Декупаж (салфетна техника)- 8

  • 33 895
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 440
ОхооГенико ти вече си се подготвила за коледния базар,браво   bouquet а ние още не сме почнали.Все си викам че има време ама после май ще ми дойде нанагорно Thinking
Дива нова саксийката ти е много нежна и ефирна  love001-то и аз чалъма го хващам все накрая hahaha
Беладона чак не мога да повярвам,че с такива подръчни материали си създала такава красота-релефа страшно ме впечатли  thumbsup newsm51
Къдричке много оригинален телефон,да ти е честит  bouquet.Преди време и моя тел.дъщеря ми беше го изподраскала/дадох и`го да го ползва,а беше съвсем нов/ и аз го направих с леопардов варак,но тъй като е Самсунг с капак след време почна да се бели-ползвах го няколко месеца и после го изчистих.Жалко че не се сетих да го снимам.Мишката ми я боядисах пепелно розова и изрисувах цветя,но днес-утре все не сварих да я лакирам и вече започна тук таме да се бели.
А вазата нищо особено не съм правила-това са 2 перящи салфетки под формата на цвете,много тънки и ефирни.Залепиха се страшно лесно без гънчица.Подсилих само златното и напуках с мозаечно кракле,долу напуках със златен спайдър и обкантих .Чак такива отзиви не очаквах/може би окото ми свикна да я вижда 2 седмици щото междувременно правих др.неща,та вече не ми правеше впечатление/Благодаря на всички Hug

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Ето ме и мен,все още покашляща,но вече по-добре newsm68
Благодаря ви много за пожеланията ,определено ми помогнахте с тях Hug

Саксийката на Belladona е страхотна newsm51,не мога да повярвам,че това е декупаж.Много искам,ама не знам дали мога да се справя с този 3Д ефект newsm78
 diva nova,а твоята саксия е много стилна и изчистена  bouquetСпоред мен си се справила много добре за първи опит.Ти да можеше да видиш моите  hahaha ,затова толкова уважавам краклето,скрива ми всички грешки.

 kadrokoska,станал ти е много оригинален телефона newsm10

 geniko,много ми харесаха произведенията ти  bouquet,май наистина трябва да почваме да правим коледните стоки.

# 77
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Къдрокоске, страшен телефон - само ти ще имаш такъв  Mr. Green !
И аз се присетих за Коледа с творбите на geniko  Tired , но още май не ми се захваща още с тези зимни истории  Confused, някак си ми е лятно още. Винаги ми се е искало и аз да си направя банята и тоалетната с морски мотиви   bouquet .
valary , от кога чакаме този куфар да го видим  Laughing ?!
И имаш салфатеки при мен да ти давам

Беладона чак не мога да повярвам,че с такива подръчни материали си създала такава красота-релефа страшно ме впечатли  thumbsup newsm51

 Blush  Embarassed

Саксийката на Belladona е страхотна newsm51,не мога да повярвам,че това е декупаж.Много искам,ама не знам дали мога да се справя с този 3Д ефект newsm78

Я не се подценявай, ами пробвай - не е толкова трудно - хубавото тук е, че тестото съхне бавно и можеш и на другия ден да дообработваш по-фините неща. Ей, и да оздравяваш  Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 167
момичета , аз съм все още без снимки във форума но продължавам да творя и опитвам нови неща! снощи се рових из руските сайтове и открих една техника за напукване  която веднага опитах- получи се.
 става въпрос за напукване без да се използва степ 1 ,2 или желатин.
 Разбърках  ц-200 неразредено с акрилна боя и грундирах едно бурканче просто така за опит, след като почти изсъхна - казвам почти защото още лепнеше разредих акрилна боя с вода и нанесах откоре, и нали съм нетърпелива суших със сушоара такива дълбоки напуквания се получават ,че просто нямам думи.

# 79
  • Мнения: 511
Много благодаря, момичета за милите думи   bouquet  bouquet  bouquet
Още повече се ентусиазирам!
Някой знае ли къде в Пловдив мога да си купя специално лепило за стъкло и порцелан?
Искам да си започна купата  и чашки за чай.
Днес ще снимам малко салфетки и ще пусна.

# 80
  • Мнения: 440
Беладона,Джулис къде ви изчезнаха аватарите бе момичета newsm78 -много е скучно тъй празно квадратче,или само на мен не ми излизат,а
Рия радвам се че си по-добре-снощи тъкмо си мислех дали си се подобрила и днес щях да питам ама ти си ме изпреварила-най доброто лекарство-положителната мотивация и морална подкрепа Hug.Между другото вчера пратих от твоите салфетки на Джули-раздавам ги поголовно и безотговорно на всички декупажисти да знайш Mr. Green,пък като се оправиш ела си вземи твоите от Фанси
ккаатт браво за откритието,като закъсаме с материалите така ще процедираме/но това май ще действа само при напукване с контрастна боя/.Една птичка ми каза че скоро ще имаш  smile3509 и ще ни покажеш вече творенията си Wink и СТЕПа ти идва  moresmile

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Писах, писах и спря тока нараво  #2gunfire
Пускам малко снимки и от мен- на края на албума

Чинията с гроздето ми се вижда малко "гола" вие какво мислите?
Чашата не е довършена- още се чудя какво да я направя от вън
Чаиника не ме вдъхновява особенно но като за проба става
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=130412

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Завърших я
кутията и пак

Искам да похваля Julis и сръчната и малка помощничка за страхотния сервиз smile3501

madlena, пу първа!Чинията е шест  Hands Thumbsup,не стои гола,но ако искаш разхвърли още малко зрънца грозде в средата.А чашата много ми хареса,какво ще и довършваш? newsm78

Mirage,
Рия радвам се че си по-добре-снощи тъкмо си мислех дали си се подобрила и днес щях да питам ама ти си ме изпреварила-най доброто лекарство-положителната мотивация и морална подкрепа Hug.
абсолютно съм съгласна,да не говорим,че и имах нужда от такава  smile3521
За салфетките от Фансито не съм забравила,ще дойда да си ги взема,а за раздаването  им newsm10 , сме се разбрали отдавна.


kkaatt,много интересен опит.

# 83
  • Мнения: 1 408
Ria, и аз снощи си мислех дали си се оправила. Радвам се, че вече си добре! Hug
А кутията ти е направо върха! newsm74 Разкажи как я направи! Praynig

madlena, много ми харесва чинията Heart Eyes Присъединявам се към ria, че можеш да разхвърляш едно-две зрънца още, ако ти се струва "гола".Но според мен и така е добре thumbsup А чашата е много интересна и оригинална coolcool  Чайника...не си го снимала май добре...И да ви се оплача, на мен ми конфискуваха фотоапарата за известно време Cry , защото не съм можела и без това да го използвам SadИмам две неща за показване, но си ги стискам, щото после какво ще показвам Crossing Arms /то и на фона на тия красоти, които се сипят като от рог на изобилието.../ Та, момичета, внимавайте със снимките, да не ви вземат и вашите фотоапарати! Joy
Аз снощи направих една купичка, която я трансформирах в поставка за свещ за коледния базар...Вие какви неща мислите да правите? Моята идея е да направя повече, но по-лесни неща...Кажете така ли да продължавам или да наблегна на качеството/доколкото мога де/

# 84
  • София
  • Мнения: 316
ria,суперска кутия.  bouquet
Момичета,аз просто си закупих коледни салфетки ,затова са ми такива нещата.Сега творя едни великденски неща.Кажете как ще си разменяме салфетки?
madlena,чинийката си е съвсем завършена и е чудесна.Чайникът е сладурест,а за чашата ще е интересно да я разкрасиш и отвън.

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Тези дни само ви разглеждам и се радвам на красотите които сте създали.
Belladona и diva nova са създали чудни саксии  bouquet
Телефона на къдрокоска е супер оригинален, на geniko нещата също.
В кутията на ria ми останаха очите Shocked
Мадлена, може би още малко зърна в центъра на чинията, а чашата е много интересна - как  направи фона Praynig
И да не звуча като учителка, която прави разбор да покажа подложките за чаши, които допълват подаръка за приятелката ми

# 86
  • Мнения: 278
Много благодаря, момичета за милите думи   bouquet  bouquet  bouquet
Още повече се ентусиазирам!
Някой знае ли къде в Пловдив мога да си купя специално лепило за стъкло и порцелан?

По улицата, която тръгва от Римския стадион нагоре към стария град. Съвсем в началото, където  има кръстовище в ляво е магазин Д'Али. Продават всякакви материали за художници. Все се каня да отида за да си купя и аз материали за стъкло и порцелан и все не стига времето....Не знам дали ме разбра. Малко криво обясних като че Embarassed

# 87
  • Мнения: 972
Най-накрая и аз да се наканя да пиша.  Blush
Мойто момиченце се оправи и от вчера е на детска градина. Вчера правихме прощъпулник на малкия  Mr. Green То декупажа си е болест - та върху питката приложих нещо подобно  Mr. Green Не съм лепила салфетка  Joy да не си помислите нещо. Ама си изрязах две стъпчици от тънко тесто и ги лепнах отгоре с белтък  Whistling
Ето ги и мойте три столчета за движението на българските майки. В последния момент ми дойде идеята да им сложа логото на движението.
Тук може да ги видите всяко по отделно.
Тази седмица чакам да ми изпратят шишета - от едно времешните бирени с тапа и метална закопчалка за да почна и аз да се позготвям за коледния базар. Шишетата са 30 броя, ако някой има желание да свирка ще му дам шишета.
Беладона - саксията ти ми събра очите  Shocked невероятна е.
Някой беше покзал саксия с макове - много нежно и ефектно  Heart Eyes (много ми харесват маковете, ама все като видя салфетка не ми харесва, еми не е като вашите  smile3516 Все ми се струва бледа ... )
За стъклените неща - на мен са ми слабост  Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 167
Мираж,благодаря за всичко! да права си става само с контрастна боя обаче стават едни пукнатини  все едно градушка е падала  smile3521 .

# 89
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Wel, ще падна от смях.  Joy Joy Joy Днес трябва да са при теб шишетата и Румен да отива да ги взема.  Mr. Green Не са от бира, а от лимонада.  Wink Аз ги изпратих за коледния базар, за да помогна и аз с нещо, но въобще не знаех, че идват при теб и, че ти ще се занимаваш с рисуването им.  Wink Хммм, аз ти изпращам 30, пък те направи колкото можеш, а другите за Великденския.  Wink Hug Столчетата са шестица! Поздравления! Hug
Мацки, мерси на всички за похвалите по моя телефон.  Wink Hug
Риа, кутията ти е повече от фантастична! Обожавам индийските мотиви!  Heart Eyes Hug
Мадлена, чашата особено много ми хареса! Хич не я дооправяй, супер си е!  Wink Чинията си е ок така, според мен! Чайника...липсва му нещо, ама какво ли... newsm78  Може би трабва да направиш контур /на отвора/, за да изглежда завършен!  Laughing Hug
Генико, хубави са ти всички неща!  Hug
Фанси, сега съвсем ще я закъсаме със снимките. То поне преди се упражнявахме малко, пък сега без фото...  Mr. Green Нашето нали е полусчупено никой не го иска, освен ако не го тикаме в ръцете на хората. Хаххахахха

Днес имаме празник на град и всичко е придружено с много балони, сергии, шекерени пръчки, музика, танци, та е весело, най-вече за малкия.  Wink Довечера ще има и концерт, та си имаме забавления.  Wink  bouquet

Хубав ден!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт