Главоболие, високо кръвно и сърцебиене в края на 9-тия месец

  • 3 713
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 306
надявам се да си родила вече и дано да прочетеш това след като сте се прибрали и всичко е наред,аз вдигах кръвно горе долу толкова оказа се че дъщеря ми се беше изходила притисната от пъпната връв и се беше нагълтала с собствените си фекалии,ако ме беха забавили още малко нямаше да ни има и двете след раждането дъщеря ми беше в доста сериозно положение,слава богу всичко се оправи така че високото кръвно е признак за някъкъв проблем естествено не задължително като моя НО Е ПРОЛЕМ И ТО НЕ МАЛОВАЖЕН не искам да плаша никои забравих да кажа че аз също имах 130-140 горна и се чувствах ужасно

# 16
  • Мнения: 3 116
Ваня, обади се миличка като се прибереш да кажеш какво става  Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 6 259
Ваня, обади се миличка като се прибереш да кажеш какво става  Heart Eyes
Тук съм. Heart Eyes Оказа се фалшива тревога, долната ми граница беше 60. Странна работа, де.newsm78 (Пих чай мента преди това, ама дали той толкова е повлиял. Thinking) Направихме запис на тонове - много добри казаха. И така, пак чакаме всичко да тръгне нормално.

Много благодарско, момичета!  love001

# 18
  • Мнения: 254
Ей, много се радвам, че всичко е ОК! Party ПОжелавам така до края на бременността, а после още по-добре! Grinning

# 19
  • Мнения: 306
Чудесно!
Значи по-добре да не ни четеш постингите:-)))))
Успех и леко раждане Hug

# 20
  • Мнения: 3 116
Ваня, много се радвам че всичко е наред  Hug

Хайде до няколко дни и с бебче да се похвалиш  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 6 259
Мерси! Hug Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Само един лек има за теб:  baby_neutral  Laughing

Не бой се. Кръвното ти е такова, че да те кара да се чувстваш като парцал, но не може да навреди на теб или на бебчо. Аз първите 3 месеца така ги карах... При нормален пулс 52 бях с 72, ама не е опасно.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 259
Мда, май е точно така - за мен височко, но иначе в норма. Пък може наистина да има някаква връзка с промяна на времето, знам ли? Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 306
много се радвам щом тоновете са наред значи всичко е ок успех

# 25
  • София
  • Мнения: 6 259
Ваня, много се радвам че всичко е наред  Hug

Хайде до няколко дни и с бебче да се похвалиш  Hug
Ами ето да се похваля. Party
В понеделник в 12:30 на обяд родих момченце - Данаил 3.900кг/51см. Родих нормално, проблеми с кръвното нямаше. Simple Smile Т.е. като ме приеха беше 120/85 или 125/80 (не помня точно), което е за мен е височко, но не го отчетоха като проблем изобщо. Днес ни изписаха и вече сме си в къщи. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 116
Ваня, много се радвам че всичко е наред  Hug

Хайде до няколко дни и с бебче да се похвалиш  Hug
Ами ето да се похваля. Party
В понеделник в 12:30 на обяд родих момченце - Данаил 3.900кг/51см. Родих нормално, проблеми с кръвното нямаше. Simple Smile Т.е. като ме приеха беше 120/85 или 125/80 (не помня точно), което е за мен е височко, но не го отчетоха като проблем изобщо. Днес ни изписаха и вече сме си в къщи. Simple Smile

Да ти е живо и здраво голямото момче Hug Hug Hug Ах, каква изненада, страхотна новина  Hug
Да го нацункаш бебока,а на теб бързо възстановяване  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 6 259
Мерси!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт