Някои от предимствата на половете

  • 1 720
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526

Мъжкия свят, не е  вече, само техен!


Не е, но си е мъжки, все пак. Написала си го.
Разбира се! Ако двата "свята" бяха еднакви ,нямаше да е интересно.
Ти присъствал ли си на разговор между две жени, когато си говорят за секс? Съмнявам се. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 897
Докато не смените гледната точка и възприемате пола си като най-значителната си лична трагедия - нищо няма да се промени.

Чак трагедия-не е,предпочитание,да го наречем(лично мнение,не почвам спор) Wink

# 17
  • Мнения: 2 891
Обаче никой мъж не иска да е жена,факт.

Как, не си ли чувала "аз, ако бях жена, щях да съм курва"?

# 18
  • София
  • Мнения: 3 099
Сопрано, баща ми казваше навремето- "ако имаше късмет, щеше да се родиш момче". Грубо, но вярно.
Има и по-грубо: "Аз какво съм виновен, че си се родила жена?!"  Crossing Arms

Тези цитати ми звучат трагично, простете...

# 19
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
И в повечето случаи ходят на работа и  осигуряват семейството ,а като се върне от работа събува чорапите и сяда да си пие питието ,а ние?

Пробвай! Намери си работа, след работния ден , си хвърли чорапите в спалнята, полата в бяната и седни пред тв-то, качи си краката на масата и сипи един бърбън. Peace

# 20
  • Мнения: 3 268
Обаче никой мъж не иска да е жена,факт.
Може и да искат,но никага няма да си признаят,защото трябва да са мъжкари до край.Сигурна съм,че често мъжете ни завиждат,че не са жени като нас.Често се възползвам от мъжките предимства,ама те от моите женски не могат.С една дума,много ми е гот да съм жен.Поздравления за темата!

# 21
  • Мнения: 3 861
Ооо искам да съм си жена. Точка.

Не бих искала да съм на мястото на мъжете в никакъв случай

# 22
  • Мнения: 3 268
Докато не смените гледната точка и възприемате пола си като най-значителната си лична трагедия - нищо няма да се промени.

Чак трагедия-не е,предпочитание,да го наречем(лично мнение,не почвам спор) Wink
Зори,ти като жена имаш всички предимства на женския пол.Какво се оплакваш? Grinning

# 23
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Обаче никой мъж не иска да е жена,факт.

Как, не си ли чувала "аз, ако бях жена, щях да съм курва"?

  Joy  Joy  Joy Така е! Чувала съм го безброй пъти!

# 24
  • Мнения: 3 537
Ооо искам да съм си жена. Точка.

Не бих искала да съм на мястото на мъжете в никакъв случай
и аз така Grinning

# 25
  • Мнения: 677

Мъжкия свят, не е  вече, само техен!


Не е, но си е мъжки, все пак. Написала си го.
Разбира се! Ако двата "свята" бяха еднакви ,нямаше да е интересно.
Ти присъствал ли си на разговор между две жени, когато си говорят за секс? Съмнявам се. Mr. Green

Няма два. Един е и ти го написа кой е.
Присъствал съм.

# 26
  • Мнения: 83
С удоволствие бих пробвала,но за мен и моята почивка никога не идва време........е не съжалявам ,че съм жена просто на мъжете определено им е по-лесно,но пък от друга страна.......децата.....думата  мамо ......казана нежно от малките душици ......абе аз жена искам да съм си и се радвам ,че съм майка ,за това вече всеки мъж може само да мечтае и да се пита какво е.......хи-хи-хи

# 27
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Има, Сопрано, има!
На всеки мъж ,който се занимава с балет, го наричат педал, но не на всяка жена,която има мотор и казват- лесбийка.

# 28
  • Мнения: 560
Две от предимствата на мъжете,които са пропуснати в списъка и за които аз лично много завиждам са:
-като ти се пикае не е нужно да търсиш кенеф и да събличаш 2 ката дрехи от себе си.
-като те нервира някой,можеш да му цапнеш 3 тупаници и поне да ти олекне малко.

В тази връзка аз също предпочитам да съм мъж.
В най-лошия случай мечтая поне за един ден да съм мъж висок около 2,10 м и тежащ около 120 кг,да карам ЗИЛ и да се повозя по софийските улици #2gunfire #2gunfire #2gunfire-ще отнеса поне 20 пернишки голфаджии,а женките ще ги....... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 677
Има, Сопрано, има!
На всеки мъж ,който се занимава с балет, го наричат педал, но не на всяка жена,която има мотор и казват- лесбийка.

Много ясно, че всеки балетист е педал, а всяка жена с мотор е лесбийка. И да не е така, така им се пада!

Общи условия

Активация на акаунт