За рекламата на Кока-Кола!!!

  • 9 204
  • 217
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 46
Рекламата е добра,поне на мен ми харесва.Но ме е яд че свършва така,онзи ден си мислех каква ли трансформация ще стане когато той си пийне от нейната бутилка  Mr. Green

# 196
  • Мнения: 750
"Метаморфозата" е различна и определено ми харесва, музиката дори си я качих на телефона... newsm57
Музиката става....дай и ние да си я качим  Simple Smile

# 197
  • Мнения: 442
точно вчера обяснявах на мъжа ми колко много ми харесва тази реклама. съдейки по реакциите на децата всеки път когато я видят, на тях също доста им допада.

# 198
  • Мнения: 3 405
Aз пък искам и текста на песничката  Grinning

# 199
  • Мнения: 442
как се казваше...

запис!  Party

# 200
  • Мнения: 742
Страхотна реклама! Излъчва едно дружелюбие, направо събужда вяра в доброто у хората. У различните хора.

# 201
  • София
  • Мнения: 426
малко ми е гнусна

# 202
  • Мнения: 8 999

Направо е втрещяващо зловеща.

# 203
  • София
  • Мнения: 399
Детето й се радва,но аз имам чувството,че един от друг се заразяват с нещо и се израждат.Май трябва да спра с психарските филми. newsm78

# 204
  • Мнения: 1 181
Детето й се радва,но аз имам чувството,че един от друг се заразяват с нещо и се израждат.Май трябва да спра с психарските филми. newsm78

 Joy

на мен ми е отвратителна въпросната реклама - пилешки крачета, клюн, антенки, изпъкнали очи  Sick А по въпроса с продукта, който се рекламира ще кажа, че първите няколко пъти даже не разбрах какво рекламират (понеже винаги върша нещо паралелно с гледането на тв). После се учудих, че е точно на Кока-Кола.

# 205
  • Мнения: 107

Направо е втрещяващо зловеща.

 Peace Даже повече от зловеща

# 206
  • Мнения: X
Аз винаги я гледам с известно отвращение и ужас, защото имам орнитофобия и тоя с човката като го видя ... #Crazy Whistling
А мелодийката откъде са я изкопали не знам,ама предизвиква в мен изблици на откровена лудост Mr. Green

# 207
  • Мнения: 2 161
Ще ми повярвате ли,че откакто са я пуснали тази реклама,почти не съм купувала кока-кола?

# 208
  • Мнения: 17 546
Ще ми повярвате ли,че откакто са я пуснали тази реклама,почти не съм купувала кока-кола?
Да!

# 209
  • Мнения: 376
Ще ми повярвате ли,че откакто са я пуснали тази реклама,почти не съм купувала кока-кола?

Да! Нали това е целта, сигурно рекламата е създадена от върл конкурент на Кока-Кола, иначе не мога да си обясня отблъскващия ефект от нея... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт