ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  • 25 240
  • 328
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 567
Тедка, мерси за включването  Hug
Готино оформление си направила  Peace

# 16
  • Мнения: 371
Запивам се в новата темичка!!! Hug

# 17
  • Мнения: 3 020
Браво Тед.
Момичета във вашите градини и училища ще стачкуват ли? Какво ще правите с децата, кой ще ги гледа? Съгласни ли сте със стачката на учителите?
Тъкмо детето донесе от училище (ОУ "Бачо Киро") бележка, че в понеделник ще стачкуват и няма да има часове. Предполагам майка ми ще я гледа.
Иначе съм съгласна с хората, то всички искаме по-високи заплати, ама поне тях има кои да ги чуе.
Някаква идея до кога ще продължи стачката? Ясно, че докато се разберат, но обявили ли са предварително, че ще е една седмица или нещо такова?

# 18
  • Мнения: 683
Стачката ще е безсрочна...мисля. newsm78
Дано не продължи дълго /макар, че за мен няма значение, така и така съм си в къщи с малката/.

# 19
  • Мнения: 211
Тъъъъй,готово!
Ако някой има предложения,поздравления,критики или мнения,намери грешки,или... просто не се вижда в списъка - пишетеWink Grinning
А сега ви оставям,че съм.....на работа все пак Embarassed  Tired

П.п. Мислете си за мен и за животните с любов!  Laughing
(нали како?!  Wink )
Време е и аз да се разпиша, ако все още има място в списъка с деца и майки можеш да ни добавиш:
Виктория Дончева - 5.10.2002 г.
Доротея Дончева - 9.02.1977 г.

# 20
  • Мнения: 258
Здравейте!Разпис и от нас:
Ралица-20.08.1978
Влади-31.05.1999
София-03.11.2006
Хубаво оформление на темата!Поздравления!
Някой ходи ли на басейна в Емилиян Станев,че и моя син мрънка за плуване?

# 21
  • Мнения: 2 567
Аз най накрая се свързах с басейна и ми казаха, че му правили някакви ремонти. От другата седмица щял вече да си функционира и ще местя Бети там да си тренира.
Дори сегашния и треньор спомена, че щял да ходи там, той да тренира, защото басейна бил голям и хубав. Даже ме питаше дали мога да намеря още 4-5 деца да ги тренира. Ако някой има желание да формираме група да пише. Треньора ни е наистина много добър.

# 22
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Честита темичка на всички, радвам се че и мен ме има вече в статистиката, днес ми е последния работен ден и съм в заслужен отдих до термин, а после ......  Rolling Eyes
Малко ще ме липсва от форума, защото вкъщи нямам нет очаквам подарък да получа, все пак на 24.09 съм рожденничка и дано скоро да си прекарам връзка със света и пак да съм тук.   bouquet  на всички

# 23
  • Мнения: 5 362
RENY_D пожелавам ти да си изкараш много весело рожденния ден,а един от подаръците да бъде и нета,за да може после пак да пишеш тук PeaceА и нали ще чакаме новини за бебока Wink

# 24
  • Мнения: 25
здравейте,Ted_ka ако може и нас да впишете Wink

вики-01.11.2004
мама chrisa-23.01.1982

извинявам се,че влизам рядко,но нямам време.Ще се постарая да следя новата тема  bouquet

# 25
  • Мнения: 686
Аз най накрая се свързах с басейна и ми казаха, че му правили някакви ремонти. От другата седмица щял вече да си функционира и ще местя Бети там да си тренира.
Дори сегашния и треньор спомена, че щял да ходи там, той да тренира, защото басейна бил голям и хубав. Даже ме питаше дали мога да намеря още 4-5 деца да ги тренира. Ако някой има желание да формираме група да пише. Треньора ни е наистина много добър.
И аз разбрах, че от понеделник започват тренировките с деца.Дано с тая стачка на учителите не отложат пак.
В понеделник ще ходя да питам от колко часа ще има тренировки.Моя мъж се познава с единия треньор и ще питам него,но ако тренировките са по от рано няма да ме устрои.За мен е най- добре ако може от 16 или 17ч.,че преди това няма кой да го води и взема.Иначе сигурно ще запиша и двамата,а има и едно комшийче,която майка иска да го запиша.
 Пиши как се казваше треньора ви и ако знаеш от колко часа ще провежда тренировки.И колко беше таксата на месец?

# 26
  • Мнения: 2 567
Ами треньора ни е Жоро. Преди беше в Интер хотела, а сега в Болярски. Там обаче е малък басейна , тренировката излиза 5 лева, а мястото не е удобно за ходене с кола и останахме май само ние да тренираме. Та затова той мисли да почне да прави тренировки през почивните си дни на басейна в Е. Станев.
Неговата такса е 2 и 50 на час. Таксата за басейна не знам, но надали ще е повече отколкото в хотел Болярски. Така, че ще е под 5 лева.
За час не знам нищо, защото той нищо точно не ми е казал. Просто спомена, че ако намеря още няколко деца ще се реши да прави тренировки там.
Ако ти си сигурна за 3 деца и с моята да са 4ри, ще му се обадя да се уговорим нещо.

# 27
  • Мнения: 98
Здравейте,Ted_ka!Бихме искали и нас да ни впишете

Миташки-11.03.2007
Petia S.-19.02.1983

Благодаря предварително!!!

# 28
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Нямам никакво време, но поне да се запиша...
И ако още е възможно една поправка - малкият се казва Андриан.

Темата е страхотно оформена, поздравления, Тед ка   bouquet !

# 29
  • Мнения: 500
Я ме вижте,като бебе и като мома! Mr. GreenМоже и да се знаем... newsm78
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=175274

Общи условия

Активация на акаунт