Есенен ветрец листата рони, мама ЮНЧО в парковете гони

  • 12 424
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 363
Привет и от нас!
На мен в последно време от мероприятия и рожденни дни не ми остава много време за форума,но сега влизам и  само хубави неща чета,тИНТИРИ-мИНТИРИ,Ане, Честит Рожден ден на партерица,желая ви цялото щастие на света и любов и разбирателство у дома  bouquet Heart Eyes  bouquet
Любе Hug Hug Hug Hug ти си силна!
Анелиз, виждам ,че вече имат кола младите,ама защо така няма много място за снахата Naughty тя верно ,че фина,ама все пак трябва да сложи някъде дупето Joy Да нацелуваш ергена от мен Heart Eyes и дано скоро се видим Hug
На всички болнички пожелавам бързо да оздравяват Praynig Praynig Praynig
Сега отивам да готвя,а по-късно ще кача няколко снимки и от нас Laughing

# 271
  • Мнения: 363
Ето малко снимки

А тук сме с племеничката ми ,която стана на 1г преди 3 дни
http://images21.snimka.bg/004245613.jpg
http://images21.snimka.bg/004245614.jpg
http://images21.snimka.bg/004245615.jpg
http://images21.snimka.bg/004245612.jpg

Хубава вечер на всички  bouquet

# 272
  • Мнения: 7 430
...Любе....честно казано не знам какво да ти кажа Cry Cry Cry
Отдавна не съм влизала тук и реших да пиша....но сега ми се изгуби желанието...  Weary

Моите съболезнования виртуално другарче  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose знам, че думите са излишни, но понякога топлят, макар и малко душата....
прегръщам те силно   action032

...много усмивки на всички в този прекрасен, слънчев макар и студен есенен ден Two Hearts

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 458
Привет милички
Влизам само на бързо
Честито на големи патерици на рожденничките.Нека да са живи и здрави и само хубави неща да им се случват.

Аз се бях по разболяла и уж ми мина ама от вчера пък ме хвана адска кашлица надявам се и тя да мине.

Целувки на всички и слънчев ден

# 274
  • Мнения: 267
Eто ме и мен!!!

Ах ,че съжелявам за това закъсняло поздравление по случай рождените дни на Ане и Тинтири! Момичета бъдете здрави, бъдете много щастливи !!! Сигурно сте имали чуден празник и сте се насладили на любовта и милите думи на близките Hug  bouquet Hug!
Ей,че сте мили всичките - и аз си мисля ,че усмивката на Ники е изцяло моя  Embarassed, но пък таткото така обича да му казват ,че прилича на него.
Анелиз - и твоето момченце е доста порастнало, и с таз нова кола, сигурно у дома е трудно да се разминете с него и предполагам както при нас се случва той я мести във всички стаи , но да са щастливи !
Коте- ах,таз малка красавица Тея, и тя расте и още по-хубава става  Heart Eyes!

И ние май ще се разболяваме, снощи цяла нощ се е будил и е плакъл,нослето му бе запушено, а после и суполки , не искам да се разболява точно сега,че ни предстои пътуване до София в събота, но дано се овладее положението, ще се надявам  Praynig

# 275
  • Мнения: 946
Здравейте!
Ние сме добре,днес тук е голям студ ама трябваше да ходим при доки за да си пуснем изследванията за яслата.Сега спи беладжийко,а после сме на гости на братовчедката,че да си поиграят малко.
Коте Тея е голяма мадама  Heart EyesИ понеже нали е за Криско, та не бихме ли се уредили с другата мадама  Mr. Green и тя хубавка.
Ани от Бс дано овладеете болестното състояние и се разминете  Hug
Чушке бързо оздравяване и на Марти,а на теб по-малко гадене  Rolling Eyes
Ето и от нас няколко снимчици


http://images21.snimka.bg/004229313.jpg
http://images21.snimka.bg/004229202.jpg
http://images21.snimka.bg/004229309.jpg
http://images21.snimka.bg/004229272.jpg
Момичета лек ден ви желая!

# 276
  • Мнения: 1 267
ехо, здравейте и от мен!
май са пооредели редиците. дано причината да не са настинки и тем подобни. макар, че като ви чета на там отиват работите. тази зима се очертавала уж по студена, та по това съдя, че трябва да сме по-здрави. нали топлото, зимно време разболявало?!
При нас нищо ново. Освен новите умения и думички. Стоим повече у дома и излизаме само веднъж в парка. Ужасно съм несериозна и не правя снимки толкова често. Трябва да се взема в ръка, но пък и Стефан почти не застава за кадър.
След като спрях да го кърмя, заспиването на гърда заменихме със заспиване на рамо на фона на македонска музика от един музикален канал. Много му се нравят тия македонски ритми, нищо че няма такава жилка Simple Smile

Вчера му купих зимно яке и подватен гащеризон. Цвета не ми се нрави, едно такова особено зелено, но обикалям вече втора седмица безуспешно. Модела и цената ме устройват. Гащеризона е много хубав, мекичък, 100% памук. Освен това не са толкова дебели дрехите, в смисъл че топлят, но не стоят груби и натруфени. Прави ми впечетление, че на почти всички якета, ръкавите са несъразмерно дълги.

Чудесни снимчици на Дими, Ени и Тея.

Коте, голяма кокетка тази Тея и с тия ми ти премени. Много е джиджана блузката с кафявата якичка.

Ани, очертава се нова кърмаческа среща, евентуално за четвъртък. Темата е в кърмаческия подфорум. А за нашето другарче Ники, само комплименти могат да се редят.

# 277
  • Мнения: 363
Здравейте и от мен!
Чак немога да повярвам ,че съм сама за половин час,татито отиде за храната на Тея,заедно с нея,а баткото го изритах от компа да глътне малко въздух авън пред блока и ето ме тук Grinning
Ани от Бургас,Сонка и Ане Hug Heart Eyes мерси за хубавите думи за моето гардже,ама да ви кажа ,че наистина нашите Юнски бебоци са си най-хубАВИ,верно ,че малко съм пристрастна,но като гледам и другите дечица по площадките е нашите са най-най Wink
Ане, съгласна съм с теб за дългите ръкави  на детските
 дрехи,ние почти нямаме такава,на която ръкавите да съответстват на дължината на дрехата,егати #2gunfire а пък ако купя нещо фирмено/не българско/там пък винаги размера указан на етикета не съответства на рамера на детето/поне при нас е така/напр.панталон за 1-2г се налага да подгъна няколко пъти ,че да не се сурка по земята Shocked
Анелиз,къде се изгубихте с Крис newsm78
Сонка,другото момиченце на снимката е моята племеничка и ако дойдете във Варна с ДИдко
ще ви сватосаме Wink
Чуш,бързо оздраряване Praynig
Целувки на всички Heart Eyes

# 278
  • Мнения: 235
Здравейте майки зайки
Люба, моите съболезнования, просто не знам какво друго да кажа в такъв момент, бъди силна!

Янан, честита придобивка, на най-красивите места да ви закара!
Йоанка досега беше болна и още един ден ще пие АБ. Но вече се пооправи и днес я пратих на ясла. Освен с кашлицата и сополите се борихме една седмица с едно отвратително разстройство, но сега сме ок.
иначе много луда е станала и доста говори, опитва се и да лъже  ooooh!
аз на пети тръгвам на работа и вече нямам търпение
това е от нас

# 279
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Здравейте! Тук сме, но сме болни и двамата. Мен ме хвана някаква настинка и от четири дни съм като парцал. Криско до сега се държеше, но снощи му се запуши нослето и цяла вечер се мята в леглото. Сега спи и пак така се бори с чаршафите. Отивам да си го гушкам, че да се успокои и да поспи качествено.
Обещавам да пиша повече като се пооправим  Wink
Поздрави на всички юнски мамчета и дечица   bouquet

# 280
  • Мнения: X
Здравейте и от мен.....ние май оздравяхме/ама това последното го казвам много тихо-да не чуе дявола/....,но какво точно ни помогна и аз незнам-защото кой каквото каза-всичко направих.....но поне пресякохме гадните сополи и кашлицата...ако някой има на зор-да пише-спделям всевъзможни/немедикаментозни/ рецепти за лечение на бродещите гадости и болести.
Ане-вие приключихте ли с кърменето вече?Сигурно съм пропуснала......иначе аз да споделя,че въпреки че продължаваме все още,от известно време не се кърмим на заспиване,а преди това и като го оставя в кошарата вече си заспива сам/е не веднага-първо преподрежда спалното бельо-измъква чаршафа,поизхвърля каквото сметне за излишно и чак тогава се надупва да спи-но пък ако не кашля и е здрав си спи непробудно до сутринта/
За зимните дрешки-аз имам доста останали от баткото и понеже Иво върви по-висок и с по-голям крак,ми влиза тамън в останалите дрешки и обувки...та определено ме облекчава...но с това тънко кръстче ми е проблем задържането на панталоните...а тирантите ги откопчава от воле.....иначе за размерите-и аз се чудя какви са тия стандарти-щом на моя висок и кльощав принц са му дълги.......но явно идеята е ръчичките да са на топло,и крачетата също-щото като седнат в количката им се вдигат крачолчетата нагоре.Но размери по принцип не гледам-`щото и на вносните зависи къде са шити-дали в Китай или другаде/че по китайските мерки сме направо за 3г/
За поведението на дечковците,просто ще кажа,че и моите са едни мамини глезанковци-оня ден бяхме на рожден ден-е изобщо не пожелаха да идат при децата в детската стая.....и двамата покачени върху ми през цялото време......иначе вкъщи са много самостоятелни.
Снимките наистина са чудесни....ние скоро не сме се показвали,но ще взема мерки тия дни...

И още веднъж да благодаря на всички Ви за милите думи и подкрепата-определено ми помогнахте много за да не се предам на тъгата и да продължа да гледам напред-а и съм сигурна,че така трябва .....най-малкото заради слънчицата.....отделно,че майка ми беше прекалено позитивен човек и се надявам,че така би искала да  бъде......
От мен лек и спокоен ден и много здраве!

# 281
  • Мнения: X
Анитка,заради запушеното носле и стичащите се секрети в гърлото Иво спа няколко нощи полуседнал в стола за кола/но така се давеше по-малко/...иначе за хремата май-най ни помогнаха гадните черни капки/Коларгол/...а за кашлицата сок от черна ряпа с мед,чай от орехи с черупките,дюлеви листа и мед/ако си го въвела де/,както и един плод-хинап/може да се яде суров,може и сушен на чай/-по Варненско сигурно има/но май му казвате финап/...ако искаш мога и още акъли да давам...

# 282
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Благодаря ти Любе  Hug За сега съм решила да дам шанс на хомеопаточните гранулки, които му изписаха днес. Утре обаче ако няма подобрение ще изпробвам твоите рецепти. Финап-а са ми го прилагали като дете, знам, че е много добро средство наистина.

Лека вечер и сладки сънища   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт