Ендометриоза - медикаменти за лечение в чужбина?

  • 11 936
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Kia, странични ефекти от Проверата имаше и в общи линии приличат на тези от Диферелина. Най-вече усещах (и все още има остатъчен ефект  Close) страхотни и непредсказуеми пристъпи на раздразнителност, слабост и отпадналост, болки в ставите и мускулите. А първия месец имах всеки ден Т около 37,5. Но най най най най-гнусният ефект на това нещо е, че много бавно се елиминира от организма  #2gunfire Вече минаха точно 6 месеца откак ми сложиха инжекцията, а организмът е все още блокиран. Стискайте ми палци скоро с доктора да успеем да преборим остатъчния ефект  Praynig

Забравих да кажа, че цената на Депо Проверата е изключително ниска в сравнение с тази на Диферелина и Золадекса - около 2 евро кутийката с 2 ампули! Всъщност, когато избирахме лекарството нямах идея, че е толкова евтино. Просто показах на д-р Стаменов, че не ми се нрави идеята за 6м Диферелин или Золадекс, и той ми предложи алтернативни варианти.

# 16
# 17
  • Мнения: 99
Скоро говорих с гинеколог, който работи във Виена и му зададох същия въпрос. Трябваше да съм спокойна, че лечението ми със Золадекс е било правилно. Той го потвърди. Не ми каза нищо ново.

Общи условия

Активация на акаунт