На каква фигура отива къса коса?

  • 4 999
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Не знам дали фигурата има такова касателство за прическата, както самото лице. Аз също съм висока, но късата ми коса ми отива много и аз много се харесвам. До сега никога не съм била с толкова къса коса. Рискувах като се подстригах и не съжалявам  Wink

Подстригала си се! Колко късо? Не знаех, а албума ти не ми се отваря.. Confused Или е от скапания ми компютър, или от интернета. Tired

# 16
  • Варна
  • Мнения: 563
Според мен кьсата коса отива на стегната фигура, не мисля, че е добьр избор за по-пьлни жени...

и аз така мисля  Peace

# 17
  • Мнения: 126
Според мен не на всяко лице би отивало къса коса.А и не смятам късата коса за женствена...въпреки,че сега нещо много навлиза на мода Thinking
Аз не бих си скъсила косата и с мм само защото е било модерно Naughty ooooh!
Въпреки ,че повечето го правят ,за да са в крак с модните тенденции,а вместо това стават обект на подигравки и на присех..... Mr. Green Mr. Green

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 225
Моите наблюдения са,че късата коса стои най-добре на миньончета.Вижте Гала-според мен много и отива тази прическа!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 563
Според мен не на всяко лице би отивало къса коса.А и не смятам късата коса за женствена...въпреки,че сега нещо много навлиза на мода Thinking
Аз не бих си скъсила косата и с мм само защото е било модерно Naughty ooooh!
Въпреки ,че повечето го правят ,за да са в крак с модните тенденции,а вместо това стават обект на подигравки и на присех..... Mr. Green Mr. Green


ооо и аз така  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт