РУСЕнска есенна соната...

  • 11 582
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 229
Вергилия минах през детската градина и все още стоеше надписа ЕФЕКТИВНА СТАЧКА
ееееееееееееее chillysun и ние бяхме там цял следобед /там се и кърмим/ breastfeeding
Айде утре пак евентуално..................

# 256
  • Мнения: 5 391
Филипа, карате ме да ви ровя в мненията, нещо, което най-мразя.  Close
Shocked туй пък що?

# 257
  • Русе
  • Мнения: 111
Валя, благодаря за информацията! Ще направя един сондаж в понеделник преди обяд да видя дали ще мога да ангажирам детегледачка  bouquet
Що се отнася до проблемите с купоните от Млечна кухня, колегите ми направиха репортаж. Излъчихме го по програма "Север" и по Канал 1. Обаче с това нищо няма да се промени, уви.... Докато не приключи ремонта /а такъв е просто задължителен/ няма да се записват нови деца. Сега приготвят храната в кухнята на СОУ"Възраждане", която е с много по-малък капацитет. Освен това има проблем и с електорзахранването - ако включат всички мощности, рискуват да изгорят ел.инсталацията на училището. Ако не ме лъже паметта, Млечна кухня храни 1600 деца. Съгласете се, че колкото и малки да са порцийките, общото количество на храната, която трябва да се приготви хич не е малко...

# 258
  • Мнения: 5 577
Филипа, карате ме да ви ровя в мненията, нещо, което най-мразя.  Close
Shocked туй пък що?

 Embarassed за да разбера защо беба няма да се казва Вергилия, бяхме на косъм.

# 259
  • Мнения: 2 035
5ia , дано си харесаш някоя лелка - тя да се окаже съвестна жена, а ти да си много доволна накрая Hug

Последна редакция: сб, 06 окт 2007, 09:32 от val_stef

# 260
  • Мнения: 946
 newsm59 на Йоанка и от мен с малко закъснение

# 261
  • Мнения: 5 577
Вергилия минах през детската градина и все още стоеше надписа ЕФЕКТИВНА СТАЧКА


 ooooh! olele majkooo, олеле, нали няма и другата седмица да държим децата у нас?  Shocked

моля ви, някой който познава някой, който може да даде инфо да ми каже какво ще става?

# 262
  • Мнения: 696
...
моля ви, някой който познава някой, който може да даде инфо да ми каже какво ще става?

мога да ти кажа какво ще става - като приключи стачката, Чучулига ще работи нормално  Mr. Green

# 263
  • Мнения: 811
Чучулига няма да работи и другата седмица.

# 264
  • Мнения: 410
е няма ли нещо по интересно в това русе освен децките градини и кухнята #2gunfire

# 265
  • Мнения: 2 732
е няма ли нещо по интересно в това русе освен децките градини и кухнята #2gunfire
Ами няма всички това ги вълнува -дали ще има кой да им гледа децата или дали ще има с какво да ги нахранят.Живот и здраве като си родиш бебчето и за теб това ще е най- важното и интересно Peace

# 266
  • Русе
  • Мнения: 2 354
е няма ли нещо по интересно в това русе освен децките градини и кухнята #2gunfire

ми това са ни проблемите на нас.....
сподели и ти твоите! около теб няма ли нещо интересно?

# 267
  • Мнения: 410
естествено че ще вълнува храната и дет.градини-поне тука тая простотия я няма.като чета и ми е смешно на тия как се излагат.разбирам ви проблема просто питах дали няма друго интересно..........

# 268
  • Мнения: 5 577
 Shocked мам-ам, шегуваш ли се??? неееее - поне сборна група ще има ли, в чучулига 2???

бъчи, мам-ам, като по-запознати, моля ви питайте, че вече няма кой да гледа Иван и  Sick

# 269
  • Мнения: 5 577
е няма ли нещо по интересно в това русе освен децките градини и кухнята #2gunfire

ох, какво друго, аз направо съм в потрес вече, ще се побъркам, с майка ми сме пред яко скарване, защото тя гледа 2 седмици детето, а сега още 1.  Tired

кат мине ще стане по-интересно.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт