Конкурса на Бон апети

  • 3 589
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 645
Diana Ilieva
E-mail Address(es):
  diana.ilieva@novastudios.tv

# 61
# 62
  • Мнения: 304
Аз от Галин Иванов
VAVA ние да не сме от тези, които имат право да купят списанията с 50% отстъпка. Щом нищ оне са ни писали в мейлите-така си мисля вече

# 63
  • Благоевград
  • Мнения: 84
И аз получих e-mail с прикачен файл,в него основно пише това



И аз  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 335
И аз получих мейл с прикачен файл в който има снимки на книжките и описание за тях.Също така пише че пълният комплект на 8 книжки е 21лв. с  отстъпката за всички нас(който сме пращали снимки).Даден е телефон на който можеш да се обадиш и да си ги поръчаш-0800 13 123.
Може би много от вас са получили мейл с такова съдържание  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 4 362
И аз получих емейл със прикрепен файл  Rolling Eyes ,който въобще не мога да отворя  Rolling Eyes
Какво означава това?? newsm78 Да звъня ли на телефона  Rolling Eyes

А тези които са одобрени по телефона ли разбрахте?

# 66
  • Мнения: 566
и ние не сме одобрени. но мислех, че ще има фотосесия. незнаех, че ще използват пратените снимки.
вчера получих мейл от тях, в който пише да се обадя за да ползвам отстъпка в серията книжки. 8 за 21 лв

# 67
  • Мнения: 5 026
а от какъв адрес получавате mail-лите? Peace
От Диана Илиева-май така беше   Thinking

# 68
  • Мнения: 514
Аз също не мога да отворя прикрепения файл по никакъв начин!Защо не внесат малко яснота по въпроса? newsm78

# 69
  • Мнения: 1 986
Аз от Галин Иванов
VAVA ние да не сме от тези, които имат право да купят списанията с 50% отстъпка. Щом нищ оне са ни писали в мейлите-така си мисля вече
Не зная, може и да не са ни одобрени дечицата, но пък са ни много  хубави! Те губят!

# 70
  • Мнения: 864
Аз също не мога да отворя прикрепения файл по никакъв начин!Защо не внесат малко яснота по въпроса? newsm78
Като отвориш файла и ти показват поредица от 8 книжки  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 335
А аз да питам друго:ще си купите ли книжките?  Simple Smile Аз все още се чудя  Rolling Eyes

# 72
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Днес получих две писма от Бон апети. Едното от Диана Илиева, другото от Гергана Стоянова. Едното е трябвало да съдържа прикрепен файл, но той липсва. В другото има файл с описание на книгите, които предстоят да излязат.
Сега видях за намалението, което предлагат.

# 73
  • Мнения: 8 242
Това със списанията е отделно нещо. Снимките, които изпращахме са за поредица книги за детското хранене.
На мен ми изпратиха за подпис /по куриер/ декларация, че съм съгласна снимките да бъдат публикувани в книгата.
Може би от тези снимки избират и за списанието - знам ли?

И на мен ми пратиха декларация по куриер. И после е-мейл (от Диана Илиева), че мога да получа книжките с 50% намаление..

# 74
  • София
  • Мнения: 672
И нас с тумбака никой не ни потърси,но ни дреме на пъпната връв. smile3516
Peace

Общи условия

Активация на акаунт