Отчет на набор 2003 - 10

  • 11 090
  • 308
  •   1
Отговори
# 255
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз също не съм сигурна, че подкрепям на 100% стачката. Може би, защото аз съм потърпевша.
За миенето на зъбите - Ивайло се справя отлично и сам, но също гълта пастата. Много обича да си изплаква устата с вода и по половин час жабурка в банята.
Иначе за игрите - играе сам, гледа и доста филмчета, но му омръзват. Напоследък му става скучно и започва да се включва в разговорите ни и за да е център на вниманието, често му се случва да вика... Много е смешен - с един писклив гласец се опитва да ни надвика. Обича и да се гушка с мен в леглото и да му разказвам интересни случки от моето детство. Така може да лежи по час и повече.
А вашите деца спят ли на обяд? Ивайло си пада поспалан - ляга около 2 следобяд и спи докъм 5. Но сутрин много рядко му се случва да се буди по-късно от 8.30, обикновенно става още към 7.

# 256
  • София
  • Мнения: 4 398
За стачката съм 50/50 незнам дали я подкрепям доста съм раздвоена, но знам, че ако им дугнат заплатите ще изисквам малко повече от това което се дава в момента на децата. От сутрин се почва с ДВД-то и вечер като го взимам ако не са навън пак са пред ДВД-то, после ще допълвам, че бебока се разреваааа

# 257
  • Мнения: 2 125
За подкрепата на стачката и аз съм раздвоена, но ако се откажат сега - нямат никакъв шанс за в бъдеще. Или до дупка или нищо.
Моя син ще го побъркаме тия дни. Понеже го гледат баба и дядо в провинцията ще се наложи да го доведат във вторник вечер, за да може да си присъства на купона в сряда и в четвъртък обратно към провинцията.....Такова пътуване ще му дръпне това дете, че със сигурност няма да иска да види автобус или кола близките месеци.

# 258
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Май се очертава следващата седмица отново да си бъдем вкъщи. Sad

# 259
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 717
Да ви се изхваля, но вчера си направихме една мини бургаска среща на наборите. Изкарахме си чудно и за малко отървахме дъжда. Дано другия път сме повече Wink

# 260
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да ви се изхваля, но вчера си направихме една мини бургаска среща на наборите. Изкарахме си чудно и за малко отървахме дъжда. Дано другия път сме повече Wink

браво на вас, но много ми/ни липсваш  Sad

# 261
  • Мнения: 4 972
Браво на вас!
Хей, хайде и ние! Какво стана, нещо нищо не направихме с организацията. Дайте предложения за място. Аз бях предложила пред Народния театър, примерно 11 часа, събота или неделя. Споделете кой кога може!

# 262
  • Мнения: 2 125
Аз съм за среща, но не знам кога ще си прибера детето.
Не е ли по-добре да минат тия истерии със стачката, която както се оказа продължава newsm78 Confused

# 263
  • Мнения: 2 732
Ммм да продължава и до кога Tired Confused

# 264
  • Мнения: 14 133
Аз пък да се жалвам.  Cry Сашо кашля . Тази седмица ще си бъдем вкъщи. Лек ден на всички!!!

# 265
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
chibi, бързо възстановяване на Александър!

Поредната луда седмица. Дано не се проточи месец, че тогава  #2gunfire

# 266
  • Мнения: 14 133
Много е вероятно и нашата градина да се включи от сряда в стачката.  ooooh! #Crazy
MiRa_55 благодаря ти за пожеланията за малчо.

# 267
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В петък нашето ОДЗ ще стачкува ефективно.
Дано да е само този ден  Praynig

# 268
  • Мнения: 687
В нашата градина пък ни изненадаха със сборни групи. Е, ще са по 35-40 деца, но пак е нещо.
Ако тази седмица няма някакво развитие, са в готовност пак да стачкуват на 100% Tired
На Румен изобщо не му хареса новината, че ще е на градина. Веднага реши, че той ще работи вместо мен, а аз ще ходя на градина Twisted Evil

# 269
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Вики е с мен на работа. Като слушам новините, май и тази седмица ще откараме без градина.  ooooh!
 

Общи условия

Активация на акаунт