Флиртувате ли със съфорумки?

  • 2 418
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 613
Ох, успокоих се, помислих, че поименно трябва да си казвам с кой флиртувам...


Хохохо, ти на свалките на ЛС флирт ли му викаш?  Mr. Green

ПП Барабалекс, не съм от тях!  Peace

# 16
  • Мнения: 5 468
Подмазвам се на тези, които имат повече публикации от мен. Карат ме да се чувствам изостанала и не в крак с форума. Подмазвам се на всички, като цяло, защото може някой ден да имам файда от някой Mr. Green.
За флирт - то няма с кой да се флиртува. Ужасна суша е откъм мъже... и поради липса на такива, накрая току прибягнеш до СопраноMr. Green.

# 17
  • Мнения: 2 401
Нито ми се мазнят,нито аз се подмазвам.И аз се притесних,че трябва да изкажа с кого флиртувам.

Е точно ти пък си една от тези, които най-много баданарки отнасят  Laughing да се чуди човек защо  Laughing .. недей да скромничиш.

# 18
  • Мнения: 3 423
Подмазвам се на Бу и Реза по обясними причини.
Флиртувам с Хамелеона и Стоян, щото ме кефят.

# 19
  • Мнения: 2 161
Нито ми се мазнят,нито аз се подмазвам.И аз се притесних,че трябва да изкажа с кого флиртувам.

Е точно ти пък си една от тези, които най-много баданарки отнасят  Laughing да се чуди човек защо  Laughing .. недей да скромничиш.
Ако баданарка означава подмазване,не мисля,че си права.Не съм от народните любимци.

# 20
  • Мнения: 2 897
Държа се мило с хората, които харесвам и са ми симпатични. За мен това не е подмазване.
И за мен.

Изразявала съм възхищение към някои хора от форума,които безкрайно уважавам,без да имам за цел да им се харесам.Така съм мислела и съм го споделила.Не е задължително да е взаимно.
Правили са ми комплименти,от които ми е ставало приятно и също не съм възприемала за подмазване.
Подмазването-безсмислено е за мен,лигаво и противно.
Флирт-не съм флиртувала със съфорумки.

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ще отговоря по принцип. Много дървеняшки се подмазвам, затова не го правя.
Но все още ми става криво, когато съм искрена, а се приема като подмазване. Затова започнах да си щадя комплиментите. А не трябва.
П.П. А откъде знаете, че "подмазващите" се един на друг тук във форума нямат дълга любовна връзка на ЛС?

# 22
  • София
  • Мнения: 1 750
Каква е целта на темата всъщност?
Явно имаш предвид конкретни потребители, ами излей си мъката. Кажи им какво не те кефи и готово  Peace 
Щото, ако очакваш някой да си признае, че се подмазва, има да си чакаш...
Пък и често доброто възпитание, любезността се бъркат с подмазване. Всеки тълкува нещата от собствената си камбанария.

Лично за себе си - няколко пъти съм благодарила публично на потребителки, чиято подкрепа е била много важна за мен и детето ми. Дали е подмазване, не знам. Била съм искрена. Не съм усетила на мен да се подмазват, то пък няма и защо, всъщност Wink

# 23
  • Мнения: 677
Има предвид лигите, които текат из целия форум, мноо ясно.

# 24
  • Мнения: 3 423
Щото, ако очакваш някой да си признае, че се подмазва, има да си чакаш...
Моля-моля, аз си признах и държа
да бъде отбелязано, както трябва.

# 25
  • Мнения: 25 613

Щото, ако очакваш някой да си признае, че се подмазва, има да си чакаш...


Аааа, аз си признах! Още на първата страница!  bowuu

# 26
  • Мнения: 677
И аз си признах.

# 27
  • Мнения: 4 733
Медал от маргарин ли искате? Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 2 958
Държа се мило с хората, които харесвам и са ми симпатични. За мен това не е подмазване.

Това е. Peace
Обикновено е взаимно и се радвам. Grinning

# 29
  • Мнения: 2 563
Демек подмазвате ли се? А много ли ви е приятно когато на вас се подмазват?
Набиват ми се в очите по няколко ника и от двете групи и ми е едно такова ... интересно да речем.
Предполагам, че някои ще пожелаят и да споделят на кой точно се подмазват...  и с каква цел.. Wink

Понякога поставям по едно "евала" под постинг, който ме е впечатлил. Веднъж пратих и ЛС с аплодисменти. Мисля, че съм четкала една-две потребителки в някоя от темите за четкае. И мен са ме четкали.  Grinning 

Общи условия

Активация на акаунт