Отчет на набор 2003 - 10

  • 11 080
  • 308
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 461
Тошко днес е много щастлив...не е на градинка Wink
Ако ме слуша може и да го оставя до петък в къщи ...понеже чак тогава ще съм на работа.

# 271
  • София
  • Мнения: 15 281
Нашата градина не стачкува. И-да ви се похваля-вече втори ден Иво не плаче сутрин.  Hug
Днес сам се качваше по стълбите нагоре-без да го държа за ръка. Бързаше пред мен. Като влезе в групата, даже и "довиждане" не ми каза.
Много съм щастлива. Като се сетя какви сцени ми правеше всяка сутрин миналата година...... Дано наистина да е щастлив на новото място.

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 14:26 от Vivi

# 272
  • София
  • Мнения: 2 530
Много се радвам за Иво. Явно наистина е трябвало да смениш градината.
А иначе и нашата градина не стачкува.

# 273
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Радвам се за Иво! Малък голям герой!
И благородно ви завиждам, че учителите във вашите градини не стачкуват! Късметлийки...

# 274
  • София
  • Мнения: 15 281
Благодаря!  Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 953
Веднага реши, че той ще работи вместо мен, а аз ще ходя на градина Twisted Evil
Каква радостна новина, само да беше малко по-голям. Grinning

# 276
  • Мнения: 953
Да ви се изхваля, но вчера си направихме една мини бургаска среща на наборите. Изкарахме си чудно и за малко отървахме дъжда. Дано другия път сме повече Wink
Вярно е. Дано скоро пак се организираме за среща бургаските мами. Сигурно ще е на закрито.

# 277
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вив, имаш вече един голям джентълмен. Браво  Hug

И друго...
Аз моя го записах на нар. танци. Ама се чудя за плуването... А?, Вие какво мислите?

# 278
  • Мнения: 696
Плуването е супер - твърдо да!
Все още се чудя да запиша ли Момчил на английски, струва ми се още малък... Вашите деца ще ходят ли? Ако да, защо?

# 279
  • София
  • Мнения: 15 281
Шани, къв ти тук джентълмен..... едно "довиждане" да не каже. Уж иначе го възпитавам, пък то.....  Laughing
За плуването не се чуди. Ако имам такава възможност-плуване в градината-изобщо няма да се колебая. Но понеже нямам, сега с едан приятелка търсим къде да водим децата през уикенда. Тя почти е намерила.

# 280
  • Мнения: 2 125
Моя миналата година ходеше на плуване в градината и много му харесваше. Дори показваше на морето как г-н Иванов ги учил да се гмуркат Joy....малко като риба на сухо, ама за 1 месец - толкоз Naughty Grinning
Ако имат тази година - пак ще го запиша. Дори ми се иска и извън градината да ходи, но с времето съм кът Rolling Eyes

За английския мисля, че е рано още Peace

# 281
  • Мнения: 696
...
За английския мисля, че е рано още Peace

И аз така мисля, затова и питам, но като слушам колко много са ентусиазирани повечето родители, вече взех и аз да се чудя...

# 282
  • София
  • Мнения: 3 421
За английският в детската е рано, а да не говорим, че това което децата за 4 г. английски в детската научиха - щерката го знаеше от анимационните филмчета. така, че съм доста скептична по въпроса.
  Малкият мисля да го запиша на народни танци, че като чуе такава музика и все подскача(пък нали аз съм играла и ми е слабост, пробвах при щерката, да пробвам и при него).

Нашият ще излезе малко темерутест, да не кажа много - чудя се при такива родители(много сме приказливи, общителни - не е хвалба, просто пояснение) как може да казва насила довиждане на госпожата(моля му се, карам му се, много рядко той сам си решава да каже без подкана). А пък да поздрави някой - супер рядък случай. Ако реша да му кажа пред хората - "кажи здравей" - направо забрави да чуеш "здравей".

Не ми правеше чак такова впечатление(викам си - има време, ще порастне и ще се научи) - обаче онзи ден едно двегодишно момченце ми взе акъла - Здравей, Благодаря, Довиждане, Приятен ден! Да не говорим, че си води с мен съвсем спокоен разговор.
Моят малчо е на настроение - ако реши ще говори, ако не реши и танк не може да го накара.

# 283
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Бъчи,питах психолог.Каза че няма проблеми за английския.Даже и на спортни танци го записах.Психото каза че ако му идва в повече,той сам ще си каже.
Снощи господина реши да се лигави по време на вечеря.Казах му че който свърши последен, ще мие чиниите.Сърди се,лигави се и накрая хоп,на мивката да мие чинии.Даже беше щастлив. ooooh!Надявам се скоро да му писне да ги мие всяка вечер и да яде по-бързо.
Иначе отиват два часа...

# 284
  • Мнения: 4 970
Браво, Vivi!И сподели, моля, като намерите плуване за събота и неделя. Аз бях намерила за през седмицата, но моят реве, както вече споделих. Ако някой се интересува да ми пише.
Бяхме на сватба в събота, малкият пощуря! Луди ни направи, но да си дойда на думата. За народните танци - вече със сигурност реших да го записвам. Като чу хорото и веднага се нареди, даже за булката отиде да се хване!
На английски съм го записала в детската, но то е много несериозно. Още повече, че миналите години са учили, а той сега ще почва и не знам как ще е. То нашата група нали е сборна -  в смисъл от 2 до 7 годишна възраст. Но все е нещо де, то и таксата почти символична - 10 лв.
А що се отнася до поздравите, то на нашия родителите по-темерутести падат  Joy. Никога не пропуска някой да мине покрай нашия двор непоздравен!  Толкова е контактен! Дано се запази, че ние с баща му наистина сме много зле.

Общи условия

Активация на акаунт