Строеж на детска площадка с цел вдигане на рейтинг

  • 1 561
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А пък тук, в София, в кв. Лозенец има детски градини покрай големи улици ..една от яслите или градините няма ограда, а оживената улица минава на метър от нея ...и децата вътре в т.нар. двор си играят... незнам какви са тези родители, които си оставят децата там ... според мен тези деца са изложени на голям риск

# 16
  • Мнения: 6 167
ето затова се кефя на варненци. успех!

# 17
  • Мнения: 769
Единственото, което ще добавя, че сме изправени пред същият апсурд!!!
Сестра ми жевее в блок  (с около 150апартамента) 'опасан' от всички страни с булеварди, блокът е буквално като остров в океан от натоварени улици, единствено от едната му страна има малка полянка. Чухме, че се канят да вдигат поредната жилищна сграда + паркинг+магазини на тази полянка, като отстоянието между двата блока се очаква да бъде не повече от 20м! Събрахме подписи, викахме телевизии, вестници, Неделчо Михайлов... за сега нищо. Еди кой си от Общината бил дал вече разрешение. Строежът не е започнал, но ще цъфнат багерите всеки момент. 'Компенсираха' живущите с блока с нови катерушки (пързалка и люлки)... в газове и клаксони!

# 18
  • Мнения: 8 999
Желая ти успех и здрави нерви. От двора на нашата детска градина "отчоплиха" едно паче и построиха суперлуксозна жилищна сграда. Ррррррррр!

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз пък живея в кв. Надежда-София.Пред блока има място за детска площадка, но на нея си играят домашните любимци(кучета) на много от живущите наоколо плюс десеттина помияра. Така, че и да сложат люлки и пързалки едва ли ще се вредим от кучета...

# 20
  • Мнения: 984
Желая ти успех! Но нашата общинска управа изобщо не ня е....е за това, че детето ти няма къде да играе и диша изпаренията на колите. Нито я късае, че някаква си там майка е решила да събира подписи в името на справедливостта! Справедливост ли? Боже!
Реституцията е законна, а този закон го изпълнява Общината.
Може да изпратиш лично съобщение до Монда-коконда, МарианкаА, Пресияна, Аргун и други такива и да ги помолиш за съдействие, щот за много вещи в Кметските заслуги!!Отговори не очаквам и не приемам! Tired

# 21
  • Мнения: 13 512
Цитат
Може да изпратиш лично съобщение до Монда-коконда, МарианкаА, Пресияна, Аргун и други такива и да ги помолиш за съдействие, щот за много вещи в Кметските заслуги
Щом пишеш в този форум, ще приемаш и отговори. Предупредих те да не се занимаваш с мен, така както и аз не те забелязвам. Неприятно ми е дори името да ми споменаваш .ж Това, в което съм веща не касае нито кмета, нито  общината. Сигурно целият ти живот е такъв неуда4ен  и са ти виновни вси4ки на теб. Но не си изливай злобата върху мен- аз за това нямам вина.

# 22
  • Мнения: 984
Щом пишеш в този форум, ще приемаш и отговори. Предупредих те да не се занимаваш с мен, така както и аз не те забелязвам.

А, виж сега, нито съм "злобна", нито имам "неудачен живот", нито съм те обидила с нещо, че да те търпя. А ти, след като си част от този форум, значи трябва да очакваш хората да се "занимават" с теб. Ти първа започна виж си постингите.

И, тъй като си "веща", хайде посъветвай жената за кого да гласува.

И откъде на къде ще ми се пениш, бе тази?

# 23
  • Мнения: 111
Трябва да има повече хора като теб, които ги е грижа какво става в тая смотана държава и да напомнят на тъпите политици, че не те, а ние сме държавата.Че трябва да правим най - доброто за децата си, защото те са нашето бъдеще. Бори се и ако трябва и до медиите стигни. Нядавам се да успееш.Пожелавам ти го  newsm17 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт