Как влизате в сауна??

  • 14 681
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 567
Гола, но седя или лежа винаги върху кърпа.

# 16
  • Мнения: 3 376
А пък в "Сексът и градът" имаше един епизод, в който 4-те героини ходиха на сауна. Еми всички бяха дибидюс, само онази най-свенливата (срам, изскочи ми името  Embarassed) беше с хавлия, щото не си харесваше бедрата...

# 17
  • Мнения: 945
Гола, като всички останали тук в Германия. Сауните дори са смесени (очаквам тук много ааа и ооо  Laughing).Идеята на сауната е горещия въzдух да достигне до кожата ти и да се иzпотиш. Ако стоиш с кърпа или бански се нагрява единствено главата ти (поне на мен не ми доставя ама никакво удовилствие)

Само че не се сяда с голо дупе на пейките а се постила кърпа под теб и то така, че нито една капчица пот да не капне отстрани.

# 18
  • Мнения: 750
С дрехите и кинтити в джоба.... rotfImbo rotfImao

# 19
Честно, никога не съм виждал мъж по бански в сауната. Някои влизат с хавлии, повечето седят върху хавлии, но всички са си голи вътре. Mr. Green

Като малък съм ходил на достатъчно спортни лагери и екскурзии, за да не ми прави никакво впечатление голотата на другите, особено пък в обща баня или нещо такова. Забелязал съм, че и с жените, които познавам е така  Hug

Верно, някои от по-дебелите или по-старите хора не са много приятна гледка  hahaha, но пък какво по-естествено и нормално от човешкото тяло? Не мисля, че трябва да се срамуваме от него.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Ако мога, бих влизала гола, с кърпа за постилане. Но повечето сауни в България са смесени и дори със специални обозначения за задължително носене на бански.

Била съм в Белгия и Германия в СПА-центрове, където си се събличаш на входа и всички се, мъже и жени си се разхождат дибидюс голи от гъдел на гъдел. И на никого не му прави впечатление, не показва любопитсво или нездрав интерес, все пак като си отишъл там, знаеш какво те очаква.

В Германия бях в един хотел, където имаше определени часове в саумната за дами (предполага се голи), а през другото време беше смесена, всеки си преценя как да я ползва.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Бански,чехли и кърпа за постилане! Peace

# 22
  • Мнения: 674
Това в Германия и Белгия с голите мъже и жени в СПА центровете заедно ми се вижда малко неприятно. На плажа и аз съм нон стоп по монокини и няма проблеми но под кръста надолу не се показвам пред чужди хора!! Naughty Naughty

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това в Германия и Белгия с голите мъже и жени в СПА центровете заедно ми се вижда малко неприятно. На плажа и аз съм нон стоп по монокини и няма проблеми но под кръста надолу не се показвам пред чужди хора!! Naughty Naughty
Това си е твое решение, но нека всеки си ходи както иска. Все пак става въпрос за сауна Peace

# 24
  • Мнения: 674
Това в Германия и Белгия с голите мъже и жени в СПА центровете заедно ми се вижда малко неприятно. На плажа и аз съм нон стоп по монокини и няма проблеми но под кръста надолу не се показвам пред чужди хора!! Naughty Naughty
Това си е твое решение, но нека всеки си ходи както иска. Все пак става въпрос за сауна Peace
Да разбира се всеки трябва да прави каквото си иска.

# 25
  • Мнения: 2 723
Влизах с бански, но от температурата скапах 2 страхотни цели бански.
Сега влизам по хавлия.
Но май не бих се шокирала ако видя гола жена в сауната Flutter

Интересно ми е как ше си лепна голия задник върху горещата пейка  Thinking
Може пък на някой да му е кеф, знам ли.

А за чехли в сауната - е тва па за пръв път го чувам  Shocked Shocked Shocked

# 26
  • Мнения: 753
с бански, до момента такава ситуация не съм имала, но звучи доста 'гадно'

# 27
смяташ голотата за нещо гадно  Shocked Shocked Shocked?

# 28
  • Мнения: 753
смяташ голотата за нещо гадно  Shocked Shocked Shocked?
ако питаш мен , не ....извини ме но малко ми е странно с непознати в сауна по без нищо....а и никъде не съм видяла знак че е позволено,
виж ако беше нещо сехи и шоколадово едва ли щях да 'мрънкам'

# 29
  • Мнения: 0
Влизам с голяма хавлия на която лягам гола.Затварям очи и релаксирам.Все пак за това сам отишла а не да оглеждам другите присъствати дали са голи или облечени.Освен това тук повечето сауни  са   регламентирани kaто"Тextilien frei",което ознава,че  посетителите са без бански и по този начин  всеки решава за себе си преди да отиде дали може да понесе толкова голота или не.

Общи условия

Активация на акаунт