Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е лигнин и защо го купувате?
Какви са детските седалки за кола и какви са препоръките за тях?
Какви са препоръките за обличане на бебета и какви комплекти за обличане се препоръчват?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е лигнин и защо го купувате?
-
Какви са детските седалки за кола и какви са препоръките за тях?
Детските седалки за кола са устройства, предназначени да осигурят безопасност на децата по време на пътуване с автомобил. Те трябва да бъдат монтирани в посока обратна на движението на задната седалка и да се използват докато детето достигне тегло от около 10 кг или когато краката му вече не опират в седалката. След това могат да се използват по-големи столчета, които могат да се използват и за малки деца. Важно е да следвате инструкциите на производителя и да изберете подходящия модел въз основа на възрастта и теглото на детето.
-
Какви са препоръките за обличане на бебета и какви комплекти за обличане се препоръчват?
За обличане на бебета се препоръчва да изберете комплекти, които включват удобни и подходящи дрехи като бебешки гащеризончета, ританки, чорапки и други артикули. От съществено значение е да вземете предвид времето и сезона. Освен това комплектите за обличане могат да включват допълнителни аксесоари като бебешки чувалчета или дрехи за различни поводи.
-
Какви са препоръките за избор на чорапи по време на бременност?
-
Какво е Infacoл и как да го получа?


А от миенето на чинии получавам контракции.
.видях, че хората купуват значителни количества памперси точно докато бях, но и това не проверих, че не ми е на дневен ред
/, аз в такова положение една чиния нямаше да измия
абе, не знам и аз-мен ме е обхванала една мания и само лъскам като се прибера.щом мия всяка неделя прозорците...ама, ще ми мине сигурно
Играмките из цялата къща вечер мъжо с Таня нареждат в детската. Обаче пера като за световно - опитвам се да махна ношния памперс и почти няма суха нощ все още - то одеала ли не пера, то чаршафи, пижами...по 2 перални на ден ... сега с това лошо време трябва да проскам в стаята, че то иначе няма съхнене. 

Сори за спама,отплеснах се малко 
, а сега лек ден на всички.
От няколко вечери вече не мога да спя - постоянно се будя посред нощ абсолютно наспана, обикалям като луда, гладна, жадна и после към 6 часа заспивам пак. И пръсците започнаха да ми се схващат зверски - снощи направо виех от болка...