РУСЕнска есенна соната...

  • 11 554
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 299
е няма ли нещо по интересно в това русе освен децките градини и кухнята #2gunfire
Освен деЦките градини, друго интересно няма... Mr. Green

# 271
# 272
neshto interesno....da si napravim zanimalnq s kafene i krachma Mr. Green

# 273
  • Мнения: 5 299
neshto interesno....da si napravim zanimalnq s kafene i krachma Mr. Green
Аз не ти ли показах, как да ползваш Кредора?, М? Mr. Green

# 274
  • Мнения: 772
Момичета,моля ви да ми препоръчате фризьорка!Решила съм да си сменя прическата,но незнам какво искам.Трябва ми фризьорка на която да се оставя в ръцете и да изляза от салона красива Flutter

# 275
  • Мнения: 946
Хммм,Crazykitty те повечето това искат да чуят и да си творят наволя ама после........ CrazyНезнам какво да ти препоръчам,щото на скоро и мойта се отказа да работи,че ходя пак при Галка или Виолета/до пазара/ Peace

# 276
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Много ми е спешно!!! От къде мога да купя днес обувки за малкия? Става въпрос за такива за яслата. Кои детски магазини работят днес и до кога? Други магазини? Дайте идеи  Praynig
Аз съм лоша майка! Утре детето тръгва на ясла, а аз 2 седмици не намерих време да му купя пантофки  Rolling Eyes

Crazykitty, то всеки ще си препоръча неговата фризьорка. И както каза sonka, всеки иска да седне и фризьорът да стане вълшебник Simple Smile
Та в този ред на мисли и аз ще препоръчам моята фризьорка  Mr. Green - Катя.  Беше в отпуска, но мисля, че утре се връща. Ако всичко върви по план трябва да е в новия си салон. Той е на Църковна независимост, като тръгнеш от съда и стигнеш пресечката преди изчислителния център, в ляво на ъгъла има една къща, жълто-оранжева.  Аз лично съм доволна (освен, когато един път сешоара ми го прави някаква девойка, която учеше ли се, каква беше не знам, ама... ). Ако искаш пиши да ти дам тел.

Много моля, кажете за пантофките  Praynig Praynig Praynig

# 277
  • Мнения: 1 059
Deb, освен до пазара да отидеш, за друго място незнам което да работи в неделя.

# 278
  • Мнения: 510
Dalisimo трябва да работи сега Simple Smile /за бебешкия 100%, за обувките до него не знам/ може да има в кауфланд, метро и т.н. вериги.

# 279
  • Мнения: 5 391
Що мисля, че К&К също работят?

# 280
  • Русе
  • Мнения: 1 155
В Кауфланд нямаше малки номера. В МЕТРО също. Сега пратих мъж ми до пазара да огледа. Много съм смотана, ей.  Tired Що не му купих вчера примерно, а в неделя се сетих  ooooh!

# 281
  • Мнения: 510
мисля, че и Ян Бибиян работеха до 13 или до 14 ч

# 282
  • Мнения: 4 406
Деб, изобщо не е задължително да ползваш пантофи за яслата- измий подметките на някои вече носени обувки, и сте готови...

# 283
  • Мнения: 1 059
ние в градината сме с платненки

# 284
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Деб, изобщо не е задължително да ползваш пантофи за яслата- измий подметките на някои вече носени обувки, и сте готови...

И аз така си мислех. Ама той сега има само едни, които му стават. За утре може и да скалъпя положението ако не намерим. Следобед ще минем през Кауфланд пак да проверим.

Общи условия

Активация на акаунт