"Сървайвър" или "Пълна промяна"?

  • 4 535
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 83
И двете предавания са с добри продуценти и сценаристи .......нито едно от двете макар,че по-достоверно би било  "Пълна промяна"

# 16
  • Мнения: 740
И двете предавания са ми изкуствени, всякакви реалите са ми нагласени. Не съм изгледала нито едно

# 17
  • София
  • Мнения: 11 116
Пълна промяна.
Сървайвър ми е скучен и муден ...

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не харесвам Сървайвър изобщо, така че Пълна Промяна, но приятеля ми е точно обратното - ще има борби вкъщи...

# 19
  • Мнения: 494
ПП засега става,а на "Сървайвър" съм фен от години(американските му издания).Ще видя как ще тръгнат и може би ще ги гледам и двете(когато имам време,естествено).Но и на мен ми прави лошо впечатление,че навсякъде само тия двете психоложки гледаме,а аз не ги харесвам(особено Ана-Мария).

# 20
  • София
  • Мнения: 1 176
Нито едното няма да ме грабне силно, и все пак "Пълна промяна" съм по склонна да гледам.

# 21
  • Мнения: 76
Сървайвър не  Naughty ме кефи, виж Пълна промяна гледам, когато мога де  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 11 747
Гласувах - нито едно от двете,макар да съм хвърляла по някое око,но това ще е.Нещо не ми се гледат реалити шоута вече,омръзна ми,гледа ми се някой свестен филм,а те не дават... Tired

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Със сигурност Пълна промяна ще гледам  Peace

# 24
  • Мнения: 6 164
Пълна промяна, ако трябва да избирам от двете, но е много вероятно нищо дане гледам, че българската версия не ми харесва особено.
И първия път не гледах Сървайвър, не виждам защо да ми е интересен сега.

# 25
  • Мнения: 1 666
Сървайвър. Дори и минутка не съм гледала от Пълна промяна, любопитно ми е, но съпругът ми не иска да гледа подобни неща.
А вашите съпрузи?

Да те успокоя - и моят е така! Ама и аз не напирам за Пълна промяна...
Засега мисля, че ще гледам Сървайвър, който всъщност дори не е започнал, така че това е само предположение.

# 26
  • Мнения: 757
пълна промяна,мисля,че на жените  е най-интересно Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 622
За момента и двете  Wink

# 28
  • Мнения: 7 111
Предполагам, че ще гледам "Сървайвър" или пък нищо.
Като личен абсурд приемам да седна да гледам Пълна промяна.
Само, ако задълбаят повече в червата, кожляци и скалпели.  Outta Joint

# 29
  • София
  • Мнения: 5 758
Пълна промяна

Общи условия

Активация на акаунт