Растат си нашите кореми,в тях живеят ФЕВРУАРЧЕТА засмени!

  • 14 086
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 419
Добре дошла на бъдеща мама fff.
Много красиви булки си имаме. Аз лично бих се омъжила още веднъж за скъпия. Това ми беше най-красивия и "лилав" ден в живота, след раждането на Петунчо. Казвам "лилав", защото бях чела някъде че е хубаво всяка сватба да има цвят, по-късно ще кача в общия албум някоя друга снимка, за да ви покажа какво имам предвид. Laughing
На мен също ми беше адски крив уикенда. Дано новата седмица ни донесе повече усмивки и хубави новини, всичко това и в нова тема на февруарки.
Стискам палци на ефросина и звездобройка за днешния преглед.  newsm78 Мисля че ефросина също беше споменала днешния ден за ФМ. УСПЕХ

# 271
  • Мнения: 674
Добре,аз направо създадох един нов профил.Потребителското име и паролата са fevruarki  и 2008,същите като на албума ни,за да не се бъркаме.
Алекс  Hug ти може да пуснеш темата ,а след това да си работиш по нея с корекцийте!

# 272
  • Мнения: 672
Здравейте момичета!
Количките Маг Ингланд може да видите на сайта на магазин Щъркел - www.shtarkel.com
Готика не се тревожи - няма да те обвинявам, ако изборът се окаже неуспешен. Всъщност съм сигурна, че това е количката, още повече, че и Мери го потвърждава, а аз на нея и имам пълно доверие за нещата, щото е гърмян заек и заслужава уважение.
Колкото до количките от 500 лв нагоре, според мен не си заслужава. Няма да летим с нея, просто ще се возим около 2 години. Тези пари предпочитам да ги вложа в нещо друго. Това си е мое мнение и не ангажирам никого с него.
Гуш и лека седмица!

# 273
  • Мнения: 0
Благодаря за топлия прием,

най - накрая останах сама в офиса и ще имам време да понапиша малко повече

Да ви се похваля на последния ехографски преглед лекаря ми каза , че 99% е сигурен че чакам момченце Simple Smile . С татито сме супер щастливи!

Отколкото за нервите и мрачните настроения , аз също имах тежки събота и неделя. В събота цял ден обикалях да си търся нови дрехи и нищо не намерих което да ми хареса как ми стои. Малко се разстроих от това,  но го отдавам изцяло на хормоните. Понякога ми се сменя настроението  за няколко минути.

Искам да попитам  в неделя усещах бебока цял ден да ме рита  и бях някак си супер щастлива , а днеска не съм усетила никакво движение и малко се притеснявам дали е нормално да има по активни дни от други?

Поздрави Hug

# 274
  • Мнения: 336
   Здравейте бъдещи маминки,
  Приемате ли още една от вас чакаща да гушне бебчо на 22.02.2008. Вече усещам бебо все по често и все по - отчетливо и направо изпадам в екстаз  Laughing.
 Имам еди проблем. Може би въпросът ми не е за тук , но да питам - знае ли някоя от вас как става записването за жк? По - конкретно интересува ме в 25 поликлиника и бихте ли ме посъветвали нещо поввече. Сигурно ще се шашнете,че ще направя това чак в 18 седмица, но аз досега ходих при двама акушер - гинеколози : д-р Гунев, но той не работи със ЗК и ме посъветва да се запиша на жк за да си ползвам безплатните прегледи пък да си ходя и при него и д-р Мадлен Найденова - поликлиника Младост от която не съм много доволна честно казано. Бременността ми също се следи и от лекарка в Майчин дом, защото имам малко проблеми, но тя не води жк, а МД ми е далече да ходя до там на жк. Досега са ми пускани само пълна кръвна картина и стерилна урина 2 пъти и съм гледана на ехограф доста пъти особено докато лежах в болница. Правих си и БХС. Предстои ми фетална морфология.

# 275
  • Мнения: 8 943
   Здравейте бъдещи маминки,
  Приемате ли още една от вас чакаща да гушне бебчо на 22.02.2008. Вече усещам бебо все по често и все по - отчетливо и направо изпадам в екстаз  Laughing.
 Имам еди проблем. Може би въпросът ми не е за тук , но да питам - знае ли някоя от вас как става записването за жк? По - конкретно интересува ме в 25 поликлиника и бихте ли ме посъветвали нещо поввече. Сигурно ще се шашнете,че ще направя това чак в 18 седмица, но аз досега ходих при двама акушер - гинеколози : д-р Гунев, но той не работи със ЗК и ме посъветва да се запиша на жк за да си ползвам безплатните прегледи пък да си ходя и при него и д-р Мадлен Найденова - поликлиника Младост от която не съм много доволна честно казано. Бременността ми също се следи и от лекарка в Майчин дом, защото имам малко проблеми, но тя не води жк, а МД ми е далече да ходя до там на жк. Досега са ми пускани само пълна кръвна картина и стерилна урина 2 пъти и съм гледана на ехограф доста пъти особено докато лежах в болница. Правих си и БХС. Предстои ми фетална морфология.

Здравей jjoy , Добре дошла при нас. И аз съм с терсмин 22.02.2008г. ,  ставаме все по вече.
За записването на Женска Консултация, става много лесно. Отиваш при личния ти лекар и му казваш ,  че си бременна и той ти дава направление за акушер гинеколог ,  което важи за цялата бременност и раждане. Отиваш при гинеколога ,  който си избрала ,  даваш му направлението и ГОТОВО ,  вече си записана!

 Hug Hug Hug

# 276
  • Мнения: 306

Искам да попитам  в неделя усещах бебока цял ден да ме рита  и бях някак си супер щастлива , а днеска не съм усетила никакво движение и малко се притеснявам дали е нормално да има по активни дни от други?

Поздрави Hug


Според мен нямаш повод за притеснение, бебка понякога си почива. Не очаквай една и съща интензивност на риткане. Понякога може и да го усетиш само вечер, като си в покой. Споко мамче, нормално е!
Е, ако вече мине страшно много време и не го усетиш, може да отидеш на лекар. Но от това, че не си го усетила една сутрин, няма да се шашкаш.  Peace

# 277
  • Мнения: 336
 Благодаря alina si, радвам се че има и др. маминки на моята дата. На теб коремчето личи ли ти вече? На мен мъничко, но не е кой знае какво. Общо взето само аз и приятеля ми - бъдещият татко отчитаме разликата  Grinning

# 278
  • Мнения: 198
Момичета притеснихте ме - пишеше, че Димитрова не преглежда до 17.10, а аз имам час за 4.10. След като звъннах във Фемина се оказа, че докторката ще е отпуска от 5.10 до 17.10. Уф, така се бях шашнала #2gunfire

# 279
  • Мнения: 8 943
jjoy личи ми, има снимки в албума. Разгледай ги! Ако искаш можеш да качиш и ти!

 Hug Hug Hug

# 280
  • София
  • Мнения: 137
Добре дошли на новите попълнения! Явно ще има много бебенца този февруари живот и здраве. Колко гот, може и да не ни асимилират "братята"Simple Smile).
На мацките от сватбените снимки- разкошни сте! Явно, въпреки че събитие като сватбата си е стрес...то не е подготовка, то не са вълнения...личи, когато жената е щастлива и обичана, просто сте озарени:).
...
Стискам палци на ефросина и звездобройка за днешния преглед.  newsm78 Мисля че ефросина също беше споменала днешния ден за ФМ. УСПЕХ
Да и двете със звездобройка сме на ФМ при Томова днес в 15 ч и 15: 20ч. Пак ще си го видя милото Grinning. Относно цвета на сватбата, нещо не схванах. А, моята какъв цвят беше:))?!

# 281
здравейте майчета.да ви се похваля и аз с момченце-днес бях на лекар.Така 4е спокойно ми сложете мъжле.
Днес съм доста развълнувана ,защото много е пораснало бебче.Аз си исках момиченце,защото имам един син на 6г,но ми е било писано момченце пак Grinning.да са живи и здрави -това е най-важното.

# 282
  • Мнения: 3 020
Така, имаме си нова тема.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=225939.0

Моля, не ме биите много. Всеки може да я редактира с общия профил, за който написа по-горе izabela83.  Heart Eyes
Понеже я копирах по-рано през деня, най-вероятно няма нанесени последните мами и щъркелчета. Ако те не успеят да се запишат, аз ще ги коригирам. Ако някоя мама има идеи как да си я доукрасим, а няма време да се занимава, ми пишете, аз ще се заема.

Отивам да чистя и да си облека бронезащитната жилетка.  Laughing

# 283
  • Мнения: 1
Мамчета аз понеже нали сам от новичките,искам да ви попитам вие как сте с килограмчетата ?

# 284

Общи условия

Активация на акаунт