Били ли сте влюбени във филмов или приказен герой?

  • 15 061
  • 220
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 389
В Брад Пит с влюбих, когато го гледах в 'Легенди за страстта'

Това никога не съм го разбирала. Толкова жени го харесват след този филм, а на мен ми беше толкова анти героя му ... Льохмана избяга и остави жена си сама да го чака сума ти години, щото нещо ей-така му скимнало ...  ooooh!

Явно жените ги влекат такива безотговорни пъпеши ...  Tired

# 196
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394

Ами, аз не разбрах точно какво става във филма и как свършва, щото още като го зърнах и...  #Silly  Joy

# 197
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
 И аз,и аз..ама не се сещам за името...Той е певец,гей(не е Майкъл Джексън),беше женен за една актриса...и играеше  в ''моя ''филм-''Лабиринт''-там се казваше Джарет Blush...Голяма тръпка първият път като гледах филма и после мнооого въздишки,докато не разбрах,че е ....от другата страна Blush
  Казваше се Дейвид или Дейв нещо си,ама съм го забравила...ако някой има жокер да ми помогнее Flutter
  И после вече малко като се осъзнах-АКСЕЛ РОУЗ!!!!!!!!!!и още си ми трепка от него,бре Crazy

Казва се Дейвид Бауи и аз бях влюбена в образа му на магьосникът от Лабиринта, даже си бях изрязяла една мялка снимка от вестник, подлепих я с картон и стоеше на нощното ми шкафче.Но ГОЛЯМАТА ми любов е Том Круз!

# 198
  • Мнения: 750
По-младичките от вас едва ли си спомнят старата версия на Зоро - с Ален Делон. Бях лудо и нещастно влюбена и в двамата, но тъй и не събрах смелост да им споделя  Grinning.

дай да не споменаваме възрасти!  Mr. Green

иначе по въпроса се самоцитирам:

Божее, какви сте невлюбчиви масово!  Mr. Green
Постоянно си падах по някого - то не бяха литературни образи, не бяха филмови герои, певци, артисти ...
Кат“ цветарка съм била ...  Joy

На първо четене се сещам за:
1. княз Гаврил-Радомир, син на цар Самуил от романа на Димитър Талев "Самуил";
2. Джакомо Леопард Грели от "наследникът от Калкута" на Щилмарк
3. Соколов от Под Игото
4. Гойко Митич - и като индианец и  като разузнавач
5. Люк Скайуокър и Хан Соло - все не можех да реша кой от двамата ще ми е изгубев брат и за кого да се оженя ...труно сценариско решение
6. Зоро като Ален Делон или Ален Делон като Зоро, и като Черното Лале и въобще Ален ДЕлон
7. После и Антъни Делон в "Хроники на една предизвестена смърт"
8. Рупърт Еверет пак от там... Грешка се оказа по-късно  Mr. Green

Хайде повече утре, че окъснях!


И да си продължа списъка от вчера!

9. Тимур от "Тимур и неговата команда"
10. Камен от "Войната на таралежите"
11. Не можах да реша кой най-много ме влече от "Богат, беден" - Том Джордаш (Ник Нолти), Уес Джордаш (Грег Хенри) или гаднярчето Били Абът ...
12. Атос от руската версия на "Тримата мускетари"
13. Княз Никита Оленев от Гардемарины вперед
14. Инспектор Лосев от едноименния филм


За сега толкова. До тук със съветското влияние и единичните упадъчно капиталистически пробиви. Mr. Green

To be continued .. Joy

# 199
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
Сега се сещам, че по време на световното  по футбол 1994 много си бях паднала по Валтер Дзенга, вратар на италианците. Леле, толкова секси ми се виждаше...

А преди 3-4 години четох една книга "Killing me softly" и така се прехласнах по Адам, главния герой...Не ми се беше случвало да си харесам така някой литературен герой...

И в лошия вампир в Блейд - Стивън Дорф

# 200
  • София
  • Мнения: 5 789
В Брад Пит с влюбих, когато го гледах в 'Легенди за страстта'

Това никога не съм го разбирала. Толкова жени го харесват след този филм, а на мен ми беше толкова анти героя му ... Льохмана избяга и остави жена си сама да го чака сума ти години, щото нещо ей-така му скимнало ...  ooooh!

Явно жените ги влекат такива безотговорни пъпеши ...  Tired
И аз по-назад в темата го споменах като влюбване тук . Напомняше ми за една моя почти толкова унищожителна любов, която сега не бих изтърпяла  Stop

# 201
  • Мнения: 3 932
Във Валери от Рицаря на бялата даmа и в Хари от Синьо лято... Embarassed

# 202
  • Мнения: 7 122
Във Валери от Рицаря на бялата даmа и в Хари от Синьо лято... Embarassed
Хави се казваше момчето от Синьо лято.  Grinning

# 203
  • София
  • Мнения: 5 789
Във Валери от Рицаря на бялата даmа и в Хари от Синьо лято... Embarassed
Хави се казваше момчето от Синьо лято.  Grinning
От Хавиер, ако помня правилно.  Rolling Eyes

# 204
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Не, на П.Г.Удхаус. Човекът е Иконом с много главно И.... и голям образ. Не е красив. Ама много Умен. У-то е още по-главно.

Едит: богаташкото момче е Устър, да нямаш това предвид?
Вероятно това имам предвид Rolling Eyes , но става дума за филма, а там са толкова гротескни образите, че няма начин в тях да се влюбиш! Grinning

Може да са гротескни, но има доста флюбени в Доктор Хаус (Хю Лори), който играе и Устър  Joy Той е и в моя списък. Останалите са :
Отец Ралф (Ричард Чембърлейн)
Люк Скайуокър (Марк Хамил)
Арамис от руската версия на "Тримата мускетари"
Инспектор Лосев
Леголас (Орландо Блум)
Арагорн (Виго Мортерстън)
Зоро (Ален Делон)

# 205
  • Мнения: 3 835
Абе влюбена бях и продължавам да съм в David Coverdale, ама не е нито филмов, нито приказен герой.

# 206
  • Мнения: 17 546
Не, на П.Г.Удхаус. Човекът е Иконом с много главно И.... и голям образ. Не е красив. Ама много Умен. У-то е още по-главно.

Едит: богаташкото момче е Устър, да нямаш това предвид?
Вероятно това имам предвид Rolling Eyes , но става дума за филма, а там са толкова гротескни образите, че няма начин в тях да се влюбиш! Grinning

Може да са гротескни, но има доста флюбени в Доктор Хаус (Хю Лори), който играе и Устър  Joy Той е и в моя списък.
Гротескни са образите, които претворяват във филма, не актьорите. Да слагам ли по една * с пояснение към неразбираемите ми писания!?

# 207
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
В Брад Пит с влюбих, когато го гледах в 'Легенди за страстта'
Много банално, разбира се, но и досега ми забива сърцето по-бързо от Брад Пит в 'Интервю с вампир'. Самият филм много харесвам, но Брад особено. И все пак се дразня, че добрият му (ох, колко добър) външен вид ме подмамва като една съща тъпа гимназистка да въздиша по нощите по някакъв си там филмов идол. Сигурно в реалния живот му миришат краката Crossing Arms

# 208
  • Мнения: 293
Много банално, разбира се ..

.. но отидох на Карибски пирати заради Орландо. Бляк, нещастник, не си губих повече времето с него.

# 209
  • Мнения: 182
А някой случайно да знае как се казва танцьорът от един клип на Дженифър Лопес-танцуват фламенко или някакъв испански танц в полето.Мургав,с по-дълга коса...ама как се казва,известен танцьор беше.

Общи условия

Активация на акаунт