Обичате ли да се гримирате - част 7

  • 12 586
  • 344
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 5 289
Кошничке  newsm81,откъде го избара тоя грим ooooh!,супер е.И аз съм за по екстравагантни цветове,зелено и кафяво са ми малко скучни,но наистина са добра комбинация,като разгледах разни гримове и снимки. Rolling Eyes

# 301
  • София
  • Мнения: 5 289
Ето няколко интересни варианта:


# 302
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Ето една палитра от идеи:

# 303
  • София
  • Мнения: 5 289
Първият грим е просто уникален Grinning.

# 304
  • Мнения: 36 209
хайде решавайте, че ми се гледат снимки   bouquet

# 305
  • София
  • Мнения: 5 289
Миайде ама всичко живо спи Whistling,аз след малко изчезвам,ама до довечера като си дойда да сте решили цветовете и от утре да почва конкурса. Laughing

# 306
  • Мнения: 19 388
добро утро на всички!
annabelka,много готини неща.
аз вчера висях до 4 часа пред компа и днес не можах да отлепя до 11.май още нищо не сте решили за цветовете.айде още някой да каже какви предпочитания има  Praynig

# 307
  • Мнения: 3 782
Кога успя да завали при вас? Ние цяла вечер слушахме само дъжда,колко хубаво се спи на него. Аз също съм за зелено и кафяво. Може и зелено и лилаво, моделите които се пуснали доказват, че всичко си отива, стига де е направено с вкус. Peace

# 308
  • Мнения: 1 885
Ми то май няма кво да му се мисли... айде аз съм за зелено и лилаво. Да видим какво ще се получи.

А междувременно да ви покажа грима ми от снощи. Типично в мой стил е май  Rolling Eyes трябва да разнообразявам нещо





# 309
  • Мнения: 1 941
Toни, много е приятен грима. Ама ти си много мъничка бре, на колко си ? На 15?

# 310
  • Мнения: 3 782
Тони, отново много хубав грим. На кафеви очи винаги съм харесвала розово-лилав грим.

# 311
  • Мнения: 1 885
Toни, много е приятен грима. Ама ти си много мъничка бре, на колко си ? На 15?

еее кошничке, чак 15  Grinning
На 22 съм Simple Smile

# 312
  • Мнения: 10 758
Toни, много е приятен грима. Ама ти си много мъничка бре, на колко си ? На 15?
И аз щях да питам същото.

# 313
  • София
  • Мнения: 4 816
Тони, гланцът и сенките ти са страхотни. И аз изпозлвам подобни цветове най-често. Би ли казала марка?  bouquet

# 314
  • Мнения: 1 885
Изглеждам ви по-малка заради това че съм само с гланц сигурно. Ако очертая устните с молив и сложа червило, ще изглеждам по-голяма. А и нещо от снимките може би. По принцип изглеждам на толкова, на колкото съм  Grinning

illy, сенките са на Чикого, а гланцът на Орифлейм.

Общи условия

Активация на акаунт