Отчет на набор 2003 - 10

  • 11 060
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 134
Валентина е на вълна-принцеси, Барби-та и Уинкс.
Аз този сериал не съм го гледала, чудех се кога и къде може да го е гледала. Вие знаете ли дали го дават през деня в делник по някоя програма, защото единствения вариант да знае за тях е да ги е гледала в градината.
Уинкс- даваха редовно го в неделя сутрин по Нова( или БТВ). Аз го гледах с малката.

# 16
  • Мнения: 647
Учителките се оправдават с татковците.
Има нещо вярно в това!
Аз лично съм виждала на два пъти татковци , грабнали някаква дрешка и децата им викат "Тате , ама това не е мое!" и веднъж един татко да пита "Кои са твоите пантофи?".

# 17
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636

Снощи е вечерял кофичка кисело мляко без нищо друго  - мислите ли, че е достатъчно за дете на 4 години. Излезли сме от бебешка възраст все пак newsm78



Eтиа, моите най-редовно си вечерят кисело мляко само. Понякога им слагам мюсли в него, а понякога си изяждат по една купа чисто кисело мляко. Въобще не се притеснявам, даже им се радвам. През останалото време се хранят добре, така че аз самата предпочитам вечер да хапват нещо по-леко!

# 18
  • Мнения: 14 133

Снощи е вечерял кофичка кисело мляко без нищо друго  - мислите ли, че е достатъчно за дете на 4 години. Излезли сме от бебешка възраст все пак newsm78



Eтиа, моите най-редовно си вечерят кисело мляко само. Понякога им слагам мюсли в него, а понякога си изяждат по една купа чисто кисело мляко. Въобще не се притеснявам, даже им се радвам. През останалото време се хранят добре, така че аз самата предпочитам вечер да хапват нещо по-леко!
И Сашо вечеря понякога само кофичка кисело мляко + плод и салата. И аз не се кахъря, защото и у нас и в градината през остналото време добре хапва.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Снощи е вечерял кофичка кисело мляко без нищо друго  - мислите ли, че е достатъчно за дете на 4 години. Излезли сме от бебешка възраст все пак newsm78
Eтиа, моите най-редовно си вечерят кисело мляко само.

и моят снощи вечеря само таратор. Но каквото иска, това му двам. Преди няколко дни си давах сметка, че хич не съм стриктна в яденето им. Което не знам дали е в минус за мен, за децата или пък има и нещо добро в целия хаос.

Това, със смяната на дрехите е много гадно. Наистина родителите трябва да се отнасят по-стрикно към това, с каква дреха са завели детето и с каква го прибират. Моите деца в това отношение са тип-топ. Познават си всичко и рядко ще ми донесат нещо чуждо. Ама да не се хваля много-много, де...  Laughing

eli_dechkin, страхотна почерпка! Да си жива и здрава, ти пожелавам!   bouquet

Ооо, забравям да се похваля. КРАЙ на сборните групи и чуждите г-жи. След като в пон'делник е станал истински хаос и лудница, нашата директорка е извикала титулярките ни по спешност и вече всичко си тръгва по план. Естествено, до 24-ти, този месец  Confused

# 20
  • София
  • Мнения: 3 421
Момичета ако децата ядат добре е ясно, че няма проблем, но моят не яде в градината и вечер само на кисело мляко...струва ми се малко тънко. 

Шани и моите деца не са донасяли чужди дрехи вкъщи, но за сметка на това най-редовно нещо им вземат(добре поне, че ги връщат после -само една шапка имаме тотална липса засега).

# 21
  • София
  • Мнения: 4 397
На нас досега не ни се е случвало да ни вземат дрешка, ама ако стане и като се знам каква сам кибритена клечка ще стане голям проблем. При нас пък гадното е, че се събуват в едно като подземен етаж и от там се качват по групите идея си нямам защо  newsm78 newsm78

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Абе преживява се всичко, стига децата ни да са живи и здрави. ТОВА е най-важното.

Вярно, че в яслата синчето го бяха "пременили" в женските дрехи на момиченцето, с което бяха в едно гардеробче...
Бре, отивам да си го взема и го съзирам аз в едни розови тесни дрехи с бродирани цветя от пайети... Отдолу беше в розово боди, също с цвете. И като добавя, че момиченцето е било на 1г. и малко, а моя беше към 3г., можете да си представите, как беше като опакован вурст в тези дрешленца.  Laughing

Ама се посмяхме дружно с лелята, дето беше сгафила и туй то. Все нещо трябва да се разказва и на внуците..., нали тъй?  Thinking

# 23
  • София
  • Мнения: 3 421
 Винаги съм подхождала толератно към тези неща, защото знам, че не е лесно с деца и се случва. Никога не съм се карала когато нещо е взето, просто го съобщавам за да знаят какво търсим. Дори когато в най-големият студ, Креми беше останала без шапка и шал.
 Ама днес нещо много ми докривя - подмятат ги напред - назад, ходя да обикалям половин час по гардеробите от етаж на етаж, защото няма с какво да  го обуя да влезе. Отгоре на всичко са ги преместили в стаята на предучилищната и трябвало в леглата да спят с пижами(аз съответно не съм занесла, защото нашите си спят с дрехите на земята) и т.н., и т.н. После си знам, че ще го разказвам със смях, но днес не ми беше смешно.
 

# 24
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Абе преживява се всичко, стига децата ни да са живи и здрави. ТОВА е най-важното.

Вярно, че в яслата синчето го бяха "пременили" в женските дрехи на момиченцето, с което бяха в едно гардеробче...
Бре, отивам да си го взема и го съзирам аз в едни розови тесни дрехи с бродирани цветя от пайети... Отдолу беше в розово боди, също с цвете. И като добавя, че момиченцето е било на 1г. и малко, а моя беше към 3г., можете да си представите, как беше като опакован вурст в тези дрешленца.  Laughing

Ама се посмяхме дружно с лелята, дето беше сгафила и туй то. Все нещо трябва да се разказва и на внуците..., нали тъй?  Thinking


 Joy Joy Joy Представям си го каква картинка е бил. с розови дрешки за едногодишно дете Joy Joy Joy Ама и лелята какво е гледала.


А за дрехите на моята не се притеснявам въобще. Тя така си ги познава и пази, че госпожите я класират на първо място в това отношение. За цяла година един единствен път си дойде с чужда блузка, защото след ставането от сън й било студено. Беше си я облякла под нейната и никой не е забелязал, чак като я събличах вечерта видях че е с чужда блузка.
Иначе съм забелязала, че лелите в бързината отварят някое гардеробче и вземат каквото им попадне. Или пък ако някое детенце няма бельо примерно, вземат от гардеробчето на друго детенце. Не е трагедия някаква, все са деца, майките ще изперат чуждите дрешки и ще ги върнат.

А за татковците нямам думи, ако се сетят въобще да вземат якенце на детето, дори и чуждо, пак е добре.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 397
Абе преживява се всичко, стига децата ни да са живи и здрави. ТОВА е най-важното.

Вярно, че в яслата синчето го бяха "пременили" в женските дрехи на момиченцето, с което бяха в едно гардеробче...
Бре, отивам да си го взема и го съзирам аз в едни розови тесни дрехи с бродирани цветя от пайети... Отдолу беше в розово боди, също с цвете. И като добавя, че момиченцето е било на 1г. и малко, а моя беше към 3г., можете да си представите, как беше като опакован вурст в тези дрешленца.  Laughing

Ама се посмяхме дружно с лелята, дето беше сгафила и туй то. Все нещо трябва да се разказва и на внуците..., нали тъй?  Thinking

Ох, посмях се и се сетих и ние имахме такава случка в яслата, точно му махах дневния памперс и бях занесла един чувал с дрехи ама накрая на деня нестигнали и отивам нашия с еднп розово долнище впито и едни бутчета  Joy Joy Joy

Найстина най-важното е да са ни живи и здрави другото се преживява, ама аз на тях им се ядосвам защото всеки ден имат претенции за нещо и гледам максимално да ги улесня в смисъл винаги е с анцузи или дънки с ластик да е с маратонки тип лепенки, винаги когато са казали нещо го правя в тяхно улеснение, а накрая отивам той долнището наопаки обуто, маратонките дясната на лявото краче и никой не ги поглежда  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 26
  • Мнения: 696
eli_dechkin, честит празник!

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 15 222
eli_dechkin, Честит рожден ден!



Със закъснение, но от сърце-най-добри пожелания!


# 29
  • Русе
  • Мнения: 7 794
  bouquet на всички за пожеланията!

Общи условия

Активация на акаунт