Бургаски кърмачески срещи

  • 12 674
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • България
  • Мнения: 3 621
Ехееее, колко хубаво , за малко да пропусна  Laughing И аз съм на линия  Peace

# 16
  • Мнения: 267
Милички ...записвам се и аз...на 24-ти септември ще дойдем с Ники... за  кой фонтан става пъпрос,само да ме светнете  newsm78...

# 17
  • Мнения: 4 546
goguna    bouquet
на кръглия, нали?
Рени, с тебе можем да се уговорим да отидем заедно

# 18
  • Мнения: 738
На кръглия,които е в близост до "Гъбката"!!!А часа устройва ли всички  или ще го коригираме?

# 19
  • Мнения: 320
И аз ще дойда.
Дано до тогава се оправи времето. Peace

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
е, айде да не е в 11 часа, ами примерно към 12:30 - 13:00  Praynig щото съм навита, ама ние спим до късно и няма да сколасам за 11. Пък и детската кухнята е тогава иначе за дата нямам претенция, стига времето да е хубаво.

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 20:41 от Nikki_Ivanova

# 21
  • Мнения: 320
Ами може да поддържаме връзка по телефона с някой, който със сигурност ще е там в определен час и така може някой и по-късно да се включат. Щото и моята е доста непредвидима и не знам кога ще заспи. Ако заспи към 10, абсурд да успея в 11.
Така, че който ще е там със сигурност в определения час, бързо да признава....

# 22
  • Мнения: 4 242
Не знам за кой фонтан говорите, как ще ме упътите, не познавам забележителностите особено добре Rolling Eyes
Аз ще се кача до морската от центъра (х-л България нагоре по улицата), та от там на къде да хвана за този фонтан? Да не е точно там в ляво ако съм с лице към морето, преди стълбите за надолу за плажа?
И понеже ще пътувам, някой който ще е на линия от рано да хвърли телефон на лични, моля!  Hug
А да, и в морската не духа ли повече? Не знам, само питам понеже е по близо до морето, който има опит да каже.

# 23
  • Мнения: 700
Сега проверих,че за понеделник последно има възможност за дъжд: http://www.wunderground.com/cgi-bin/findweather/getForecast?query=Burgas
 За съжаление,ако има вероятност да завали няма да можем да дойдем Cry,защото сме от Поморие и мъжът ми ще ни остави в Бургас сутринта като ходи на работа и ще ни вземе като свършим.Затова питах за събота,защото тогава ще е на разположение.Имам предвид другата събота(29.09)

# 24
  • Мнения: 4 546
то ако вали и аз няма да дойда.

# 25
  • Мнения: 4 242
Да, вали ли и ние няма да тръгнем.

# 26
  • Мнения: 373
Е, ако вали предполагам, че на никого няма да му се идва. Аз нямам претенции нито към датата нито към часа. Така че, нека мамите които са от по-далече да кажат.

# 27
  • Мнения: 738
Не знам за кой фонтан говорите, как ще ме упътите, не познавам забележителностите особено добре Rolling Eyes
Аз ще се кача до морската от центъра (х-л България нагоре по улицата), та от там на къде да хвана за този фонтан? Да не е точно там в ляво ако съм с лице към морето, преди стълбите за надолу за плажа?
И понеже ще пътувам, някой който ще е на линия от рано да хвърли телефон на лични, моля!  Hug

За същия става въпрос! newsm10
Естествено, че ако вали срещата ще отпадне-все пак никоя мама няма да рискува.
Цитат
 
А да, и в морската не духа ли повече? Не знам, само питам понеже е по близо до морето, който има опит да каже.[/color]

Дори и да духа ще решим всички на къде да хванем!!!
lalalala
Нека пътуващите малчугани и поспаланковците да определят часа-ние с моя малечко и баба му (за помощ) ще сме там към 11,00-11,15ч.Ако има други предложения казвайте и да решаваме окончателно!!!

# 28
  • България
  • Мнения: 3 621
Ако искате м/у  11 и 12 часа  да се чакаме , пък кой когато успеее. Ако трябва ще оставим телефони на лични и ще се търсим.

# 29
dobre de ako ne karmim mojeli da doidem!  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт