дайте съвет

  • 2 915
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 24
Арогантно се държат примитивните мъже, независимо какво искат и с коя жена са.
На мен такива топове са ми крайно неприятни и не искам да чувам нито "да" нито "не" от тях.
И аз съм на това мнение !

# 31
  • София
  • Мнения: 399
Ааа,това вече е друга работа,не очаквай от мъж,след като сте били близки и си го зарязала заради друг,да ти остане приятел! Наистина е въпрос на чест и то ГОЛЯМА. И на отмъщение и натриване на носа също Simple Smile

# 32
Блгодаря на всички за отговорите.

# 33
Ааа,това вече е друга работа,не очаквай от мъж,след като сте били близки и си го зарязала заради друг,да ти остане приятел! Наистина е въпрос на чест и то ГОЛЯМА. И на отмъщение и натриване на носа също Simple Smile

А защо трябва да ми отмъщава?
Или да ми натрива носа. Не обичат слаби, ама май не обичат и силните жени?

# 34
  • София
  • Мнения: 399
Защото за него това е същата обида,като да му се изплюеш в лицето,примерно и защото по принцип приятелството може да прерастне в любов,но обратното-не,или поне за мъжете е така.Дори сега може би злорадства,че пак си опряла до него и сега е негов ред да те отреже.

# 35
  • София
  • Мнения: 161
Защото за него това е същата обида,като да му се изплюеш в лицето,примерно и защото по принцип приятелството може да прерастне в любов,но обратното-не,или поне за мъжете е така.Дори сега може би злорадства,че пак си опряла до него и сега е негов ред да те отреже.

 Peace Peace Peace

# 36
  • Мнения: 750

Кога според вас мъжете постъпват арогантно?Когато не са истински мъже!
Когато не им пука за дадена жена, когато имат някаква минимални чувства и искат да я уязват, или когато и те не знаят какво искат?
Минимални 4увства?Или оби4а или не,така мисля аз!Минималните 4увства са равни на безразли4ие!Един истински мъж,винаги знае какво иска! Wink

Мислите ли че ако един мъж е казал не в определена ситуация, той в бъдеще може да си промени мнението?Не само мъжа може да си промени мнението!И жената го прави!И това е признак,4е живота си те4е и хората си променят мненията с времето! Peace



# 37
Е, този не знае явно какво иска.
Не съм го зарязала аз.
Странно ми е как от едни закачки и откровено флиртуване, може да се стигно до пълно отрицание.

# 38
  • София
  • Мнения: 399
Закачките и флирта означават,че е имал интерес към теб и се е надявал на нещо повече,а ти си предпочела друг пред него-същото е като зарязването.

# 39
  • Мнения: 2 723
Закачките и флирта означават,че е имал интерес към теб и се е надявал на нещо повече,а ти си предпочела друг пред него-същото е като зарязването.

Ми много ясно
Аз бих се учудила, ако беше се съгласил да играе ролята на душеприказчик Thinking
Дори и мъжете имат достойнство  Whistling

# 40
Значи грешката е в мене.
Идеи за някакво затопляне не отношенията да имате?
И дали си заслужава, човека да, но дали има смисъл от усилието? Или да го играя обидена?

# 41
  • Мнения: 1 492
Значи грешката е в мене.
Идеи за някакво затопляне не отношенията да имате?
И дали си заслужава, човека да, но дали има смисъл от усилието? Или да го играя обидена?
Не, не си заслужава. И не го играй обидена, а безразлична. По-добре ще ти е, а и на него явно.

# 42
  • Мнения: 2 723
Значи грешката е в мене.
Идеи за някакво затопляне не отношенията да имате?
И дали си заслужава, човека да, но дали има смисъл от усилието? Или да го играя обидена?

Изобщо недей да играеш. Дръж се естествено.
Обади му се и ако го харесжасх или там каквото и да е му го кажи...
Къв е проблема не мога да разбера  Thinking
Всеки казва ужасни неща като е бесен. Ние вкъщи ако на всеки скандал го играем обидени, наранени или огорчени да сме се развели 20 пъти до сега.
Преглътни малко достойнство, щом човека си заслужава,
Кой ще ти помни след 20 години че си играла обидена или безразлична... БАси тъпотията, ами ако той не се светне, че играеш, ако реши, че наистина си безразлична??? Рискуваш да се разминеш с човек, когото цениш, за да си изиграеш игричките.... не мога да повярвам  ooooh!

Мъжете са хора, говориш направо, трябва да е олигофрен да не те разбере. Ако и тогава се държи арогантно, казваш му, каквото там си мислиш и пак се разбирате. Или ще я бъде тая вашата работа или не. Няма смисъл да си губиш времето, пък и неговото в игри и сценки

Разбира се това е моето верую и не го натрапвам на никой

# 43
  • Мнения: 1 492
Аз не виждам смисъл да се пънеш да говориш с някого, да се опитваш да му обясниш каквото и да било, след като ти е показал направо, че не му се иска и не му е приятно. Съжалявам, ако греша, но аз така разбрах нещата.

# 44
Човекът си заслужава. Но  се държа отвратително.
Казах му каквото имах да му казвам, той го приема с усмивка. Даже и е-майл му написах. След което се разгоря скандала. Нямам какво повече да му казвам, ако иска да говори с мене, може след като се извини. И наистина сте прави че няма смисъл да се правя на обидена, май безразличието е по-подходящо в една такава ситуация.
Всеки отговаря за постъпките си. Аз също не бях правя и аз наговорих доста лоши неща, но се извиних за тях.

Никси, аз преглътнах наистина достойнство като му казах какво мисля за него, той отреагира просташки, повече няма да се хабя. Много ти благодаря за отговора.

Общи условия

Активация на акаунт