положителен тест и после цикъл

  • 11 592
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 133
ей здравейте.ами ходих на гинеколог миналото лято -доста отдавна като се замисля,но времето наистина лети.тогава бях здрава и всичко беше ок.какво е микробиология? Embarassedсори за въпроса ,но не съм навътре с нещата.дано всичко това скоро свърши и се разпишем - в имам бебе Heart Eyes.

# 16
  • Мнения: 1 335
какво е микробиология?
Микробиологя (по отношение гинекологията) - изследва микроорганизмите (в т. ч. бактерии, гъби и пр.)и най-общо влагалищната среда. Установява и за наличието на инфекции.

http://www.vita.bg/dkc.php?d=11
Хубаво е да имаш освен микробиологията и цитонамазка
http://bulgaria.firstvisit.org/braun_pap.asp
http://bulgaria.firstvisit.org/14d.asp?id=61883&girl=5&d … le&docname=Dr


# 17
  • Мнения: 2 309
Не вярвам на нищо,преди да съм видяла бебето в ръцете си Hug Mr. Green

# 18
  • Мнения: 133
ами аз всъщност имам такова изследване ивкл.цитонамазка,но незнаех как точно се казва.ами момичета май нямам повече питания благодаря ви че бяхте съпричастни с мен и дано за всички ни скоро да има добри новини.

# 19
  • Мнения: 975
Темата май е на привършване ,но исках и аз да споделя ,че преди 2 месеца и аз имах 3 + теста шуар шек .,които не вярвам да се ме излъгали,ако е един да ,ама 3 ,които правих съответно на 4 ,6,7 ден от закъснението.Ходих на доктор и той нищо не видя на видеозона ,и като сложи ръкавиците ,познайте след 5-6 часа как ми дойде мц с пълна сила.А да кажа че имах кафеникаво зацапване когато правех тестовете.Така и не разбрах и аз какво стана.

# 20
  • Мнения: 2 171
Кофти ми беше да пиша в тази тема, защото моя случай е съвсем пресен - отпреди 5 дни. Имах разни признаци на бременност, които ме накараха да направя тест 1 ден преди датата на менструацията. Тестът беше положителен. На следващия ден втори тест, друга марка - пак положителен. Появи ми се същия ден едно кафеникаво течение, а на следващия ми дойде с пълна сила и с много силни болки. Сега вече ми свършва, но това което ме обърква е, че признаците на бременност - гадене, световъртеж, замаяност, умора все още са налице. Освен това от днес започнаха и силни болки в гърдите. Вече не знам какво става. Все пак ще направя още един тест като ми свърши, ей така да видя какво ще покаже.

# 21
  • Мнения: 133
ехо пак съм тук мислех да я привършвам тази тема,но явно има много такива случаи и за това да пишем и да си споделяме и взаимно да си даваме подкрепа.при мен другото странно нещо е че цикълът ми продължава повече от обикновеното-не е обилен но го има.изчаквам малко и отивам на гинеколог,защото не ми харесва тази работа. newsm78 и се чувствам наедряла и с малко по-големи гърди. Grinning

# 22
  • Мнения: 7 716
Бебешор, трябва да отидеш на лекар непременно. Възможно е да е имало бременност и тя да не се развила.
Аз един път имах закъснение от 12 дни и положителен тест, но бременност не се разви.
Случва се понякога, важното е да не е системно.

# 23
  • Мнения: 3 116
Според мен в тази ситуация (положителен тест и цикъл) трябва да се отиде на гинеколог на всяка цена. При мен откриха остатъчна кръв в матката, която за щастие се резорбира иначе щеше да се наложи кюртаж  ooooh!

# 24
  • Мнения: 184
Много не им вярвам на тези тестове, винаги съм се чудила ,а бе това втора черта ли е или не  #Crazy

# 25
  • Мнения: 133
ох че ме плашите.кажете ми -например остатъчна кръв и т. н. не трябва ли да има и някакви др.симптоми.и изобщо какви симптоми има ако има нещо нередно.малко не ми се ходи на гинеколог  Embarassed ама ако трябва -отивам.ох с тези въпроси ви побърках -но незнаех че толкова трудно стават тези бебешорчета.

# 26
  • Мнения: 3 116
Бебешор, остатъчната кръв в матката се вижда на ехограф. И няма други симптоми.

Отиди на лекар, не бой се  Hug

# 27
Здравейте!
Силно се надявам да можете да ми помогнете: преди две седмици имах два положителни теста Шуър чек + положителен кръвен тест, щастието ми продължи много кратко, няколко дни след това получих обилен кръвоизлив; отидох в болница, където казаха, че съм направила спонтанен аборт, но съм щастливка тъй като съм се "изчистила добре", да изчакам следващия цикъл и да отида на контролен преглед.
Симптомите обаче продължават - става ми лошо от кафе, цигари и миризми, това нормално ли е?
Предполагам разбирате нежеланието ми за момента да се връщам в болницата за да попитам лекаря - просто нямам сили
Благодаря предварително

# 28
  • Мнения: 481
Здравейте!
Силно се надявам да можете да ми помогнете: преди две седмици имах два положителни теста Шуър чек + положителен кръвен тест, щастието ми продължи много кратко, няколко дни след това получих обилен кръвоизлив; отидох в болница, където казаха, че съм направила спонтанен аборт, но съм щастливка тъй като съм се "изчистила добре", да изчакам следващия цикъл и да отида на контролен преглед.
Симптомите обаче продължават - става ми лошо от кафе, цигари и миризми, това нормално ли е?
Предполагам разбирате нежеланието ми за момента да се връщам в болницата за да попитам лекаря - просто нямам сили
Благодаря предварително


да,мила, нормално е да продължават симптомите, ти не си машина на която натискаш копчето и престава да работи. Почивай повече, след време нещата ще се нормализират..

# 29
  • Мнения: 2 270
още една отчаяно искаща   - аз не мога да ти помогно с отговор, но ти пожелавам много търпение, спокойствие и едно прекрасно бебече! Hug
 

Общи условия

Активация на акаунт