Обичате ли да се гримирате - част 7

  • 12 572
  • 344
  •   1
Отговори
# 315
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Тони, голяма сладурана си. Много ти е хубав гримът определено. Лек и ненатрапчив и подчертаваш всички хубави твои черти.
Лелеле ужас. Още не сте решили. Големи шматки сте. В общи линии май се очертава зелено и лилаво или зелено и кафяво. Давайте да се преброяваме и да започваме. Mr. Green

# 316
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Тони  гримът ти е супер...

# 317
  • Мнения: 3 782
Тони, голяма сладурана си. Много ти е хубав гримът определено. Лек и ненатрапчив и подчертаваш всички хубави твои черти.
Лелеле ужас. Още не сте решили. Големи шматки сте. В общи линии май се очертава зелено и лилаво или зелено и кафяво. Давайте да се преброяваме и да започваме. Mr. Green
Ами и аз това казвам - едни от двата варианта да го хванем за ушите и да започваме. Няма за кога да отлагаме. Peace

# 318
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Аиде ке избирате....
4е докато ви гледам какви сте хубави запо4вам да придобивам комплекси... и 6те взема да се разкандардисам newsm78

# 319
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Добре давам тон за песен. Лилаво и зелено. Peace

# 320
  • Мнения: 3 782
Дани, не така Naughty, няма да се разберем. Ще участваш и ти Peace

# 321
Аз  нямам зелени цветове  Cry.Искате ли грим от снощното ми хоцкане.Ходихме на промоция на Джак Даниелс,мъжа ми ги утрепа,взе им всички награди Mr. GreenИскате ли грим а?А?

# 322
  • Мнения: 10 758
Аз  нямам зелени цветове  Cry.Искате ли грим от снощното ми хоцкане.Ходихме на промоция на Джак Даниелс,мъжа ми ги утрепа,взе им всички награди Mr. GreenИскате ли грим а?А?
Е що питаш?Много ясно, че искаме Wink

# 323
  • Мнения: 3 782
Аз  нямам зелени цветове  Cry.Искате ли грим от снощното ми хоцкане.Ходихме на промоция на Джак Даниелс,мъжа ми ги утрепа,взе им всички награди Mr. GreenИскате ли грим а?А?
Искали питане. Давай Hug

# 324
  • Мнения: 19 339
Кармен,пускай снимките,е нямам търпение.

# 325
# 326
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Страхотно е!!!!!!!!!!!!

# 327
  • Мнения: 10 758
Супер е!!!!!!!!!!
Както винаги Hug

# 328
  • Мнения: 912
Сенките ми се виждат зеленикави newsm78
Какво си слагаш на устните- червило и гланц или само цветен гланц?

# 329
  • Мнения: 3 782
Кармен, отново си супер. Какви цветове си сложила. Ето, че и по светъл грим ти отива. Свикнах да те гледам в сиво, но и така си супер. Peace

Общи условия

Активация на акаунт