болки в таза....

  • 1 916
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
ми ще търпя къде ще ида  Simple Smile имам чувството че от подлагането на завивката и възглавницата повече ме заболява  Sad ами незнам......ще търпим

# 16
  • Мнения: 1 029
И аз имах болки в таза и проблеми с гърба, особено към края на бременността. Вероятно от тежестта на бебето и натрупаните килограми. Като родих тези в таза изчезнаха, но гърба продължава да ме наболява от време на време  Sick

# 17
  • Мнения: 724
Търпение това само мога да ти кажа.

# 18
  • Мнения: 405
Още малко ти остава и ще мине  Hug
Аз също се будя от болките в таза по 100 пъти през нощта.  От няколко дни ме болят и бедрата, почти до коленете  Shocked  #Crazy ТЪрпя си, пуфтя, ходя да пишкам и си лягам на другата страна  Joy  и това се повтаря горе-долу през час и половина  Crazy 
Когато много се сдухам обаче си имам една тайна  Mr. Green Ходя в кухнята и си правя мляко с какао и обикновени бисквити ... и малко като че ли ми минава  hahaha  пробвай и ти - може и на теб да помогне   Wink

# 19
  • Мнения: 479
И мен много ме боля костите на таза. Болките започнаха към 6 месец в началото. Понеже качих много малко килограми забелязах, че костите се разширяват и за 2 месеца имах 10см разлика. Доктора ми каза, че е нормално таза да се разширява и едва ли не трай. Куцах, пуфтях правих си масажи, а като родих не стана по добре а по зле налегна ме някакъв след родов артрит (мисля) всичко ме болеше петите, колената, кръста и гърба, лакти пръстите на ръцете нищо не можех да хвана здраво слава богу след 2, 3 месеца ми мина от самосебеси.

# 20
  • Мнения: 69
Обща болка.  Sad Супер неприятно е но няма как. При мен поне нощем няма проблем, но за сметка на това пък ако съм обиколила целия град и седна да си почина  ooooh!, после не мога да стана. Като бабичка съм  tooth
и аз съм така, а съм само в 21г.с., но ще търпим Simple Smile, няма как

# 21
  • София
  • Мнения: 1 541
i men me boli taza -kycam -xaxaxaxxaxaaxaxa-dali fastongel 6te pomogne -neznam -niakoi znae li?

# 22
fastomgel  #Crazy оле питай дали може да го ползваш,макар че се съмнявам ама..... newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
От началото до края на бременността имах болки в таза. Търпях... Rolling Eyes С тесен таз съм, не знам дали има връзка.

# 24
  • Мнения: 553
коя от вас мами е имала този проблем по време на бременност??
по гръб немога да лежа-бебо тежи,на лявата и дясната също немога да лежа-болят ме кокалите  #Crazy как да се обърна че да не ме боли ??? newsm78 пробвах възглавница под крака не помага,вече и аз незнам.....
гепиш хамака на котенцето.. Joy Joy Joy на galinabianca

# 25
  • Мнения: 1 294
Ооооо като те гледам колко си напреднала в бременеенето, положението ти е съвсем нормално JoyТърпиш, това е решението Joy Hug
Скоро няма да те боли таза, а главата от ревове и безсъние Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
Пробвай
а) Настрани, с възглавница м/у краката
б) По гръб, но върху купища възглавници - да стане о/о 40 или над 40 град ъгъл.

Но истината е, че ще мине, като излезе бебето... Тези "хитрини" облекчават само частично и много временно...

# 27
  • Мнения: 3 069
Много ти съчувствам....
През цялата бременност трябваше да лежа.Кошмарно беше.Стигала съм до истерия от болките.
Лошото е, че при мен продължават и до сега.
Просто трябва търпение.

# 28
  • Мнения: 4 555
Ужасно много ме болеше през цялата бременност. За съжаление и сега се случва ако се залежа на страни, да усетя същата болка. Надявам се с времето да отмине.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Обща болка.  Sad Супер неприятно е но няма как. При мен поне нощем няма проблем, но за сметка на това пък ако съм обиколила целия град и седна да си почина  ooooh!, после не мога да стана. Като бабичка съм  tooth
И аз съм така  Laughing Ще допълня, че бабичките че изпреварват като поршета  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт