Разгонен котарак си търси дама :)

  • 2 209
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 094
Камамбер, Даваме го разбира се, не държим на породи Simple Smile Когато има муза твоето коте ще ги запознаем.


Супер си мерси много   bouquet Много ти е красив котарака колкото повече го гледам, толкова повече ми допада, голям е сладур Heart Eyes Само на моята писанка да й дойде музата и ще ги съберем, довечера ще прочета в енциклопедията мисля че мъжкия котарак се водеше, но не съм сигурна  newsm78
П.П. Писах ти и на лични  Blush

Не, води се момата при момъка Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 940
За воденето няма проблем, ще се разберем. Аз заведох моя при мацката и да ти кажа него не му пречеше, че е на чуждо място. Веднага се почувства като у дома си и се излегна на спаляната  Rolling Eyes и гледаше мацката от далече. После леко се приближаваше към нея, да се свикнат заедно им трябваше няколко часа.

Bastet Да ти кажа не знам, но на моя приятел женската е раждала и повече от 2 котета.
Но наистина не са толкова плодовити като другите породи.

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Хехехе, моята като е порода диво проклето е превъзходен екземпляр за пример на еволюцията.   hahaha Кой знае колко броя ще се пръкнат, после ще ги пиша във форума  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 094
Хехехе, моята като е порода диво проклето е превъзходен екземпляр за пример на еволюцията.   hahaha Кой знае колко броя ще се пръкнат, после ще ги пиша във форума  Mr. Green

И аз се притеснявам да не е нашата някой мутант и да народи 5/6 най-малко и да се напълни къщата с котешки цокала Sick.Иначе е много красива, снимала се е даже за реклама Embarassed

# 19
  • София
  • Мнения: 940
Bastet Покажия ако може да я видим Simple Smile

Ако за пръв път ражда няма да роди много котета. Лошото в случея че са по малко котета и те са по едри и раждането е по трудно за мацата. Мацката която сега роди я водеха на видеозон и видяха че е едно и бяха казали, че ако не роди до определено време (3часа от започването на контракциите) ще се наложи да я режат (за цезарово сечение искаха от 120-150лв). Мацата за щастие роди по нормалния начин.

# 20
  • Мнения: 3 094
с удоволствие, само да се осведомя как се качват снимки и да изнамеря съответния "котешки" диск Simple Smile

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
с удоволствие, само да се осведомя как се качват снимки и да изнамеря съответния "котешки" диск Simple Smile
Уф и аз не съм запозната с тази сложна техника  Crazy Ще се пробвам все пак да ви покажа моята красавица  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт