Обичате ли да се гримирате - част 7

  • 12 555
  • 344
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 254
EEEEEE AMA СЪМ БУДАЛА - НАМЕРИХ ГО ТОВА "НОВИ ОТГОВОРИ....."
БЛАГОДАРЯ  Hug

# 16
  • Мнения: 10 758
EEEEEE AMA СЪМ БУДАЛА - НАМЕРИХ ГО ТОВА "НОВИ ОТГОВОРИ....."
БЛАГОДАРЯ  Hug
Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 289
Привет и от мен Simple Smile

Днес май съм в настроение за мацотене - ако си преодолея мързела и ако изглежда добре, може да пусна нещо по-късно.

# 18
  • Мнения: 210
Айде и аз да се запиша, да не остана по-назад Laughing

# 19
  • Мнения: 1 317
Я и аз тук  Heart Eyes

# 20
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 085
Я я, каква хубава темичка... Къде съм бляла и аз 2 год? ooooh! Гримирането си ми е хоби направо и ще се радвам да ме приемете във вашия клуб Hug
Е, записах се Wink

# 21
  • Варна
  • Мнения: 563
Я я, каква хубава темичка... Къде съм бляла и аз 2 год? ooooh! Гримирането си ми е хоби направо и ще се радвам да ме приемете във вашия клуб Hug
Е, записах се Wink

добре дошла в темичката   bouquet

# 22
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Е, а засрамете се де... само празни записи правите, а снимки никой не пуща Mr. Green
Предлагам тия дето пропуснаха конкурса и по някаква причина не успяха да се включат да се опушат ей тъй за спорта и да пуснат снимки да ги обсъдим Wink

# 23
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Намацах се - опушен грим - доколкото мога  ooooh!
Сега Съм в офиса , но тази вечер ако ми остане време и ако комшито - Карчева има възможност да ме снима , ще сложа снимки  Hug

# 24
  • Мнения: 1 668

Предлагам тия дето пропуснаха конкурса и по някаква причина не успяха да се включат да се опушат ей тъй за спорта и да пуснат снимки да ги обсъдим Wink

 smile3521

N A N  Добре дошла  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 668
Намацах се - опушен грим - доколкото мога  ooooh!
Сега Съм в офиса , но тази вечер ако ми остане време и ако комшито - Карчева има възможност да ме снима , ще сложа снимки  Hug

сложи, сложи Simple Smile а комшито ти каде иэчеэна ,я да идва тука да се эаписва веднага Grinning

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Намацах се - опушен грим - доколкото мога  ooooh!
Сега Съм в офиса , но тази вечер ако ми остане време и ако комшито - Карчева има възможност да ме снима , ще сложа снимки  Hug

сложи, сложи Simple Smile а комшито ти каде иэчеэна ,я да идва тука да се эаписва веднага Grinning


Ми незнам къде е - не съм чувала гласчето на детето  Rolling Eyes Днес вечерта ще я проверя  Mr. Green

# 27
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 085
Хайде и аз да пусна една снимчица, гримирана Flutter:


Порцелановия вид го постигнах с малко...Фотошоп Joy - признавам без бой.

За опушването - веднага мога да се опуша, ама кат' нямам с какво да се снимам Confused

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
N_A_N, и аз така  се сдобивам с порцеланова кожа само, че с една друга програмка Grinning
Пусни по-голяма снимка, моля!

# 29
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 085
Ето:


Всъщност, сега като се загледах, доста изкуствено седи, но все пак това ми беше първия опит с Шопа, та простено ми е Wink

Общи условия

Активация на акаунт