Колко са ви слаби ангелите?

  • 4 207
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 835
 Здравословната магария е дар за духа. Бих си позволила такава с огромно удоволствие. Но сега не бих изхвърчала да пия бира с непознат в три през нощта "защото е голяма скица", например.  

ееех как ми липсват тези времена понякога

И на мен ми липсват, ама не защото аз няма да изхвърча, а защото повечето от познатите ми вече са улегнали и няма да ми се обадят в три през нощта с подобно предложение.

# 16
  • Мнения: 10 758


Почти никога нищо не обмислям, щуротиите са моето ежедневие, дори и на тези години, живея за момента, предпочитам спонтанните решения, защото съм се убедила многократно, че са най-правилни (поне за мен) Hug
Е що ми четеш мислите Crossing Arms
Много, ама много рядко обмислям нещо, преди да го направя.Обикновено е обратното - първо действам, после мисля.

# 17
  • Мнения: 2 891
Зависи от чашката. Трезва съм някак скована  Mr. Green

Или лъжеш, или вчера си била прилично подпийнала Mr. Green

Eй, чшшшшшшшшш 

# 18
  • София
  • Мнения: 819
И на мен ми липсват, ама не защото аз няма да изхвърча, а защото повечето от познатите ми вече са улегнали и няма да ми се обадят в три през нощта с подобно предложение.

Не бъди много сигурна Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 3 835
Сега със същия кеф както преди 15-тина години бих пуснала пликче с вода от балкона в краката на някой минаващ отдолу Mr. Green

Е не, не бих целила някой с домат или яйца от 8 ет, не мислиш ли, че е прекалено. Най-малкото, защото съм пълнолетна и ще ме приберат. Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 819
Сега със същия кеф както преди 15-тина години бих пуснала пликче с вода от балкона в краката на някой минаващ отдолу Mr. Green

Е не, не бих целила някой с домат или яйца от 8 ет, не мислиш ли, че е прекалено. Най-малкото, защото съм пълнолетна и ще ме приберат. Mr. Green

С домати или яйца се целя по задните джамове на колите при 40 градусова жега наобед Mr. Green  И ще ме приберат, ако ме видят, а аз лесно се крия Mr. Green Това беше само пример, но винаги съм навита/ако не съм инициатор естествено на подобни щуротии Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 3 835
Написах "щуротии" в първия си пост, защото е повече от ясно, че не можем да действаме и живеем без да изобщо да обмисляме постъпките си. Това би граничило с малоумие.

# 22
  • София
  • Мнения: 819
Написах "щуротии" в първия си пост, защото е повече от ясно, че не можем да действаме и живеем без да изобщо да обмисляме постъпките си. Това би граничило с малоумие.

В никакъв случай не съм имала предвид, че не мисля, дори и на мен се случва тази дейност, и не мисля, че ако понякога правим нещо ей така за купона, сме малоумни. Кой както иска да го разбира. За някои е малоумно и глупаво например, че се ожених почти веднага слде като се запознах с Филип, за мен пък това е най-правилното ми спонтанно решение EVER Peace Hug Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 3 423
Само аз ли не разбирам въпроса и
си мисля под "слаби ангели" за секс?

Не, не са ми слаби ангелите.

# 24
  • Мнения: 3 835
Написах "щуротии" в първия си пост, защото е повече от ясно, че не можем да действаме и живеем без да изобщо да обмисляме постъпките си. Това би граничило с малоумие.

В никакъв случай не съм имала предвид, че не мисля, дори и на мен се случва тази дейност, и не мисля, че ако понякога правим нещо ей така за купона, сме малоумни. Кой както иска да го разбира. За някои е малоумно и глупаво например, че се ожених почти веднага слде като се запознах с Филип, за мен пък това е най-правилното ми спонтанно решение EVER Peace Hug Heart Eyes

Пети, нямах това предвид, не си ме разбрала правилно. И аз мисля, че си постъпила страхотно, като не си обмисляла много, много женитбата си с Фил. Готин е. Hug Wink

# 25
  • Мнения: 3 835
Само аз ли не разбирам въпроса и
си мисля под "слаби ангели" за секс?

Не, не са ми слаби ангелите.

Лиске, май само ти не си разбрала въпроса. Joy
Нямах предвид секс бе жена, изобщо питам, за щуротии и шантави неща. Ти хубав уклон даде на темата, ама за съжаление е вторник, ще трябва да почакаме до петък, за да продължим идеята ти. Joy Hug

# 26
  • Мнения: 3 423
Е, сори, ама, като се каже за някого,
че са му слаби ангелите, значи, че му
е все разкопчан панталонът и не може
да устиска да се прибере при жена си.
Ако пък на жена са й слаби ангелите, то
единият й крак сочи запад, другият - изток.

Или вече не разбирам български... newsm78

# 27
  • Мнения: 10 758
Е, сори, ама, като се каже за някого,
че са му слаби ангелите, значи, че му
е все разкопчан панталонът и не може
да устиска да се прибере при жена си.
Ако пък на жена са й слаби ангелите, то
единият й крак сочи запад, другият - изток.

Или вече не разбирам български... newsm78
Така е, много добре си разбираш Peace

# 28
  • Мнения: 2 161
Аз съм много дисциплиниран човек.Не са ми слаби ангелите.Но съм правила спонтанно необмислени неща и тъй като съм дискретна,направо потайна,никой никога не е разбирал.

# 29
  • Мнения: 1 897
Емоционална съм и то много.
Но не са ми слаби ангелите.
Не действам прибързано и не правя необмислени неща.

Общи условия

Активация на акаунт