Споделете 22 - Няма да чета назад, тук мирише ми на чат

  • 25 266
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 840
Бу, освен ако офисът не е твой, напускай работното си място и протестирай.
Ако трябва някаква петиция да спретнем против синоптичната обстановка, казвай!!!

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бу, предлагам да изхвърлим майстора от покрива с главата надолу.
Да знае за другия път, че на синоптиците трябва да се вярва.
Абе, мани... дойдоха синовете му да покрият с найлон - поне да не вали повече, то че ще се отцежда още сума ти време проникналата вода, е ясно. Баща си, казаха, забравили вкъщи - това, като им скокнахме с майка. Как бе, да ге, на отсрещния покрив циганите, дето сменят керемиди, вчера се сетиха да завият?
А нашите - йок. Майка ми и тя му казала вчера - тъкмо си бил тръгнал, няма нищо, спокойно, няма да вали...

Бу, освен ако офисът не е твой, напускай работното си място и протестирай.
Ако трябва някаква петиция да спретнем против синоптичната обстановка, казвай!!!
Наш е Confused Макар че ако продължи да вали вътре все така, ще трябва да евакуирам компютъра и себе си.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Бу, евакуирай се. Взимай Мая и елате на гости Simple Smile У нас не вали, имам здрав покрив и два етажа над мен Simple Smile

# 18
  • Мнения: 25 620
Наш е Confused Макар че ако продължи да вали вътре все така, ще трябва да евакуирам компютъра и себе си.

Мдам. Крайно време е да се евакуираш вкъщи. Кеф ти на дивана пред телевизора, кеф ти в леглото с книжка. Може и с компания.
В такова време нищо друго не си струва да се прави.  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Сутринта гледах Мартин Заимов.
Хубав мъж, хубава усмивка.
Направо бивам изкушена.

Ахъм...
Ако може изобщо да не отваря уста да говори...само да го гледа човек...

# 20
  • Мнения: 6 206
Абе, мани... дойдоха синовете му да покрият с найлон - поне да не вали повече, то че ще се отцежда още сума ти време проникналата вода, е ясно. Баща си, казаха, забравили вкъщи - това, като им скокнахме с майка. Как бе, да ге, на отсрещния покрив циганите, дето сменят керемиди, вчера се сетиха да завият?
А нашите - йок. Майка ми и тя му казала вчера - тъкмо си бил тръгнал, няма нищо, спокойно, няма да вали...


И аз като него, в два часа се смеех на прогнозата, в 18 децата сладко си ядяха пицата и в 18:10 по спешност евакуирахме масата и пяхме HB вътре.

# 21
  • Мнения: 4 406
споделям, че шефа ми дължи 5 лева- платих дребен служебен разход- и 2 пъти му напомних, а той се прави на луд... другата седмица как ще ми даде заплата, като днес му свидят 5 лева????

# 22
  • Мнения: 9 903
споделям ви прогноза за времето:
http://weather.yahoo.com/forecast/BUXX0005_c.html

# 23
  • Мнения: 488
Отивам, стискайте ми палци.
Панаира и аз го мразя, Танич! Искам и аз у вас на гости докато мине, ще бъде ужасно със сигурност.

Бу, поне вече не мирише, сиганите са изкъпани от дъжда  Mr. Green

И мойта кола е чиста и бяла  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 533

Бу, поне вече не мирише, сиганите са изкъпани от дъжда  Mr. Green


 hahaha Хубава шегичка. Циганин, навлажнен от дъжда. Ухае на сланина на скара.

Мяу, стискам. Да не забравиш после да кажеш защо.

# 25
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Времето противно на всичко и всички ми действа странно уютно тудей  Rolling Eyes

hahaha Хубава шегичка. Циганин, навлажнен от дъжда. Ухае на сланина на скара.
По-скоро на мокри кокошки  Sick

# 26
  • Мнения: 516
Много, ама много ми е студено. Овила съм се в един червен шал и приличам на руска мамашка. Мозъкът ми замръзнал и отказва да функционира.

# 27
  • Мнения: 3 405
Aз съм боса и по къс ръкав, и къси гащи.

# 28
  • Мнения: 1 080
Видях Владо Кузов до една детска градина .Записах се на езиков курс в ИЧС .

# 29
  • Мнения: 516
Aз съм боса и по къс ръкав, и къси гащи.
Ти не си у ред!!!

Общи условия

Активация на акаунт