Въпрос за секса след раждане

  • 4 773
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 753
Нищо че не съм татко, а мама, да кажа, че сексът след раждането ми се струва хиляди пъти по-хубав от преди това. Не знам дали има някаква физиологична причина за това, но е факт. Мисля, че това е определящото и при двамата, а не размера.  Wink

И да добавя, че това за клитора, което казва тежкодишащия Брандт са пълни глупости на търкалета...

# 16
  • Мнения: 272
не споря - така съм чел Wink

# 17
  • Мнения: 1 753
Цитат на: Brandt
не споря - така съм чел Wink


Просто да знаеш жена ти като роди, като тръгнеш да издирваш клитора, че ще си е на същото място  Laughing

# 18
  • Мнения: 272
обИщавЪм  Stuck Out Tongue

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мъж ми каза, че нямало разлика
сега - той може и да излъже - поне мен де  Wink...но личните ми усещания са, че не е по-различно от преди
не знам как е при много тесни жени....те да си кажат, но при нормална ситуация и ако те закърпят както се полага - няма разлика

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
а и клитора си ми е на място - същото, не е помръднал   Wink

# 21
Десика... мойта женичка е във форума от скоро и чете ли чете. И се удивява, и ме кара, и мене да влизам... Реших да вляза и се регистрирах, разгледах го и видях графа ТАТКОВЦИ и секса ми е влечение и удоволствие, та реших да видя какво има вътре...
За мое съжаление, а може и за чуждо, темата не бе публикувана от ТАТКО, а от МАЙКА и това сигурно "плаши" доста от първите да отговорят. Ама аз реших да драсна ред, два:

Секса след раждането си е същия както и преди това, а дори и илюзията за по-добро изпълнение е по-голяма. От гледна точка на мъжа, мога да кажа, че в зависимост от начина на раждане (секцио, нормално) може да се очакват разни разновидности на пречки при секса, но (както беше при нас, с моето момиче - нормално раждане със шевове) по принцип си е същото, само в някои случаи, когато се търка много пениса около вагината, нея я боли (малко, така казва тя). Тогава се забавяме и се успокояваме, ако сме лудували, и подемаме пак бавно и внимателно.

Цялото ми писание може би беше за това, че секса след раждането, с или без шевове си е пак секс (любов) и трябва внимание, разбиране и нежност. Ако Той иска да скъса жена си от секс (било то да е родила или не, но не и бременна), то секса може да си е доста грубичък и доста да боли. Но нали целта не е болката, а удоволствието. Не се притеснявай да си подхвърляш по някое въпросче "дали му харесва" на мъжа си, защото ако той не ти каже, надали АЗ или някой друг татко би могъл да ти каже.

още... друг път.

Общи условия

Активация на акаунт