Някакво готино ново детско клубче за рожден ден на 3г.?

  • 2 766
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 639
Мики Маус на Ул."Княз Борис" малко мизерничко ми се струва - или поне беше така миналата година, не знам, може да са му направили ремонт оттогава и да има нови играчки. Ние миналата година правихме купона в "Смехорани" - в голямата зала и не беше лошо. намира се зад Била на бул. България. Аниматорката беше много готина, просторно е, има доста (и нови) играчки и са доста гъвкави при определяне на менютата за децата и родителите. Но ние не бяхме разбрали, че ако искаме да е затворено само за нашето парти, трябва да доплатим допълнително, така че в един момент се събраха и доста други деца и трябваше да следим да няма стълкновения  Laughing

# 16
  • Мнения: 214
Емилика,здравей.Ние две години подред празнуваме в Барбарони.Първо в Барбарони 1,после в 2.По-доволна съм от Барбарони 1 в Белите брези.Какво значи,в Ментов носорог е хубаво?

Здравей, аз също съм доволна от Барбарони 1 - хем виждаш децата, хем не си при тях. В Ментов на бул. Бъкстон става за по-големи деца. Сестра ми празнува там осмия рожден ден на племенничката и всички се веселиха много и големите, и малките. Занимава ги какичка - песни, танци, игри, снимат ги /много добре при това/. Знам, че ще има възмутени, но там позволяват да се пуши в предния салон при гостите, а това е плюс за повечето ни приятели /родители  Wink/.

# 17
  • Мнения: 3 268
супер!отивам да видя още в неделя,че след месец сме рожденици.

# 18
Здравейте на всички! С нетърпение очаквам да открия един нов детски парти клуб до края на годината в кв. " Слатина". На тихо място е, има голям паркинг, ще се пуши заради климатизацията, а цените наистина ще са ниски.

# 19
  • Мнения: 7 821
Здравейте на всички! С нетърпение очаквам да открия един нов детски парти клуб до края на годината в кв. " Слатина". На тихо място е, има голям паркинг, ще се пуши заради климатизацията, а цените наистина ще са ниски.
Надявам се следващия път преди да ни разказваш за него да се свържеш с Мамма и да уточните вида и заплащането на рекламата  Wink.

# 20
  • Мнения: 200
 Hug Здравейте, в Мики Маус си празнувахме първия рожден ден...  Peace И децата и родителите останаха много доволни... Хареса ми, че отделени стаята за родители е отделана от всички останали... които са заринати с всякакви забавлвния и играчки, има и кароике  и каките са мноооого любезни Joy... ама не е съвсвм отделена - можеш да си гледаш дечицата как си играят... Тази гоина пак ща сме там за 2 рия рожден ден.. Peace

# 21
  • Мнения: 179
Hug Здравейте, в Мики Маус си празнувахме първия рожден ден...  Peace И децата и родителите останаха много доволни... Хареса ми, че отделени стаята за родители е отделана от всички останали... които са заринати с всякакви забавлвния и играчки, има и кароике  и каките са мноооого любезни Joy... ама не е съвсвм отделена - можеш да си гледаш дечицата как си играят... Тази гоина пак ща сме там за 2 рия рожден ден.. Peace
Mики Маус - не Naughtyне е ново, а едно от най старите клубчета.Играчките им са за под 3г. за бебета.Аз също бих ти припоръчала Приказка без край, Патетата, но там недостатъка, е че се пуше само на вън

Общи условия

Активация на акаунт