За Фърбитата

  • 3 621
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Имаше тема за Фърбита и много се запалих да взема на Дария, още повече, че помня преди години племениците ми имаха такава играчка и беше много забавна. Най-после намерих Фърби в магазина до нас, но продавачката каза, че той не говори, т.е.говори само на фърбешки. Моля ви ,ако имате подобна играчка пишете как беше при вас-детето ли я научи да говори и от къде точно си го взехте. Мерси!  bouquet

Миналата година мъжът ми я донесе на Гери от Белгия. Била е към 30 и няколко евро. Говори на dutch Crazy Плаче, пръцка Mr. Green, оригва се, смее се като го гъделичкаш и още руги, но Гери все още не се е заела с обучението му Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 839
А обучението как става?

# 17
  • Мнения: 22 924
ООоо и такива играчки ли имало????Пак съм назад .А на момчетата интересно ли им е подобно занимание?

# 18
  • София
  • Мнения: 15 222
Ние пък имаме 3-4 фърбита от Макдоналдс. За първи път чувам, че фърбито трябвало да прави разни неща.  ooooh!
В Марсел срещу Кино "Арена" се продават някакви, но изобщо не съм ги заглеждала. Иво всеки път отбелязва, че и той има такива и ги подминаваме.
Не знам дали могат да бъдат обучавани.....

# 19
  • Мнения: 1 100
Като малка, преди около 5-6 години много исках фърби. Имаше ги в метро за около 100 лв, но майка ми каза, че е глупост. Е, аз не съм на това мнение, но...  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 100
Иххх, че ме запалихте ама. Сега ще трябва да пусна мухата на брат ми, та да поврънка нашите.  Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 2 839
Хайде де ... в какво се изразява обучението?

# 22
  • Мнения: 306
Преди време ги имаше в Хепиленд на бул."Черни връх"47.Но бяха изцяло пластмасови.Танцуваха,движеха се и повтаряха нещо от сорта"блеро-блеро",а като им повишиш тон  съскаха и присвиваха очи,бяха по 20или 30лв.,но дъщеря ми тогава беше малка и не го взех.Не съм ходила отдавна в този магазин,не знам дали ги има още.

# 23
  • Мнения: 963
В "Марсел"-ите има Фърбита - по витрините съм виждала едни мънички, може да имат и големи инак.
За обучението нищо не знам и аз, разкажете малко, де!  Praynig

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Това на племенниците ми беше голямо около 50см, изразяваше емоции - плачеше, смееше се, съскаше, бърбореше нещо. Обучението му се изразяваше в двадесет думи, които запомни в контактите с децата - на български. Когато беше възбуден (при силен шум, викове) козината му настръхваше и махаше с ръчички/крилца (не зная какво е точно). Много забавен беше, нещо като тамагочи, наистина, но можеше да се гушка за разлика от тамагочито. Живя доста дълго, не зная какво стана с него след като децата пораснаха - трябва да попитам. Магазинът, в който видях такова е "Рая" на ул.Цимерман, но най-вероятно и в другите и магазини има.

# 25
  • Мнения: 24 467
И аз се запалих, не сме ползвали до сега, но определено бих взела, ако е интересно и не е само поредната плюшена играчка. На какво може да го научи човек, как става обучението и колко е голямо това нещо?

# 26
  • София
  • Мнения: 15 222
Фърбитата в "Марсел" са прекалено мънички. Май са толкова фърбита, колкото и тези от Макдоналдс.  Confused

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 388
И аз се запалих, не сме ползвали до сега, но определено бих взела, ако е интересно и не е само поредната плюшена играчка. На какво може да го научи човек, как става обучението и колко е голямо това нещо?
Голямо е около 50см, обучението става като му говориш - както малко дете учиш да говори.

# 28
  • Мнения: 24 467
А на практика това чудо наизустява /т.е. повтаря/ думите, които си му казал ли? Нещо такова си представям.
А как и защо "умира"? Предполагам не е като една от онези японски джаджи, тамагочитата.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Да, запаметява (поне това, което съм виждала) думите, които най-често му повтаряш, но капацитета му е ограничен - двадесетина думички. Не знам обаче дали "умира".

Общи условия

Активация на акаунт