да...За съжаление.
Но затова са масовите марки, да следват тенденциите и да предлагат подобни чанти на много по-ниски цени. А този сайт ти поднася информация кое е актуално и как да го комбинираш - например ярък цвят чанта с дрехи и обувки в черно и т.н. Така че има какво да се приложи.
Да не говорим, че съчетаването на обувките и чантата като цвят (или да са комплект) не е необходимо. Но това е друга тема. Grinning
Права си.  Flutter  Hug

# 85
  • Мнения: 891
Предпочитам големите чанти.

# 86
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil аз си "падам" по  малките чанти, по -малко  боклуци могат да  съберат  bowuu

# 87
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
аз си падам по малките, винаги са ми били по-присърце, но реших тази година да си взема за зимата голяма и се оказа модерна, сега като разглеждах, само дето ще ми е трудно да свикна, аз като съм все с малки и вече съм си нагодила нещата, които нося, да се побират в тях; а сега трябва и да свикна и да се възприемам с голяма

# 88
   Обичам и нося и двата вида но естествено ,че голямата чанта побира повече неща от малката.А пък малката много е сладка и по елегантна е зависи от случая де. newsm10 Laughing

# 89
  • Мнения: 1 616
Малка чанта - аз съм дребосък и големите просто ми стоят смешно.

Общи условия

Активация на акаунт