ПЪРВОКЛАСНИЦИ /8/

  • 22 286
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 608
Преди малко се прибрахме от родителска. Учителката на Ванко е прекрасна.

# 31
  • софия
  • Мнения: 4 985
Преди малко се прибрахме от родителска. Учителката на Ванко е прекрасна.

ама че звучи прекрасно!

аз май успях със снимката, ама сега ще се разбере.Ето вижте ни.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=174553&photo=1

# 32
  • София
  • Мнения: 861
аз май успях със снимката, ама сега ще се разбере.Ето вижте ни.
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4027800
аз не я отварям  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 804
Ох,с това дете май ще бера ядове.Днес домашното го писахме на два етапа,защото беше много важно да си поиграе на воля на компютъра.Виждам ,че е разсеяна,явно още не може да свикне с новите задължения.По принцип е старателна ,но днес наклонените чертички ги нафраска прави.В отговор на моята забележка ревна.
#Shocked Ние сме същите. Като му направя забележка за нещо,свързано с домашното и ревне. Бил тъп,бил некадърен,никога нямал да може да се справи...  ooooh! ooooh! ooooh! Чак мъка ми става,че го тормозя.

Амели,за снимката ти ми иска парола.

# 34
  • софия
  • Мнения: 4 985
извинявам се на всички за грешката, вече го редактирах така че пак натиснете линка Embarassed

# 35
  • София
  • Мнения: 861
Тия черти чак аз ги намразих  Crossing Arms. Пък ченгелите още по-гадни. Наклона определено ни куца. Добре, че нашата учителка позволява в началото гуми  - та трием ли трием  #Crazy докато не го одобрим Tired

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 5 020
запис

# 37
  • Мнения: 804
Амели, големи сте сладури с щерките ти.  Hug
Взех тази снимка за клипа.

Е,това нещо не го разбрах. Що не вземеш да кажеш нещо по темата,а само това "запис"?

# 38
  • софия
  • Мнения: 4 985
Oooo, мила Медовинке, мерси мила...  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 6 210
Айде още една майка, която мрази чертички и въпросителни... Голямо чудо, голям зор с тия домашни!!! Аз се чувствам скапана и страшно уморена!
Обаче да ви кажа моя син какво е направил днес... Знае, че в училище се пишат оценки /принципно/, ама на него за три дена още не му били писали и познайте какво направил - ми написал си шестица, собственоръчно и съвсем самостоятелно, е вярно - на обратно, ама... шестица  Joy  Joy  Joy

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 225
И ние така - писахме трихме, писахме трихме. Е тия наклонени чертички нещо полегнаха, ама му казах че се е справил много добре, че иначе се разтройва.
Цитат
защото беше много важно да си поиграе на воля на компютъра
Аз му забранявам през учебно време да играе на компа. Нашата госпожа ни даде едни анкети, които съдържаха и въпроса кое е любимото занимание на вашето дете. Ами какво да пиша - да играе на компютър и да гледа за децата. Само за моето дете ли това са нй-любимите занимания? Sad

# 41
  • Мнения: 804
Нашата госпожа ни даде едни анкети, които съдържаха и въпроса кое е любимото занимание на вашето дете. Ами какво да пиша - да играе на компютър и да гледа за децата. Само за моето дете ли това са нй-любимите занимания? Sad
Не.  Peace И ние сме така.И двамата. ooooh! Ама при нас няма начин,каквото единия-това и другия.

Амели, как се казва малката ти щерка?Голямата разбрах,че е Дивдена,но малката...  newsm78

# 42
  • софия
  • Мнения: 4 985
И ние така - писахме трихме, писахме трихме. Е тия наклонени чертички нещо полегнаха, ама му казах че се е справил много добре, че иначе се разтройва.
Цитат
защото беше много важно да си поиграе на воля на компютъра
Аз му забранявам през учебно време да играе на компа. Нашата госпожа ни даде едни анкети, които съдържаха и въпроса кое е любимото занимание на вашето дете. Ами какво да пиша - да играе на компютър и да гледа за децата. Само за моето дете ли това са нй-любимите занимания? Sad

за съжаление това са и нашите любими занимания. Добре че ги мъкнем по планини и площадки да се залисват че иначе ще се зомбират.Аз от 2 седмици насам не им давам да играят на компа, ама вчера една приятелка дойде и развали дисциплината.Но иначе така се случи че от началото на август бяха все някъде на открито и реших да избутаме колкото може без компа...

# 43
  • софия
  • Мнения: 4 985
Малката е Лилия

# 44
  • София
  • Мнения: 1 078
Айде още една майка, която мрази чертички и въпросителни... Голямо чудо, голям зор с тия домашни!!! Аз се чувствам скапана и страшно уморена!
Обаче да ви кажа моя син какво е направил днес... Знае, че в училище се пишат оценки /принципно/, ама на него за три дена още не му били писали и познайте какво направил - ми написал си шестица, собственоръчно и съвсем самостоятелно, е вярно - на обратно, ама... шестица  Joy  Joy  Joy
Ами така де,госпожата кат' нИ сА сеща Laughing

Общи условия

Активация на акаунт