Споделете 22 - Няма да чета назад, тук мирише ми на чат

  • 25 344
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 442
окоча, колко на час? на ден?
голямата вече трети ден е с мен на работа. скучно й е, ама какво да се прави.

# 1 021
  • Мнения: 2 891
11 кинта. Ако са повече дните - 9. Храна от частна детска кухня. Оферта е. ПО-добре от подмятане по колите.

# 1 022
  • Мнения: 25 808
Улф, и какво ще стане като започне да сондира и се натъкне на римската стена?

Ми сигурно голямо копане ще настане!  Joy
Израсла съм върху една такава стена. Съсед разказваше как навремето баща му видял голям зор, докато разбие огромните каменни блокове, за да направи основи на къщата си. Синът се скъсваше да се смее, докато го разказва.
Моите баща и дядо излязоха по-умни. Когато строиха гаража, щом стигнаха до стената, го направиха леко по диагонал, за да не се борят със зида.
По-умният отстъпва, ама накрая остава вечният.  Thinking

Волф, какво ще търси софиЕнецът? Нефт, вода или златото на Вълчан войвода?

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 11:38 от Как`Сийка

# 1 023
  • Мнения: 4 406
Споделям, че касиерките на ОББ клона на Александровска в Русе са безкрайно мили с мен. Чак ми иде да ги похваля пред шефа им.
имат вътрешен правилник , задължаващ ги да се усмихват и да са любезни... ако споделиш, че не са- следва глобичка и предупреждение....
искам навсякъде да има такъв правилник!!!

# 1 024
  • Мнения: 25 808
имат вътрешен правилник , задължаващ ги да се усмихват и да са любезни... ако споделиш, че не са- следва глобичка и предупреждение....
искам навсякъде да има такъв правилник!!!

Особено в държавните учреждения!  smile3521

# 1 025
  • Мнения: 516
Споделям, че касиерките на ОББ клона на Александровска в Русе са безкрайно мили с мен. Чак ми иде да ги похваля пред шефа им.
имат вътрешен правилник , задължаващ ги да се усмихват и да са любезни... ако споделиш, че не са- следва глобичка и предупреждение....
искам навсякъде да има такъв правилник!!!
Не, Буми. Не е просто служебна любезност. Личи им, че ме харесват. Мили са и грижовни като майчици. Те са и трите на възраст там.

# 1 026
  • Мнения: 4 586

Нищо не търси софианецът, от едната страна е фирма "Биовет", от другата мръсен канал. Софианецът ще му платят, ако пробие отвор с диаметър 60 см, напречно на пътя, на дълбочина 2м. Пътят е част от републиканската пътна мрежа и разкопаването му е немислимо.

# 1 027
  • Мнения: 4 406
[
аз вчера бях така. и за да си го начукам хубаво, отидох на едно откриване на салон за красота /бях поканена/, а там заварих някакъв панаир на суетата. смотолевих някакви поздравления и изхвърчах като тапа.

не разбрах кое те притесни- да не мислиш, че е лесно в 4 следобед да се докараш във вечерен тоалет и да се хилиш мазно на хора, които не познаваш, но понеже сте облечени по еднакъв дрескод, значи сте от една порода???
п.с. изпусна много- хапките бяха страхотни! ако ми се ядеше сладко, можеше и за тортата да остана... даже не ми пукаше, че обувките ми струват колкото половината брошка на една от гостенките... Mr. Green

# 1 028
  • Мнения: 442
при нас има харта на клиента на видно място. има анкета за клиентите, с въпроси за качеството на обслужването - всеки може да си я попълни и да я пусне в поставената за целта на видно място пощенска кутия....
инак, всичко си е постарому.

# 1 029
  • Мнения: 442
не разбрах кое те притесни- да не мислиш, че е лесно в 4 следобед да се докараш във вечерен тоалет и да се хилиш мазно на хора, които не познаваш, но понеже сте облечени по еднакъв дрескод, значи сте от една порода???
п.с. изпусна много- хапките бяха страхотни! ако ми се ядеше сладко, можеше и за тортата да остана... даже не ми пукаше, че обувките ми струват колкото половината брошка на една от гостенките... Mr. Green

не знам бе, човек! такъв ден ми беше. а и не знаех, че ще ходя на откриването  Mr. Green и не е лесно, знам. карай... вече ще знам и ще се крия по празниците у дома.
п.п. и хич не ме блазнеха хапките, още повече пък тортата. ако бях в прилично здраве, бих се докопала до най-близката бутилка концентрат в този момент.

# 1 030
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
окоча, колко на час? на ден?
голямата вече трети ден е с мен на работа. скучно й е, ама какво да се прави.

Амчи вие на края на месеца две заплати трябва да вземете. Mr. Green

# 1 031
  • Мнения: 488
Привет вам, дорогие. Имам за споделяне, обаче още не е много ясно, та май утре ще се престраша.

Пътува ми се някъде...

# 1 032
  • Мнения: 442
да, трябва!
детенцето си умира да помага /в случая/. разнася на секретарката кореспонденцията по стаите. десетки кочани разрешителни чакат да бъдат подпечатни. днес отиде да помоли да й дадат да го направи, обаче един колега и една колежка не могат да се разберат чие задължение е това и никой не й възложи работата. а то толкова се надяваше. Sad

# 1 033
  • Мнения: 6 029
Споделям, че темата на Ксения е голям купон. Отдавна не съм се хилила така.

# 1 034
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852
Привет вам, дорогие. Имам за споделяне, обаче още не е много ясно, та май утре ще се престраша.
Бременна? Нова работа? Печалба от тотото?

Братчедката Фроска ми каза нещо, дето ме смрази... от групата на детето й едно момченце починало. Баща му ударил спирачка да не падне в една дупка, детето полита напред и си чупи врата... Пазете си децата. Извинете, че ви натоварих.

Общи условия

Активация на акаунт