положителен тест и после цикъл

  • 11 591
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Посещението при гинеколог си е задължително при опити за бебе.
Peaceуспех

# 31
  • Мнения: 28
Тогава гинеколожката ми каза че почти всеки закъснял цикъл си е аборт.
Леле, като прочетох това... и се сещам за нещо... Cry Преди повече от половин година за първи път ми се случи така, че ми закъсня с 12 дни, а по принцип цикъла ми е точен като по часовник и ми идва на точно определена дата... Имах някои симптоми, които ме караха да си мисля, че може би съм бременна... На 7-ия ден от закъснението направих тест, но той беше отрицателен... След още 5 дни ми дойде... обаче беше малко по-странно от обичайното... Боже, ами ако съм била бременна... Cry Cry Cry

# 32
  • Мнения: 481
Тогава гинеколожката ми каза че почти всеки закъснял цикъл си е аборт.
Леле, като прочетох това... и се сещам за нещо... Cry Преди повече от половин година за първи път ми се случи така, че ми закъсня с 12 дни, а по принцип цикъла ми е точен като по часовник и ми идва на точно определена дата... Имах някои симптоми, които ме караха да си мисля, че може би съм бременна... На 7-ия ден от закъснението направих тест, но той беше отрицателен... След още 5 дни ми дойде... обаче беше малко по-странно от обичайното... Боже, ами ако съм била бременна... Cry Cry Cry


ейййййййййййййй!!!!!!!  Close
стига сте мислили какво може да е било, какво е станало, дали, или.......докато мислите така ще сте само с увесени носове, пълни с песимизъм. Тук трябва нова надежда, миналото си е заминало Naughty Сега работим за бъдещето си Peace
Момичета, не обичам такива заключения, защото те карат да изпадаш в тъжни спомени и т.н. Както по-горе писах обаче, с това мнение въобще не съм съгласна, защото има мноооооооооооого причини да ти закъснее цикъла Peace

# 33
  • Мнения: 28
Тогава гинеколожката ми каза че почти всеки закъснял цикъл си е аборт.
Леле, като прочетох това... и се сещам за нещо... Cry Преди повече от половин година за първи път ми се случи така, че ми закъсня с 12 дни, а по принцип цикъла ми е точен като по часовник и ми идва на точно определена дата... Имах някои симптоми, които ме караха да си мисля, че може би съм бременна... На 7-ия ден от закъснението направих тест, но той беше отрицателен... След още 5 дни ми дойде... обаче беше малко по-странно от обичайното... Боже, ами ако съм била бременна... Cry Cry Cry


ейййййййййййййй!!!!!!!  Close
стига сте мислили какво може да е било, какво е станало, дали, или.......докато мислите така ще сте само с увесени носове, пълни с песимизъм. Тук трябва нова надежда, миналото си е заминало Naughty Сега работим за бъдещето си Peace
Момичета, не обичам такива заключения, защото те карат да изпадаш в тъжни спомени и т.н. Както по-горе писах обаче, с това мнение въобще не съм съгласна, защото има мноооооооооооого причини да ти закъснее цикъла Peace
Да, така е, но просто сега се сетих за това, и малко или много се натъжих... Rolling Eyes Но както ти каза- минало-заминало... трябва да гледаме само напред. Успех на всички. Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 770
Случвало ми се е няколко пъти. Преди години, тогава още не бях изследвала хормони. Оказа се, че имам завишен пролактин, който пречи на имплантацията. Лекувам се от 2 години и преди седмица пак преживях същото. Три положителни теста с дебели черти. Получих кафяво зацапване и леки контракции и веднага ми изписаха лекарства, но течението се засили и след 10 дневно закъснение се превърна в обилен цикъл, които продължава вече 6 ти ден. Дано всичко да се изчисти от самосебе си. Много често такива бременности се дължат и на хромозомни аномалии и неправилно делене на клетките, така че следващия път не е задължително да се случи. Между тези неуспехи имам и една извънматочна бременност с отстранена дясна тръба и една гроздовидна бременност. Ако нямах момче на 9 години , което беше първата ми и абсолютна безпроблемна бременност, вече щеше да съм се побъркала. Но ще опитвам докато мога.

# 35
  • Мнения: 1
Здравейте. Закъсня ми с девет дена и ми дойде М. Ходих и на гениколог и ми каза че съм бременна. Сложи ми инжекция за задържане и каза че кървенето трябва да спре но не... Незнам какво да правя а двамата със съпруга ми толкова много искаме да си имаме детенце. Моля Ви ако някой е имал подобен проблем да ми даде съвет, да ме окуражи. Тестовете за бременност също отчетоха положителни резултати.

# 36
  • Мнения: 133
ами защо не те приеха в болница?трябва да те наблюдават лекари .как така една инжекция и трябвало да спре.отивай пак на лекар и дано да ти обърнат повече внимание.лежи си много и не се натоварвай.стискам палци-може да не е най-лошото.може да е цветна бременност.не падай духом и се бори.и другия път се похвали че лошото е преминало.успех!

# 37
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Привет  Simple Smile
Съжелявам за всички момичета, които трябва да преживеят такава загуба  Sad. Два месеца преди да забременея със сина си видях 2 чертички, но след 2 дена имах кръвотечение, отидох на лекар, видя се плоден сактрябваше да бъда в 5 г. с., започнах веднага лекарства за задържане, но кръвотечението не спря и след една нощ в болницата с подпис н който отказах кюртаж вссичко приключи. После гинеколожката ми реши /без да прави хормонални изследвания/, че имам къса лутетална фаза и това може да е признакщ, че имам нисък прогестерон, затова от следващия цикъл ми предписа да пия витамин Е и от 11-тия до 21-ия ден да пия утрогестан. Явно без да иска улучи проблема ми или просто си беше пълно съвпадение. Тогава доста четох за тези ранни аборти и не помня точно къде, но някъде пишеше, че 75 % от бременностите завършват с много ранен аборт още преди зцакъснението. Месеца преди да забременея бах сигурна, че съм бременна, то беше болки в гърдите, то беше гадене, то беше умора, сънливост, обаче ми дойде. Пожелавам успех на всички чакащи момичета.

# 38
Здравейте!Имам въпросче за моя цикъл.Идва ми на 25 календарни дни.Т.е.трябваше да ми дойде на 3, но все още нямам цикъл.Днес сутринта ме болеше зверски корема и си мислих, че ще ми идва, но все още съм очакване.Нямам зацапване или нещо такова.Мога ли при това положение да си направя тест или да изчакам още ден-два?Благодаря и късмет на всички момичета.

# 39
  • Мнения: 1 335
Можеш да направиш тест
Дано резултата е какъвто го желаеш

# 40
  • Мнения: 2 762
Здравейте  Hug
Тази тема малко ме ужаси-закаснява ми с 8 дена вече имам положителен тест, та въпроса ми е - значи е твърде вероятно бременност да не се развие така ли???
Довечера съм на гинеколог, дано всичко да е наред защото през нощта два- три пъти ми преряза ниско долу в дясно.
Желая на никоя от нас да не се случва такова нещо Hug Praynig

# 41
  • София
  • Мнения: 770
Засега нямаш никакъв повод за притеснение. Мисли положително.

# 42
  • Мнения: 36
И аз да се включа, миналият месец имах над 10  EFP , интересното е, че ми дойде 2 дни по-рано и ми тече само 1 ден. В следващите дни нищо, днес леко кафеникаво зацапване и нищо друго. Днес би трябвало да съм в 7 ден от новиа цикъл или в 38 ден от миналия. След като ми дойде не съм правила тестове. Това еднодневно кървене да го броя ли за цикъл или да продължавам да го чакам?  newsm78

# 43
  • Мнения: 3 116
Това еднодневно кървене да го броя ли за цикъл или да продължавам да го чакам?  newsm78

Много ти е странна историята. На твое място бих направила кръвен тест и с него при гинеколог  newsm78

# 44
  • Мнения: 1 335
Иди на кръвен тест. Бързо. Ако има бременност (а 10 теста са твърде показателни според мен), то кървенето показва, че има нещо нередно

Общи условия

Активация на акаунт