Среднощен тормоз по телефона.

  • 1 972
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 577
Да, много е удобно да имаш стационарен телефон , който помни входящите обаждания, дори да не си отговорил, помни номера, който е звънял. Не са скъпи тези телефони.
Аз имах такъв случай. Един мъж в продължение на месеци ме тормозеше. Звънеше ми и затваряше на мобилния, същото и на домашния,тогава нямах още телефон, който да помни номерата.
Направо се бях побъркала. По мобилния азбрах кой е , но когато и да се опитвам да го набера, за да говоря с него и да се изясним той затваряше или въобще никога не ми отваряше телефона.
Така до момента, в който един ден се обърка и ми звънна на мобилния от домашен телефон, който се оказа - служебния  му. Така го открих и говорих с него, голям скандал стана - заплаших го, спря, но доста страх беше, че може да ме следи и да ми направи нещо. Защоото с месеци не се отказа...

# 16
  • Мнения: 589
Как така ви се изписват всички телефони?
Може някой да ви звъни от хенди и да не
се види номерът. Тук моят стационарен не
се вижда също. Просто при сключване на
договора може да избереш, дали да бъде
изписван целият номер, част от него, или
пък да бъде скрит. Така ли е и в България?
В България номерата се показват.Специално трябва да поискаш да не се показва номерът ти.А сега са измислили и още по-голяма идиотщина-ако някой ме е търсил,докато съм била извън обхват или с изключен телефон,след като вляза в мрежата въпросният някой получава смс,че вече съм достъпна!Това си е чист шпионаж #Cussing out

# 17
  • Мнения: 560
Почти съм сигурна гласовете им са тийнеджърски. А и говорят за любов ,бременност и т.н.Номерът ми е от LOOP И ВСИЧКИ /предимно деца/ говорят безплатно.
Всички сме били деца и сме правили простотии  newsm78
Но повярвайте ми посреднощ , точно когато съм се отпуснала в блажен сън след цялото тичане през деня и някаква пикла/пикльо да ме разиграва Бога ми................ #2gunfire
Оффф,дай им моя номер и им кажи,че след 3 съм на линия.И без това ме хващат нервите и не мога да спя-поне да си оратя с някой.

Общи условия

Активация на акаунт